Prosze o wyjasnienie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11943
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11943

Guest
"agnieszkaa

Odp: Forum Glowne
Forum to nie miejsce do dyskusji o banach i blokadach kont. Tak samo zgodnie z zasadami forum zabronione jest komentowanie pracy administracji. Moderatorzy oraz osoby odpowiedzialne za forum mają obowiązek interweniowania jeżeli dochodzi do łamania punktów regulaminu. Nikomu nie sprawia przyjemności banowanie ,ale w momencie łamania zasad musimy w jakiś sposób zadziałać. Ja jestem za pouczaniem a nie karaniem graczy ,czy użytkowników .Niestety nie zawsze tak się da. Posty zgodne z regulaminem nie są kasowane."


cytat -> temat :Forum Główne
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dlaczego Pani okłamuje Nas?
Kilka dni temu było wiele tematów z pytaniami do suportu założonymi przez Turka. Też było wiele postów. Wszystkie tematy zostały pokasowane oraz jego posty mimo, że nie było tam wulgaryzmów ani obrazy nikogo. Były tylko nurtujące wszystkich pytania na, które Wy nie dpowiadacie mimo, że od dawna wszyscy się tego domagamy. Tematy i posty były niewygodne i nagle znikneły a konto zostało zbanowane. Forum umiera i już prawie nikt nie pisze. Cierpia na tym gracze dla, których to forum jest stworzone. Nikt nie wie co się dzieje a admini nie chcą odpowiadać. Jeżeli dalej tak będzie w końcu wszystkie konta będa zbanowane i zostaniecie tu sami. Nie sądzicie, że wina jest po Waszej stronie skoro aż tyle kont jest banowanych i ludzie przestaja tu zaglądać i pisać? Czas przyznać się do winy zrobić poważne zmiany i to naprawić. Także proszę nas tu nie okłamywac gdy każdy widzi jakieś pytania jakieś tematy, które po chwili znikają. Ludzie nie są głupi i widzą co się dzieje. Zabijacie te forum a mimo to nic nie robicie by to zmienić. Nikt was tu nie chce a wy tu nadal siedzicie. Skoro jestescie tu dla Nas a nikt Was nie chce to należy zmienić team racja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prosze o wyjasnienie

Ja tu czegos nie rozumiem... Uzytkownik prosi admina o wyjasnienia w zwiazku z klamstwem jakie wciskala publicznie ludziom a admin agnieszka ingnoruje to?

To chyba po to tu jestescie by odpowiadac na pytania zadane wam i sie tlumaczyc jezeli cos zle zrobicie.

Jezeli brak argumentow i czegos na swoja obrone to nalezy przeprosic za klamstwa i poprawic sie a nie ignorowac i udawac, ze sie nie widzi.

Prosimy o wyjasnienia ze strony admin agnieszki.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Prosze o wyjasnienie

Jak już wcześniej pisałam posty zgodne z regulaminem nie są kasowane.Jeżeli więc zostały usunięte z forum znaczy to,że złamały regulamin . Nie tylko wulgaryzmy i obraza mogą się do tego przyczynić. Komentowanie pracy administracji,wszczynanie kłótni itp mogą to spowodować.
Tak samo forum nie jest miejscem do rozmowy o banach,blokadach ponieważ takie rozmowy są prowadzone tylko z osobami których ban dotyczy. Służy do tego jest system ticketów.

W momencie gdy użytkownik forum ma wątpliwości co do słuszności podejmowanych decyzji, ma On prawo zgłosić ten fakt opiekunowi forum yetj.Zajmuje się On tego typu sprawami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prosze o wyjasnienie

Znowu przylapalem pania na klamstwie. Jezeli nie jest pani zorientowana lub kompetentna do wyjasniania prosze sie nie kompromitowac dalej.

Zostal usuniety temat gdzie bylo pytanie do suportu o to czy jezeli uzytkownicy zrobia ankiete gdzie wyraza sprzeciw przeciw temu zeby suport gral na polskich serwerach to czy uszanuja nasze zdanie i beda grac na zagranicznych.

Nie bylo w tym temacie rozmowy o pracy suportu ani o banach wiec prosze mi wyjasnic jaki punkt regulaminu on naruszal, ze zostal skasowany?

Dlaczego skasowanya nie zamkniety?

Suport chce ukryc problem tego, ze gra w gre, ktora sam nadzoruje?

Nastepnie byl tez temat gdzie bylo pytanie do suportu o powiazania rodzinne. Tez nie bylo rozmowy o banach ani o pracy suportu.

Byly pytania na, ktore wszyscy chcieli odpowiedzi. Dlaczego w suporcie sa powiazania rodzinne oraz czy mozna mowic o obiektywnosci gdy skarge na jednego admina rozpatruje jego przyjaciel przelozony?

Bylo tez kilka innych niewygodnych tematow, ktore zostaly skasowane by ludzie nie wiedzieli co sie dzieje.

Takze prosze pania poraz ostatni by pani nie klamala nas gdyz to oznaka brakus zacunku do nas oraz do samego siebie.

