Profil sojuszu

  • Rozpoczynający wątek Pydyntyn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam pytanie odnośnie profilu sojuszu gram na świecie Chi i założyłem sojusz Camorra w jego profilu umieściłem rangi "Capo di tutti capi" "capo" i "Caporegime" są to włoskie słowa wedłóg przepisów grepo powinny być tylko polskie lub angielskie dlatego zagrozili mi banem więc postanowiłem je zmienić, lecz spoglądając na inne profile sojuszy oraz wielu graczy to sporo osób ma w profilu sentencje z łaciny z której wywodzi się Włoski język. Pytanie brzmi czy to jest aż takie wykroczenie by grozić banem? I czemu nie wszystkich to się tyczy? Chciał bym przywrócić te rangi o których wyżej wspomniałem. Biorąc pod uwagę inne profile chciał bym prosić byście mi pozwolili na ich użycie przecież to nie jest jakieś wielkie wykroczenie a tym bardziej, że nie wszyscy są przez to poszkodowani tylko nieliczni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil sojuszu

Jak widzę czytałeś "Ojca Chrzestnego". Regulamin mówi jasno. Angielski lub polski. Może ta łącina to angielski, a ty źle czytasz :)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Profil sojuszu

Wiem co czytam i widzę dlatego nie rozumię czemu do wszystkich to się nie tyczy. Ale można by było pójść na ugodę i np. napisać "Boss ( Capo di tuti capi)" itd. był by z tego jakiś duży problem? Przecież nie ma tam nic obraźliwego a ogranicza to kreatywność naszą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Profil sojuszu

Zasady gry są w tym przypadku bardzo jasne - wolno używać języka polskiego bądź angielskiego. Wysłana wiadomość była prośbą o zmianę. Odnośnie innych sojuszy - proszę zgłaszać takie przypadki.

Co do faktu rang - tu można używać innych języków, ale nie zamieszczać ich na profilu sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil sojuszu

zgłaszaj te wszystkie jednocześnie nieangielskie i niepolskie słowa w profilach jako naruszenie regulaminu i zobaczymy co wyjdzie z tych absurdów
 
Do góry