1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Problem z premium

Dyskusja w 'Archiwum błędów w grze' rozpoczęta przez użytkownika uszolik, 30. Sie 2012.

Poleć tę stronę

1. uszolik

uszolik

Docenione treści:
    0
    Witam,

wykupilem premium za sms, dostalem informacje po wpisanu nr tel ze nie powiodla sie transakcja, dostaje sms ze mam odpisac na ich sms, odpisuje a ten sms nie dociera...

zglosic problem? czy poczekac?

2. Robin65

Robin65

Docenione treści:
    96
    Odp: Problem z premium

To jest niestety najczęściej występujący błąd, kontynuowanie transakcji już po komunikacie o jej niepowodzeniu. Sesja z pośrednikiem ma ograniczony czas trwania, jeśli wygaśnie to transakcja nie zakończy się sukcesem. Pobrane środki powinny zostać zwrócone. W przypadku reklamowania transakcji należy się zwrócić bezpośrednio do Zonga wysyłając ją na email: support.pl@zong.com

3. gm1223b

gm1223b

Docenione treści:
    2

tylko, że ten napis wyświetla się zaraz po podaniu nr telefon, też tak miałem, ale kasy mi nie zabrało i za drugim razem udało się bezproblemowo.

4. uszolik

uszolik

Docenione treści:
    0

sprobowalem drugi raz od nowa i nic :

@Robin65: jezeli wystepuja juz takie problemy to powinniscie wy to zalatwic :) niz gracze

5. Robin65

Robin65

Docenione treści:
    96

Nic nie poradzimy na to że czytając informację, iż transakcja się nie powiodła gracz brnie dalej. Nie jesteśmy w stanie zablokować wysłania sms-a.

6. uszolik

uszolik

Docenione treści:
    0

no ja wiem ze nic nie poradzicie ale chyba trzeba powiadomic takiego providera :)

/ kontynuuje zakup:

Przetwarzanie w toku...

To potrwa kilka sekund.
    Wiadomość doręczona, sprawdź na swoim telefonie i odpowiedz

i nic nie dostaje :)

Ostatnio edytowane: 30. Sie 2012
  7. Robin65

Robin65

Docenione treści:
    96

W tym wypadku to najlepszy byłby ticket z podanym numerem telefonu i datą takiej operacji jak najszybciej po niej, sprawdzę czy to w ogóle ujawnia się w systemie. Mogę wtedy również posłać to Niemcom do sprawdzenia bo może rzeczywiście gdzieś coś nie trybi i da się poprawić.

8. uszolik

uszolik

Docenione treści:
    0

to juz w dzien wysle ticketa. Mozliwe ze cos provider ma zrabane z systemem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

@Robin65: wyslalem ticket, tylko ze tam jest podane w ticket zeby podac tresc wyslania wiadomosci :)