przejęcie miasta opuszczonego (szarego)

  • Rozpoczynający wątek szubstar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
czy razem z kolonem muszę wysłać jednego transportera + jedna jednostka lądowa (powiedzmy szermierz) i czy w takim mieście mogę trafić na opór np. jakieś pozostałe wojsko lub straż miejska?? z góry dzieks za odpowiedź ;)
 

DeletedUser946

Guest
tak, jeśli gracz miał jakieś jednostki przed skończeniem gry/rozpoczęciem od nowa to będą one nadal w tym mieście, również straż miejska (jeśli gracz powołał ją przed opuszczeniem miasta) może tam się znajdować - ale po czasie kiedy samoistnie zniknie (lub ją zniszczysz) nowa się sama nie pojawi

nie wiem natomiast co z zakolejkowanym szkoleniem jednostek się dzieje w momencie kiedy gracz rozpoczyna od nowa - może ktoś wie?

no i przede wszystkim wyślij więcej niż 1 szermierza, bo ten dzielny wojak nawet na pustym mieście się zabije, a jeśli w mieście jest jeszcze mur to trzeba zajrzeć do symulatora ile należy wojska wysłać by przeżyło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
miasto opuszczone ma wojsko np jeżeli ktoś sobie z niego twierdzę zrobi czy coś w tym stylu najlepiej wysłać 4 ataki czyszczące i 5 atak z kolonem
 

DeletedUser1360

Guest
miasto opuszczone ma wojsko np jeżeli ktoś sobie z niego twierdzę zrobi czy coś w tym stylu najlepiej wysłać 4 ataki czyszczące i 5 atak z kolonem


Jakiż żart chyba może jeszcze poproś kolegów ze sojuszu też wyślą ataki czyszczące :D.

Wyślij szpiega i będziesz wiedział co jest w szarej wiosce. Zgadzam się z przedmówcami, w szarej wiosce mogą być resztki wojska byłego właściciela, bądź ktoś mógł sobie zostawić na fs np. by nie stracić offa. Musisz pamiętać że powinieneś wysłać trochę wojska gdyż przy samym forsowanie muru zginie kilku twoich żołdaków.

, również straż miejska (jeśli gracz powołał ją przed opuszczeniem miasta)

W szarej wiosce nie wystąpi taki motyw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
również straż miejska (jeśli gracz powołał ją przed opuszczeniem miasta)

W szarej wiosce nie wystąpi taki motyw.
przeczytaj dokładnie co napisałem... jeśli gracz powoła oddział obywatelski a następnie zacznie grę od nowa, to oddział ten pozostanie w mieście na takich samych zasadach jakby miasto było nadal w posiadaniu jakiegoś gracza
 

DeletedUser1360

Guest
Miasto może zostać opuszczone na kilka sposobów więc z twojego kontekstu wywnioskowałem coś zupełnie innego niz chciałeś przekazać
Owszem według mnie to bardziej teoretyczny przypadek niż praktyczny, jednak możne się wydarzyć.
Osobiście nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Owszem według mnie to bardziej teoretyczny przypadek niż praktyczny, jednak możne się wydarzyć.
Osobiście nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem
kilka dni temu właśnie komuś coś takiego się przytrafiło na niemieckim grepolis :) dlatego wspomniałem tu o tym
 

DeletedUser

Guest
ja też pytam bo kolega wkleił mi raport, było opuszczone miasto, a w tym opuszczonym mieście 84 straż miejskiej i 1 łucznik
 

DeletedUser7624

Guest
z czasem miasto opuszczone traci wojsko i punkty!
ale jeśli jest bardzo rozbudowane to traci je powoli!:mad::eek::(:cool:
 

DeletedUser946

Guest
z czasem miasto opuszczone traci wojsko i punkty!
ale jeśli jest bardzo rozbudowane to traci je powoli
poziomy budynków w opuszczonych miastach spadają losowo - miasto znika kiedy senat przestaje istnieć (jego poziom spadnie do 0) i staje się wolnym miejscem pod kolonizację

a tak przy okazji: śmierć Sardaukarom i Imperatorowi! Dune dla Fremenów :p
 

DeletedUser1360

Guest
Kwisatz Haderach jest wśród nas :D
Ruch ekologiczny walczący o utrzymanie czerwi pustyni zgłasza Stanowczy przeciw przeistaczania Arrakis na zielona planetę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
podłącze się tutaj.
Czy w starym systemie podboju do przejęcia opuszczonego miasta potrzebne jest badanie podbój?
 

DeletedUser946

Guest
w starym systemie żeby przejąć jakiekolwiek miasto, trzeba je okupować, żeby móc okupować trzeba zbadać podbój :)
 
Do góry