Ponawiam pytanie do suportu:

1. Czy jeżeli wiekszośc graczy zdecyduje, że nie życzy sobie aby suport gral przeciw graczom na roznych polskich serwerach dgyz to sie kloci z wasza praca. Sami siebie nadzorujecie. Prosze nie pisac, ze admini grajacy na danym swiecie nie maja uprawnien gdyz na swiecie Tau wyszlo, ze adminka nadzorowala swiat gdzie gra jej bliska uczuciowo osoba (admin) i rozpatrywala bany za obraze jej bliskiej osoby, sojuszu.

Takze suport grajac na polskich serwerach wprowadza niezdrowa rywalizacje gdyz sporo adminow zna sie z innymi graczami a przede wszystkim admini sa przyjaciolmi i przyjaciel jednego admina zajmuje sie swiatem gdzie gra drugi admin.

Mysle, ze gracze powinni miec prawo woboru i zdecydowac czy chce grac na takich warunkach.

Prosze mi odpowiedziec na drugie pytanie:

2. Czy suport nie moze grac sobie na zagranicznych serwerach? po co graja tam gdzie pracuja? przeciez amcie alternatywe wiec prosze ja wykorzystac.

pytanie nr 3.

Prosze mi powiedziec czy jezeli gracz sklada skarge na admina X a ta skarge rozpatruje dziewczyna admina X badz bliski przyjaciel admina X to czy to jest obiektywne?

A niestety tal wlasnie jest dgyz caly team suportu jest powiazany pryzjacielsko, rodzinnie i uczuciowo na ca sa dowody chocby info od inno o powiazaniach 2 osob rodzinnie (siostry)

Prosze nie kasowac pytan na, ktore setki osob oczekuje szczerej odpowiedzi.

Jezeli uwazacie, ze te pytania lamia regulamin prosze to napisac ale nie kasowac gdyz to bedzie swiadczyc o tym, ze boicie sie ujawnic tego co sie dzieje.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Prosze o wyjasnienie

Według mnie to nie łamie regulaminu, Proste pytanie w dziale 'pytania'. Także też jestem niezmiernie ciekawy co odpowie support.
 

DeletedUser14142

Guest
Odp: Prosze o wyjasnienie

GreeN Theme, obserwuje to forum już jakiś czas. To co się tutaj dzieje nie zakończy tylko uzyskanie odpowiedzi na te pytania. Jeżeli taki zachowanie stało się codziennością to według mnie powinno się tym zainteresować InnoGames. Z tego co wiem kilka osób już napisało w tej sprawie bezpośrednio do InnoGames. Sam jestem jedną z tych osób. Zapewne post zostanie usunięty ponieważ zawiera niewygodne treści ale na pewno ktoś go przeczyta.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Prosze o wyjasnienie

Załóżmy iż na którymkolwiek ze światów oskarżycie dowolnego gracza, że jest mną. Ja zaprzeczę, on zaprzeczy, Wy nam uwierzycie?

Załóżmy, że założę sobie konto pod innym nickiem. I co, wszystko będzie OK? Bo nie wiecie gdzie gram?

Załóżmy, że zabronionym będzie granie administratorów na polskich serwerach. A ich rodziny, przyjaciele, znajomi, znajomi znajomych itd., itp.? Skoro kwestionujecie naszą uczciwość, to w tym wypadku jej nie zakwestionujecie?

Załóżmy, że dobry i szanowany gracz zostaje przyjęty do Teamu i co, ma skończyć grać? Czyli nowych adminów mamy brać z kosmosu?

Załóżmy, iż ten wspomniany powyżej gracz który trafił to teamu miał wcześniej okazję do poznania kilku graczy i nawet zaprzyjaźnienia się z nimi. Zaniechał gry. To co z tymi graczami? Oni maja przestać grać, czy też on nie może być adminem?
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Prosze o wyjasnienie

Pisaliśmy już kiedyś, że praca nasza jest nadzorowana przez zwierzchników w centrali. Jesteśmy sprawdzani tak samo, jak administratorzy we wszystkich innych wersjach językowych. Dlatego też nie ma możliwości, by administrator wykorzystywał w jakikolwiek sposób dane administracyjne, celem osiągnięcia przewagi w grze. Kwestia przyzwolenia gry supporterom na wersji językowej, na której wykonują czynności administratorskie należy do naszych zwierzchników. Jeżeli chodzi o skargi otrzymane od graczy, są one rozpatrywane przez najwyższych rangą administratorów, w razie potrzeby każdy gracz ma prawo wystosowania pisma do siedziby firmy. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest dokładnie i obiektywnie. Jeżeli administrator dopuści się jakiegokolwiek nadużycia, zostaje wydalony z teamu. Zasady nas obowiązujące są identyczne jak we wszystkich innych wersjach językowych, niezmienne od wielu lat. Zarówno gra, jak i forum zarządzane są w taki sam sposób, jak od wielu lat.
Oczekiwaliście Państwo szczerej odpowiedzi, takiej właśnie udzieliłam.
Czy dacie wiarę moim słowom? Mam nadzieję, bo Państwo tak samo jak my - administratorzy – wspólnie tworzymy to, co się tutaj dzieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry