[Nie można powtórzyć] Problem z przejścien na inną strone wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3480

Guest
Problem polega na tym iż mam na swoim koncie na retimo około 41 stron wiadomości różnych od różnych ludzi.

Jak wchodzę w wiadomości widzę tylko jedną stronę czyli około 26 różnych wiadomości.

A jak chce przejść na 5 stronę z wiadomościami to wpisuje cyferkę 5 i klikam w tą strzałeczkę -- i nic siię nie dzieje :((

prosze o pomoc co to może byc?
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

u mnie tez nie dziala
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

U mnie można spokojnie zjechać na dół na kolejne strony wiadomości. Problem pojawia się jedynie, jak się kliknie na ten przycisk do przechodzenia na konkretną stronę...strona się nie pojawia, a do tego blokuje się przewijanie wiadomości w każdą stronę.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

U mnie można spokojnie zjechać na dół na kolejne strony wiadomości. Problem pojawia się jedynie, jak się kliknie na ten przycisk do przechodzenia na konkretną stronę...strona się nie pojawia, a do tego blokuje się przewijanie wiadomości w każdą stronę.

no właśnie o tym piszę
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

Wiem przecież. Ja tylko napisałem, że u mnie ten przycisk też nie działa...ale starsze wiadomości mogę przeczytać normalne, jak po prostu zjadę sobie niżej na następne strony. Dopóki nie nacisnę tego przycisku wszystko jest w miarę ok.

Tak samo zresztą jest z raportami...ale to już inny temat jest. Coś tych błędów dzisiaj wywaliło sporo...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

To już jest dawny błąd - nie wiem, z miesiąc czasu to nie działa?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

u mnie już działa
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

Czy u kogoś nadal pojawia się ten błąd? Niestety nie jestem w stanie go powtórzyć na moim koncie - strzałka działa bez problemu. Jeśli problem wciąż występuje, przede wszystkim bardzo proszę o wyczyszczenie plików tymczasowych i przetestowanie innej przeglądarki. Jeżeli to nie pomoże, proszę o informację z jakiej przeglądarki i której wersji korzystacie oraz o podanie swojego nicku i świata w grze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

Jakoś 23.10 pod wieczór zaczęło wszystko funkcjonować i już nie ma z tym problemu...jak się pojawi, to pewnie ktoś napisze.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Problem z przejścien na inną strone wiadomości

Hehe jeśli znów ktoś zajrzy w temat po 4 dniach od wstawienia info o błędzie, to ponownie wszystko moze się samo naprawić i nie wychwyci się błędu:)
A co do błędu - fakt takie cuś miało miejsce i u mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry