[Nie można powtórzyć] problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18596
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18596

Guest
na swiecie EFEZ nie moge sie zalogowac do gry wyskakuje mi komunikat ze taki gracz nie istnieje... do gry moge jedynie wejsc przez linka ktory zostal wyslany w celu aktywacji konta... nie wiem dlaczego tak sie dzieje...
 
Odp: problem z logowaniem

na swiecie EFEZ nie moge sie zalogowac do gry wyskakuje mi komunikat ze taki gracz nie istnieje...
Jesteś pewna, że poprawnie wpisujesz swój nick ze świata Efez? Wyczyść pamięć podręczną i cookies przeglądarki lub sprawdź na innej przeglądarce, czy tam również masz problem z zalogowaniem się.
 

DeletedUser18596

Guest
Odp: problem z logowaniem

wszystko dobrze wpisuje mam wszystkie dane na mailu... a czyscilam juz wiele razy i nic... mam tylko mozille...
 

DeletedUser

Guest
Odp: problem z logowaniem

A cóż dowodzi przedstawiony ranking? Bo faktu wyczyszczenie (lub nie) cookies, z pewnością nie.

Dowodzi tego, że gra dopisała gracza do serwera natomiast nie stworzyła miasta --- a przynajmniej tak wykazuje grepostats
 
Odp: problem z logowaniem

Dowodzi tego, że gra dopisała gracza do serwera natomiast nie stworzyła miasta --- a przynajmniej tak wykazuje grepostats
A skąd wiesz, czy negativa ma na myśli właśnie to konto? Pamiętaj, że na forum można mieć tylko 1 konto, a w grze kilka (pod warunkiem, że na różnych światach).
 

DeletedUser

Guest
Odp: problem z logowaniem

A skąd wiesz, czy negativa ma na myśli właśnie to konto? Pamiętaj, że na forum można mieć tylko 1 konto, a w grze kilka (pod warunkiem, że na różnych światach).


Nie wiem jak dokladnie dziala mechanizm na grepostats ale z tego co zauwazylem to tylko gracze ktorzy mieli miasto na danym swiecie sa w rankingu.
Natomiast z zalaczonego przezemnie linku wynikalo,ze:
1) gracz na danym serwerze zalogowal sie pare dni temu (ilosc dni w rankingu)
2) pomimo tego jego miasto ma od poczatku do konca istnienia 0pkt


Oczywiscie moge sie mylic ale widze dwie mozliwosco zastnienia takiej sytuacji:
a) gracz wyszedl z gry (zamknieta przegladarka) w momencie wyboru miejsca .... natomast gra juz zapisala go w rankingu (w momencie wyboru serwera) - to moze wyjasnic brak 175pkt poczatkowych, ale autor pisze ze loguje sie na gre (poprzez link), a konto zalozone poprzez zaproszenie (brak wyboru miejsca)
b) gracz wszedl do gry i rozwijal miasto, ale z jakiegos powodu gra tego nie odnotywala w swoich statystykach

A jezeli ma na mysli inne konto - to ma na tym serwerze multikonto bo jako negativa jest w statystykach grepo na tym wlasnie serwerze.
A nawet jezeli ma multi i chodzi jej o inne konto ... to nie uwazasz ze to jest interesujace - dlaczeg gra ma w rankingu gracza ktory na zamkniecie zadnego z dni nie mial ani jednego punktu (w koncu podbicie, restart oraz usuniecie odpadaja)
ale jako ze milczy - to pewnie sprawa sie rozwiazala lub przestala grac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry