Premium - Handel;.

  • Rozpoczynający wątek Polski Szef Kuchni
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 19 73,1%
  • Nie

    Głosy: 5 19,2%
  • Obojętne

    Głosy: 2 7,7%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Na obrazku słabo widać co napisałem, więc napiszę raz jeszcze:
Moja propozycja jest następująca:
Wprowadzenie w opcji Premium -> Zarządca -> Handel czasu ile trwa dostawa do danego miasta.
Po wybraniu miasta docelowego pojawią się dodatkowe okienka z czasem ile trwa dostawa towarów do danego miasta.
7iku.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

Nie jest to wielki dodatek ,ale jestem na nie. I tak gracze z premium mają dużą przewagę ,a takimi małymi ulepszeniami tylko utrudniacie innym graczom zbliżenia się do nich. Moim zdaniem premium powinno być takie jakie jest i nie trzeba nic dodawać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

jestem za. prosta i przydatna propozycja.

a ty żeus pamiętaj, że w grze są wprowadzane zarówno ułatwienia dla zwykłych graczy i dla kupujących premium. gdyby premium nie dostawało dodatkowych opcji a zwykli gracze owszem, to prawdopodobnie w końcu spadłyby zyski, bo po co wydawać kasę, skoro mało to daje? a pamiętać należy że serwery za darmo nie pracują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

Również jestem za. Może mała zmiana, ale przydatna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

Jestem za, może okazać się to przydatne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

jestem za. prosta i przydatna propozycja.

a ty żeus pamiętaj, że w grze są wprowadzane zarówno ułatwienia dla zwykłych graczy i dla kupujących premium. gdyby premium nie dostawało dodatkowych opcji a zwykli gracze owszem, to prawdopodobnie w końcu spadłyby zyski, bo po co wydawać kasę, skoro mało to daje? a pamiętać należy że serwery za darmo nie pracują.

Ale czy nie jest tego za dużo? Może od razu wprowadźmy przyśpieszenie kolona ,który powinien lecieć 24h do jednej minuty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Premium - Handel

oj żeus żeus... ja nie mówię o takim przesadzaniu a o tym, by jakoś utrzymywać na równym poziomie ułatwień premium i ułatwień poza premium. powyższa propozycja nie ma jakiegoś znaczącego wpływu na grę ale jest sporym ułatwieniem i własnie po to jest premium - aby ułatwiać. lepiej aby do premium wchodziły takie propozycje niż dające jakieś dopalacze.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Premium - Handel

Jestem za drobna zmiana ale przydatna, ułatwi przesyłanie surowców pomiędzy miastami.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Premium - Handel

myśle że to może się przydać w szczególności jeśli mamy dużo miast
 
Status
Zamknięty.
Do góry