[Pytanie] Promocja złota / Wprowadzenie graczy w błąd

Dzisiaj po godz 8 rano otrzymał każdy z graczy wiadomość/ogłoszenie o promocji złota na grze:

Witaj artur06!

Grepolympia trwa już od dwóch tygodni. Igrzyska przyciągają wielu zawodników, a ludzi pochłonęła euforia. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję, by podziękować wszystkim władcom zaangażowanym w grę.

Od poniedziałku 19-08-2013 8:00, do niedzieli 25-08-2013 23:59, każdy zakup punktów premium będzie zwiększony o 10%.

Wasz Grepolis Team


około godziny 8:50 wysyłam 2 sms-y x 650 złota i tu ZONK, nie ma obiecywanych 10%....Po około 3 godzinach przychodzi druga wiado/ogłosz. (i co najlepsze z tą samą godziną wysłania, czyli 8:00) że promocja jest od 20:00 !!!

Witaj artur06!

Grepolympia trwa już od dwóch tygodni. Igrzyska przyciągają wielu zawodników, a ludzi pochłonęła euforia. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję, by podziękować wszystkim władcom zaangażowanym w grę.

Od poniedziałku 19-08-2013 20:00, do niedzieli 25-08-2013 23:59, każdy zakup punktów premium będzie zwiększony o 10%.

Wasz Grepolis Team


Jest to wasza pomyłka i proszę o dodanie moich 10%, oraz innym graczom, jawnie zostali wprowadzeni w błąd i tym samym naciągnięci na wydanie pieniążków!


Otrzymałeś właśnie 650 sztuk złota.

Tutaj możesz wykorzystać zdobyte złote monety.

19.08.2013 08:51

Otrzymałeś właśnie 650 sztuk złota.

Tutaj możesz wykorzystać zdobyte złote monety.

19.08.2013 08:52
 
Odp: Promocja złota / Wprowadzenie graczy w błąd

Nie zamierzam już dalej tego kontynuować, ponieważ wiem jak to będzie wyglądało i jak się zakończy, a moje emocje zachowam dla moich przeciwników.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Promocja złota / Wprowadzenie graczy w błąd

Nie wiem skąd takie błędne przekonanie, proszę napisz ticketa.
 
Do góry