[Ulepszenie] Przedłużenie urlopu

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?


  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję wprowadzić opcję dalszego dokupienia urlopu.
W tej chwili mamy 42 dni bezpłatne oraz możemy dokupić dodatkowo 14 dni za 50 złota za dzień.
Moim zdaniem powinna być możliwość dokupienia kolejnych 14 dni, z tym że koszt ich wynosiłby już 100 złota za dzień (pierwsze 14 nadal by kosztowało 50, kolejne 100).
 
Odp: Przedłużenie urlopu

Już obecnie gracze mogą uciekać na urlop na prawie 2 miesiące, czyli 1/6 roku. Według mnie to wystarczająco dużo dla przeciętnej osoby. Przecież w pracy też więcej urlopu zwykle się nie dostaje, więc zwyżka byłaby wykorzystywana na zagrywki taktyczne a nie z powodu takiej potrzeby.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Dzięki temu INNO odniosłoby zapewne zyski, gracze którzy by nie moglli grać też mieliby zysk.
Ja tam osobiście nie mam zdania bo mało kiedy wykorzystuję te 42 dni nei mówiąc o kupowaniu 14 czy tam wiećej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Też nie mam zdania bo nie używam urlopu więc nie wiem czy dla osoby używającej jest mało .
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Daję WIELKIE NIE.Gracze włączaliby urlopy w ciągu urlopu kończyliby grę a aktywni chcący przejąć ciekawe miasteczko musieliby czekać i czekać.Sam musiałem czekać ponad 2 miesiące na wyłączenie się urlopu pewnego gracza bo dokupił urlop za złoto a kiedy urlop się skończył okazało się że gracz skończył z grepo.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Taki gracz coby kupował urlop po zawyżonych cenach to potem moim zdaniem by nie kończył, bo jaki interes w tym by kupić 14 dni po 50 zł=700 złota a później jeszcze 14 dni za 100=1400złota, chyba nie byłoby sensu tracić 2100 złota by później skońćzyć grę, wydaje mi się że autor propozycji zarzucił ją dla graczy aktywnych mających później zamair gry:)
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Taki gracz coby kupował urlop po zawyżonych cenach to potem moim zdaniem by nie kończył, bo jaki interes w tym by kupić 14 dni po 50 zł=700 złota a później jeszcze 14 dni za 100=1400złota, chyba nie byłoby sensu tracić 2100 złota by później skońćzyć grę, wydaje mi się że autor propozycji zarzucił ją dla graczy aktywnych mających później zamair gry:)

Znajdą się tacy co wywalą kasę i skończą.Jak pisałem powyżej gracz którego miasta nam trochę przeszkadzały dokupił za złoto maxymalną ilość dni i skończył grę :) Co do graczy aktywnych to przy każdej sytuacji kiedy są ostro atakowani włączaliby urlop mogąc dokupywać i dokupywać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Nie mam zdania, nie używałem jeszcze urlopu na więcej niż 2 tygodnie, chyba, że już w ogóle nie chciało mi się grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Dzięki temu INNO odniosłoby zapewne zyski, gracze którzy by nie moglli grać też mieliby zysk.
Tylko co to za gra, gdzie sporo graczy na urlopach? Wielu by się odechciało grać a tym samym IG straciłoby zyski.

Podzielam zdanie Slietie, że dziś urlopu jest na tyle dużo, że więcej nie ma sensu dawać. Jak ktoś nie ma czasu na grę to niech zrezygnuje (jak ja:))
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Moim zdaniem obecne możliwości w pełni wystarczają.
Wyobraźcie sobie sytuacje, gdzie gracz zajmuje całego cudaka i aktywuje urlop na kilka miechów.... co to jest za gra?
 

