przełączanie światów

  • Rozpoczynający wątek Allberto
  • Data rozpoczęcia

co wy na to?

  • tak

    Głosy: 15 37,5%
  • nie

    Głosy: 5 12,5%
  • obojętne

    Głosy: 20 50,0%

  • W sumie głosujących
    40

DeletedUser

Guest
myślę że było by lepiej gdyby u dołu ekranu za wpisem "forum" zostało umieszczone "przenieś na świat... "
co umożliwiało by opcję znalezienia się na drugim świecie bez wylogowywania się oraz tworzenia nowej karty , ponieważ chyba każdy wie, że tworzenie nowej karty [powoduje scinki
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

Ja mam dwie zakładki jedną na efez drugą na achilles dzięki czemu nie musze sie wylogować zalogować itp. Mi to obojętne
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

tylko że niektórzy nie mają w domu internetu i wchodzą na greka w kafejce wpadłem na ten pomysł z myślą o nich
 
Odp: przełączanie światów

Gdy jesteś zalogowany na komputerze możesz po prostu w miejscu na link zmienić cyferkę z pl20 na pl21 gdy już wchodziłeś z danego komputera na ten swiat to auto uzupełnianie dodaje dalszą część linku i klikasz tylko enter.
Nie trzeba się wtedy wylogowywać z komputera by przejść na inny świat.
W ankiecie brak opcji obojętne .
Zaznaczyłbym ją , bo mi to nie potrzebne .
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

Ale gdyby była ta opcja to by trzeba było tylko kliknąć
 
Odp: przełączanie światów

Tak jak napisałem mi to nie pomoże,ale przeszkadzać też nie będzie .
tak mam kliknięcie i wpisanie dwóch literek ,a tak kliknięcie myszką.
Tylko na jakiej zasadzie miałoby odbywać się przełączanie między światami?
Gdy gram na Atenach i chcę przełączyć na Heraklion musiałbym nacisnąć chyba więcej niż jeden raz ?
Bo po Atenach jest Bizancjum potem Korynt itd.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: przełączanie światów

dla mnie to jest obojętne
długo przecież nie zajmie ci się wylogować i zalogować z powrotem :confused:
więc nie mam zdania i głosuje na obojętnie
w sumie niektórym może się przydać
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

Mi również to jest niepotrzebne, bo gram tylko na jednym świecie, a kilka kliknięć więcej mnie nie zbawi, więc obojętnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

za. propozycja już kiedyś była chyba nawet. na plemionach to działa świetnie - przechodzisz na inny świat i za chwilę możesz wrócić bez konieczności logowania się. dla grających aktywnie na 2 lub więcej światach do doskonałe rozwiązanie
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: przełączanie światów

Jestem za, wylogowanie i zalogowanie na innym świcie nie zajmuje dużo czasu, ale osobom grającym na kilku światach może okazać się to przydatne, według mnie jest to dobra propozycja dzięki temu gracze będą mogli przejść szybciej i wygodniej na inny świat.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: przełączanie światów

ja się tu nie będę wypowiadał zbyt długo bo sama propozycja jest mi obojętna... stosuję FF i przy otwartych jednocześnie kilkunastu światach (sprawdzałem) nadal ścin nie było... ale jeśli komuś to pomoże,to niech to dodadzą...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: przełączanie światów

Jestem za. Grałam kiedyś na jednym nicku na kilku światach i wiem, że to przydatna by opcja była.
Obecnie na każdym świecie na jakim gram, gram na innym nicku i raczej mi to nie przydatne już.
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

Nie będzie mi przeszkadzać ta opcja,gdyż zazwyczaj skupiam się tylko na jednym świecie,ale nie będzie przeszkadzać-obojętnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie światów

Bardzo dobra propozycja. OsZcZePcS, strasznie irytujące są Twoje literówki, na porządnym forum można się przyłożyć i też być porządnym.
Co do Twojego postu, to po co majstrować przy adresie skoro można to zrobić w grze nie wylogowując się?
Dla graczy, którzy grają na kilku światach na raz jest to świetne rozwiązanie. Ja przeważnie gram na jednym, ale jak jakiś znajomy poprosi to pogram też na innym, więc, zamiast majstrować przy adresie lub wylogowywać się można wprowadzić tą przydatną funkcję i po problemie.
 
Odp: przełączanie światów

Tylko na jakiej zasadzie miałoby odbywać się przełączanie między światami?
Gdy gram na Atenach i chcę przełączyć na Heraklion musiałbym nacisnąć chyba więcej niż jeden raz ?
Bo po Atenach jest Bizancjum potem Korynt itd.
moim zdaniem powinno pokazywać się tyle światów na ilu gra konkretny gracz tak jak przy logowaniu, problem może się pojawić gdy ktoś gra pod różnymi nickami, w tedy taka opcja jest mu nie potrzebna bo i tak musiał by się wylogować.Dla mnie osobiście jest to bez większego znaczenia, lubię mieć otwarte wszystkie światy na których gram by szybko móc reagować gdy tylko coś się pojawi a przy zalogowaniu na jeden konkretny świat nie widzisz że idzie atak na innym świecie.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: przełączanie światów

Nie trudno jest otworzyć nową kartę, i wpisać tam Grepolis :D Ale jak ma to komuś pomóc zagłosuję na tak, chodź te czynności opisane wcześniej to żaden problem. Dodałbym jeszcze nową opcję w konfiguracji, żeby dało się to wyłączyć.
 
Do góry