[Nie można powtórzyć] problem z logowaniem mobilnym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14643
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14643

Guest
Często loguję się przez komórkę (system IOS). Ostatnio (kilka miesięcy temu) jak loguję się przez wersję mobilną wpisuję nazwę i hasło klikam zaloguj i nic chociaż mam szybki internet. A za to jak loguję się przez urządzenie z Androidem to jest wszystko dobrze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: problem z logowaniem mobilnym

Ale wcześniej jak używałeś IOS to było dobrze ,czy od początku używania Cię nie chciało zalogować?
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: problem z logowaniem mobilnym

czasami gram w grepolis klikam zaloguj się i nic mi się nie chce włączyć dopiero muszę wyłączyć gepolis i włączyło i dopiero mi się włączyło a gdy grałem na operze w greplis to był biały obrazek i tyle nie moglem się zalogować leczy było zaloguj się klikałem klikałem i nic lecz takie coś zdarzyło mi się tylko 3 razy
 

DeletedUser14643

Guest
Odp: problem z logowaniem mobilnym

Kiedyś spokojnie się logowałem mobilnie, a kolega ma ipada (też system IOS) i ma ten sam problem. Jak ktoś ma iphone lub ipada to proszę mógłby sprawdzić czy u niego też jest taki problem
 
Odp: problem z logowaniem mobilnym

Ostatnio (kilka miesięcy temu) jak loguję się przez wersję mobilną wpisuję nazwę i hasło klikam zaloguj i nic
Czy problem nadal występuje? Ja zarówno przez ostatnie kilka miesięcy, jak i teraz nie mam problemu z zalogowaniem się na systemie iOS.
 
Do góry