DeletedUser14957

Guest
Re: Odp: Przedłużenie urlopu

Jestem na nie. Również uważam, że urlop byłby wykorzystywany do zagrywek taktycznych, a nie do faktycznych potrzeb właściciela konta.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Przedłużenie urlopu

Jestem na nie.
Zagrywki taktycznie to jedna sprawa, a druga sprawa to, czy ktoś po urlopie trwającym tak długi czas przy tak dynamicznej grze nie zostanie w tyle? Tak długiego okresu czasu nie da się łatwo nadrobić.
Pytanie czy powrót do gry po takim czasie będzie opłacalny?
Ktoś przed urlopem miał dokoła swoich, wraca i ma dokoła wrogów, bo przez tak długi czas to możliwe.
Gracz wypada z obiegu gry. Dlatego jestem za nie :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Przedłużenie urlopu

Nie raz tak było że gracze kończyli grę bo nie mogli się połapać w zmianach które nastąpiły w trakcie ich urlopu
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Re: Odp: Przedłużenie urlopu

Jestem na nie.
Zagrywki taktycznie to jedna sprawa, a druga sprawa to, czy ktoś po urlopie trwającym tak długi czas przy tak dynamicznej grze nie zostanie w tyle? Tak długiego okresu czasu nie da się łatwo nadrobić.
Pytanie czy powrót do gry po takim czasie będzie opłacalny?
Ktoś przed urlopem miał dokoła swoich, wraca i ma dokoła wrogów, bo przez tak długi czas to możliwe.
Gracz wypada z obiegu gry. Dlatego jestem za nie :).
Z tego samego powodu na nie.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Proponuję wprowadzić opcję dalszego dokupienia urlopu.
W tej chwili mamy 42 dni bezpłatne oraz możemy dokupić dodatkowo 14 dni za 50 złota za dzień.
Moim zdaniem powinna być możliwość dokupienia kolejnych 14 dni, z tym że koszt ich wynosiłby już 100 złota za dzień (pierwsze 14 nadal by kosztowało 50, kolejne 100).

Jak byś napisał że chcesz skrócić to jestem na tak ale jeszcze przedłużyć!
Na jednym świecie gracz który blokował mi cudaka był na urlopie w danym roku: 42+14 + 42+14 bo akurat mu się w połowie roku kasował stary i zaczynał nowy. Nie musze liczyc ile to tygodni i ile miesięcy czekałem aż zejdzie z urlopu i wygra świat.

zdecydowanie na NIE długim urlopom nie ważne za jaką cene -- już nic nie kombinujcie za doatkową kase bo i tak prócz dziewicy mozna tu kupic prawie wszystko
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Jestem na nie, jak napisano w powyższych postach ilość obecnych dni urlopu jest wystarczająca, jaki sens miałaby wtedy gra? Skoro niektórzy gracze zamiast grać będą wiecznie na urlopach...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Jestem Na NIE 5 graczy i przekazywaliby sobie cudaka z rąk do rąk przez cały rok a gracze byzestarzeli się czekając na możliwość jego przejęcia i kolejny rok i znowu 42+14 dni i taka gra straciłaby jakikolwiek sens.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

jestem na nie z 3 powodów 1.powód mało graczy używa urlopu 2.powód za drogo by było jakby to zmienić tak nie 50 złota dodawać tylko 25 było by taniej a koszty nadal by były kupowania urlopu nie zmienić 3.bo mało graczy by grało wszyscy tylko urlop biorą według mnie powinny być tak koszty dokupujesz ten 1 dzień za 50 złota i kupiłeś ju pierwsze 14 i następne 14 tylko za 75 jeden dzień a dalej nie czyli można by było dodać 28 dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przedłużenie urlopu

Raczej jestem na NIE, gdy budujemy cuda długość urlopu ma ogromne znaczenie. Gracze, którzy są na wyspie z cudami brali by wówczas urlop w nieskończoność uniemożliwiając innym sojuszom aktywną grę w przejmowaniu miast na wyspach z cudami. Taka gra praktycznie nie miałaby sensu , ponieważ uniemożliwia to zepsucie cudaków innym, czyli wyklucza zupełnie taką rozgrywkę. Urlop to przede wszystkim odpoczynek , jeśli wyjeżdżamy z rodziną, lub mamy gorące dni w realu :) Jeśli ktoś nie może dłużej grać niech po prostu zakończy grę, a w przypadku zmiany na lepsze znowu do niej powróci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry