[Nie można powtórzyć] Problem z wysyłaniem wojsk

  • Rozpoczynający wątek Lumia
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam problem z wysłaniem wojska na atak
w momencie otwarcia okno, przycisk atakuj jest szare
dodaję statki, wszystko jedno jakie - szare

problem nie występuje gdy chcę wysłać wsparcie

wojsko.JPG

jakieś wytłumaczenie? ostatnio również inny członek sojuszu miał podobny problem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oczywiście szare = nie aktywne, przycisk nie działa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

A nie jest pod ochronką? Najedź kursorem na to atakuj i zobacz co Ci wyświetli....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

nic się nie wyświetla

- - - Automatycznie połączono posty - - -

z żadnego miasta nie mogę wysłać ataku, na żadnego gracza
ale wsparcie już tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

A spróbuj szpiegiem... Dziwne to, bo tylko przy ochronce widziałam szare. A przy urlopie i banie było normalne i dopiero po wciśnięciu ataku był komunikat ale może coś zmienili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

nie wiem czy to ma znaczenie: miasto cały dzień czyściłam i ataki szły poprawnie, gracz nie na urlopie, nie na ochronie (początkujących jak mniemam)
jak kolona wysłałam to po jakimś czasie zablokowało ataki

teraz tylko pozostaje mieć nadzieję że wsparcia nie dostanie i że sojusznicy się spiszą

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a można włączyć urlop jak idzie kolon?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

nie wiem czy to ma znaczenie: miasto cały dzień czyściłam i ataki szły poprawnie, gracz nie na urlopie, nie na ochronie (początkujących jak mniemam)
jak kolona wysłałam to po jakimś czasie zablokowało ataki

teraz tylko pozostaje mieć nadzieję że wsparcia nie dostanie i że sojusznicy się spiszą

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a można włączyć urlop jak idzie kolon?
dziwne to wszystko. Jak by miał mu się dopiero włączyć urlop to atak czyszczący powinien iść. Czyli to nie to. To już nic mi do łepetyny nie przychodzi oprócz ticketa- niech sprawdzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

A jak się zakłada "ticketa"?
Wiem, że nie tylko ja miałam taką sytuację.
Problem dotyczy wyłącznie wysyłania ataków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

Ustawienia-support. Z tym, że na szybka odpowiedź to bym nie liczyła...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

dziękuję, wyślę
kolon i tak na straty spisuję, byle mi ta opcja ataków wróciła inaczej tylko deff mi pozostanie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

problem zgłoszony,
o dziwo po x próbach jeden atak wysłany a potem lepsza opcja - wysłanie szpiega, handel, atak, wsparcie i co tam jeszcze jest kończy się atak.JPG

chyba delikanie sugeruje że się już dzisiaj wystarczająco nagrałam :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

problem zgłoszony,
o dziwo po x próbach jeden atak wysłany a potem lepsza opcja - wysłanie szpiega, handel, atak, wsparcie i co tam jeszcze jest kończy się atak.JPG

chyba delikatnie sugeruje że się już dzisiaj wystarczająco nagrałam :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

Proponuje wyczyszczenie pamieci podrecznej przegladarki. Mozna to zrobic poprzez narzedzia przegladarki a takze w grze poprzez Ustawienia -> Lokalny zapis tymaczasowy -> kliknac w "Usun dane" (niebieski prostokat obok "Wyczysc pamiec podreczna przegladarki").
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

Proponuje wyczyszczenie pamieci podrecznej przegladarki. Mozna to zrobic poprzez narzedzia przegladarki a takze w grze poprzez Ustawienia -> Lokalny zapis tymaczasowy -> kliknac w "Usun dane" (niebieski prostokat obok "Wyczysc pamiec podreczna przegladarki").

A powiedz mi co to mu da?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

A powiedz mi co to mu da?

Dać może bardzo dużo. Często pojawiają się problemy, które występują tylko na określonej przeglądarce, z kolei po zalogowaniu się przykładowo na innym komputerze, wszystko działa dobrze. Wyczyszczenie plików tymczasowych może szybko naprawić błąd. Jeśli tak się nie stanie, będziemy szukać innych przyczyn.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

Dać może bardzo dużo. Często pojawiają się problemy, które występują tylko na określonej przeglądarce, z kolei po zalogowaniu się przykładowo na innym komputerze, wszystko działa dobrze. Wyczyszczenie plików tymczasowych może szybko naprawić błąd. Jeśli tak się nie stanie, będziemy szukać innych przyczyn.

aha, czyli to ma na celu oszczędzenia wam niepotrzebnej roboty dochodzenia, że to nie błąd. Macie w końcu ważniejsze sprawy niż szukanie błędu, który nie istnieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z wysyłaniem wojsk

tak informacyjnie, gdyby jeszcze kogoś to interesowało, lub miał z tym problem.

odpowiedź z supportu:
"Sprawdzilam konto i nie mam zadnych problemow z atakiem - opcja "Atakuj" aktywuje sie po wybraniu wojsk.
Proszę sprawdzić czy na innej przeglądarce również występuje ten błąd. Dodatkowo polecam wyczyszczenie podręcznej pamięci(cache) przeglądarki:
* Internet Explorer – z menu głównego wybrać Narzędzia, potem Opcje internetowe i wcisnąć przycisk Usuń znajdujący się w polu nazwanym Tymczasowe pliki internetowe.
* Mozilla – z menu głównego wybrać Edit, potem Preferences, następnie z katalogu z lewej strony Advanced i potem Cache; w polu dialogowym pojawi się między innymi przycisk Clear Cache; pozostaje więc... kliknąć :) .
* Mozilla Firefox – menu Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania... -> Okres do wyczyszczenia: wszystko, zaznaczyć Szczegóły: Pamięć podręczna -> kliknąć przycisk Wyczyść teraz.
* Konqueror – z menu głównego wybrać Ustawienia, potem Konfiguracja:Konqureor, następnie z ikonek po lewej stronie wybrać opisaną jako Bufor i na końcu kliknąć przycisk Wyczyść bufor.
* Opera – menu Narzędzia -> Preferencje -> Historia i cache, kliknąć przycisk Opróżnij teraz"

sęk w tym, że
1. odpowiedź przyszła po prawie godzinie, jak zrezygnowałam z dalszych prób ataków i poszłam spać, więc nie wiem czy mogłam już wysłać atak. Ale i tak już w bonusie nocnym, więc mała strata
2. na drugi dzień ataki wychodziły, ale w porze nocnej znowu się zaczęło - nie dałam rady atakować
3. zastosowałam się do zaleceń i nic, wysłałam info 2 do supportu że nie działa na Firefoxie i IE
4. szybko (do 3 min) dostałam info "Ja nie mam zadnych problemow na Panskim koncie. Prosze sprawdzic na Chrome, sama tej przegladarki uzywam. Stanowczo nie polecam IE."
5. odpisałam że równez na chrome nie działa (świezo zainstalowane, specjalnie na potrzeby testu wysłania ataku)
6. po 10 minutach ataki zaczęły wychodzić

najwyraźniej mój komputer się buntuje przy długim (powyżej 18h) zalogowaniu do gry. Nie dość że captha się pojawia, to ataki nie chcą wychodzić. A może oszczędza mi zdrowia i siedzenia po nocach? :)

jakoś mam mgliste przeczucie że problem nie zniknie i powróci znowu

pozdrawiam support, szczególnie Dorcię, za drugim razem błyskawicznie otrzymałam informację zwrotną :)
 
Do góry