Prawa po restarcie

  • Rozpoczynający wątek Jager not
  • Data rozpoczęcia

Czy powinny zostac sloty po restarcie???


  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Prostszym rozwiązaniem chyba byłoby unikanie restartu co nie?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Hm... Nie wiem czy kiedyś osiągnąłeś taką ilość wojsk, punktów, miast itp., że nie mogłeś tego ogranąć/nie było dla Ciebie przeciwnika. Właśnie wtedy potrzebny jest restart. Ale ja jestem na nie. Restart to ponowne rozpoczęcie gry, całkowicie dobrowolne, więc tak samo jak i miasta punkty też powinny przepaść.
 

DeletedUser11916

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja byłbym za tym, że jeżeli ktoś utraci wszystkie miasta na dany świecie i będzie chciał grać na nim dalej to, aby punkty kultury pozostawały, a nie były anulowane, bo ja tak miałem na jednym ze światów i mając ponad 200.000pkt walki ostało mi się 0pkt kultury, musiałem grę zaczynać praktycznie od nowa, co po jakimś czasie mi się odechciało..., a jeżeli chodzi o sam restart gracza to jestem przeciwny takiemu pomysłowi...
 

DeletedUser15823

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja tak samo jestem na nie. Nie wiem po co restartować konto jak się już ma np. kilka miast albo kilkadziesiąt? W ustawieniach pisze wyraźnie "Ponowny start" więc wciskając to oznacza że chcesz zagrać od nowa;]
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja tak samo jestem na nie. Nie wiem po co restartować konto jak się już ma np. kilka miast albo kilkadziesiąt? W ustawieniach pisze wyraźnie "Ponowny start" więc wciskając to oznacza że chcesz zagrać od nowa;]
Ja tam miałem powód żeby zrestartować 77 miast ;p po prostu nie miałem z kim grać , teraz mam prawie 100 miasteczek a restarcik odpaliłem 13 kwietnia ... wystarczyło wbić się paroma miastami na front , sprowokować przeciwników i walili do mnie dzień i noc ;p ale fakt teraz by się przydały sloty bo po erze cudów coraz więcej szaraków mam na wyspach i nie daję rady zabezpieczyć chociażby swoich wysp nie mówiąc o reszcie sojuszu , na szczęście wrogowie też mają ten sam problem czyli brak slotów ;p
 

DeletedUser15823

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Jak się chce grać a nie tylko stawiać miasteczka to kultura zawszę się znajdzie na jakieś miasta i nie powinno być tak aby po zresetowaniu konta nadal ta osoba miała sloty bo było by to nieuczciwe. Takie jest moje zdanie;] Reszta może mieć inne ale ja jestem przy takim i na inne zdanie to nie zmienię!
Pozdrawiam STF
 

DeletedUser14089

Guest
Odp: Prawa po restarcie

ja zrestartowałam konto z powodu braku czasu, i nie chciałam już grać w pobliżu moich byłych sojuszników, przeniosłam się po restarcie w pobliże jednego gracza z którym tworzyłam "nibysojusz" a tym samym ponownie w centrum wroga i sloty by mi się przydały a tak muszę rozpocząć grę na innym serwerze bo na tym nie zdołam nic zrobić z jednym miastem gdy wrogowie mają ich ponad 100
jestem za pozostawieniem wolnych slotów względem pkt walki
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Jeżeli już używamy opcji restartu to po to by rozpocząć grę od nowa i jest to przemyślana decyzja. Nie było by sensu gdyby zaczynało się ze stanem tylu slotów ile miało się wcześniej. Nikt nas nie zmusza do restartu, to nasza decyzja.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry