Problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy powstał jakiś problem z serwerem, że nie można zalogować się do gry:mad:
może ktoś kompetentny wyjaśniłby w czym tkwi problem
 

DeletedUser805

Guest
mam ten sam problem ciekaw jestem czy to awaria servera czy nowa wersja gry ale stawiam na pierwsze bo o updatach nikt nie pisal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam to samo..:mad:

500 - Internal Server Error
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to samo było na włoskim serwie 2 dni temu, pół dnia nikt nie mógł sie zalogować, serwer padł
 

DeletedUser

Guest
Też mi nie działa, chyba jak u każdego ;)
Może ten nowy serwer wprowadzają, może jakieś poprawki.
 

DeletedUser

Guest
Poczekajcie:D
Ja też nie mogę;)
Nowa wersja była w wtorek;)
Czyli raczej serwer nie wytrzymał:)
Cierpliwość:D
 

DeletedUser

Guest
na ff mi nie działa, za to po dłuższym czekaniu na chromie mi ruszyły
 

DeletedUser805

Guest
bardzo zabawne moze ktos ma lepszy komputer albo szybszy internet buuuaaahahaha

jak server nie dziala to co za roznica z ktorej przegladarki grasz????

slabne jak czytam takie rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Codziennie po kilka razy trafiam na różne błędy. Teraz już mi się też udało zalogować.
 

DeletedUser

Guest
Mi po dluzszym oczekiwaniu pokazuje sie glowna strona, z logowaniem juz sa problemy. a przy wyborze serwera wszystko pada i dostaje komunikat
"Wystąpił błąd wewnętrzny. Prosimy ponownie spróbować później."
 

DeletedUser

Guest
to masz szczęście bo ja od godziny mam tak jak ci wyżej
a czasami dla odmiany
500 - Internal Server Error:(
 

DeletedUser

Guest
jest to niesprawiedliwe ze jedni moga wejsc a inni nie.. prosze osoby odpowiedzialne za ten caly balagan o wyjasnienie.. Bo juz wscieklizne mam..:mad:
 

DeletedUser

Guest
Mi jakoś leci ale tylko do strony głównej i wybór świata. Reszta się teraz ładuje zobaczymy czy coś z tego wyniknie. A jednak nie wystąpił problem wewnętrzny. To jednoznaczne przeciążenie.
 

DeletedUser

Guest
dobrze było , a teraz pewnie jak dołorzyli nowy świat to będziemy sie tak bujać, ja rozumiem że jest jakis błąd problemy , ale od tego jest forum żeby napisac przerwa 2 godz a nie siedzimy i czekamy
 

DeletedUser

Guest
Znaczy sie najwyzszy czas skonczyc z ta gra... za czesto kazdego dnia pada, najlepszy dowcip to jak napisalem po ktoryms kolejnym razie do suportu i coz, odpowiedz bardzo przekonujaca, ze mam problemy z dostawca internetu, ...pewnie dlatego iz dostarcza tylko lacze do serwera alfa a czasem ma kaprys i tylko da pouzytkowac serwer gamma /o\ oczywiscie jak ten drugi nie chodzi..., bez komentarza.

Wlasciwie to jakakolwiek informacja o problemach z serwerem/ami na stronie do logowania, bylaby lepsz niz totalna ignorancja i olewanie ludzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ta odpowiedź to jedna wielka bzdura skoro jedni moga się zalogować to dlaczego nie inni , czyżby usługodawca wybierał kto moze sie łączyć z serverem ,ostatecznie sporo osób płaci premium i ma prawo wymagać
 
Status
Zamknięty.
Do góry