[Nie można powtórzyć] Problem z Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13060
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13060

Guest
Witam

Pisze w sprawie pewnego błędu który męczy mnie od wczoraj. W więc wczoraj pojawił mi się błąd gdy wpisywałem w przeglądarce Grepolis.pl wszystko ladnie działało, godzinę pozniej zrobilem to znowu i tu już pojawił sie problem, wpisalem te Grepolis.pl, i otworzylo mi sie cale puste biale okienko i nic sie nie chcialo zaladowac, próbowalem z innej przeglądarki tez nic próbowalem przez google tez lipa. No nic pomyslałem ze to z waszej winy odczekałem godzinkę, moze dwie.. pozniej dzialo. No i problem dzis jest taki ze od rana nie dziala do teraz wogole sciaglem google chrome, nie dziala, zrobilem aktualizacje javy, nie dziala usunalem ciasteczka, historie, tez nie dziala probowalem wejsc przez normlany internet, nie dziala, firefox, nie działa... ktos wie z czym ten problem moze byc zwiazany? po prostu wpisuje grepolis.pl i nie otwiera sie strona gry... tylko otwiera sie pusty bialy ekran na calej stronie i to wszystko... prosze o pomoc bo czekam z niecierpliwieniem az w koncu bede mogl usiasc przy grze, a na fonie to nie to samo :p
 

DeletedUser13060

Guest
Odp: Problem z Grepolis

nic z tego nie dziala noo w grepolis napewno nie wjede bo sie nie da nie chce sie wogole zaladowac gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z Grepolis

na dole strony kliknij w kontakt to będziesz mógł wysłać ticketa
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Problem z Grepolis

Korzystasz z jakiś skryptów ? Jeżeli tak to je wyłącz i spróbuj ponownie, zaktualizuj przeglądarkę lub spróbuj na innym komputerze (Jeżeli masz taka możliwość)
 
Odp: Problem z Grepolis

U mnie przekierowanie z Grepolis.pl na pl.grepolis.com działa. Być może coś zainstalowałeś lub zaktualizowałeś w międzyczasie? Wpisując pl.grepolis.com powinieneś móc zalogować się do gry. Proszę spróbuj i daj znać, czy się udało. Również print screen z całego ekranu być może podpowie nam, gdzie szukać powodu braku przekierowania na Twoim komputerze.
 

DeletedUser13060

Guest
Odp: Problem z Grepolis

nie umiem tego screena znalezc ale malo o to jak wpisuje grepolis.pl przekierowuje mnie na http://pl.grepolis.com/ no i lipa caly ekran bialy ; /

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i chce se pograc i lipa nikt nic nie wie na ten temat no pomozcie no :D
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Problem z Grepolis

Wyślij ticketa ze screenem. Wciśnij klawisz PrintScrn kiedy będziesz na stronie grepolis, następnie wejdź w Painta i zapisz obrazek. Gdy to zrobisz wejdź na stronę http://pl.tinypic.com/ i wrzuć obrazek, a następnie skopiuj odpowiedni link.

My jako zwykli gracze nie możemy nic zrobić. Póki co możesz zrobić to co pisała Slietie czyli napisać do Supportu, a nie wykluczone, że oni przekażą to do techników. Potem trzeba czekać
 
Status
Zamknięty.
Do góry