Przerwa świąteczna?

  • Rozpoczynający wątek slewit
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam mam pytanie.
Czy administracja planuje wprowadzic jakas przerwe w atakach i kolonizacji na czas swiąt?
 

DeletedUser

Guest
zagladaj do dzialu Ogloszenia
jesli bedzie przerwa to tam bedzie stosowna informacja
 

DeletedUser

Guest
Przerwa świąteczna nie jest planowana na okres Wielkanocy.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, a dlaczego? W grudniu była taka przerwa, była na Sylwestra więc czemu nie ma teraz?
 

DeletedUser

Guest
thx za odpowiedź bo myślałem że kolonizatora zacumować nie będę mógł w obcych miastach.
 

DeletedUser

Guest
ja rowniez dziekuje za odpowiedz trzeba zabierac sie za kolonizacje :D mam nadzieje ze chociaz festyny tansze na swieta beda:p
 

DeletedUser

Guest
Dziwne - bardzo dziwne

Jeżeli mówi się "a" - trzeba powiedzieć i "b"

Zachowanie administartorów jest w zaden sposób dla mnie nie zrozumiałe - Jezeli robicie "urlop" z okazji świąt Bożego Narodzenia to dlaczego w katolickim kraju nie robicie tego z okazji świąt wielkiejnocy ???

Dla jasności wytłumacze cos panom Adminom - bo pewnie sa nieświadomi

Wielkanoc, Pascha, Niedziela Wielkanocna, Zmartwychwstanie Pańskie — najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa

to z Encykolopedii


Dlatego nie rozumiem waszego postepowania - w zadnym wypadku
Za to jestem pewien , że w czasie tych świat wiele osób straci wioski - bo ktos nie chce sobie robić problemu

Rozumiem takze , ze takie postepowanie prowadzi do "odzwyczajenia" polskiej młodziezy spedzania świat w rodzinnej atmosferze.
Siedzcie przed kompami
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem takze , ze takie postepowanie prowadzi do "odzwyczajenia" polskiej młodziezy spedzania świat w rodzinnej atmosferze.
Siedzcie przed kompami

Z tym się nie zgodzę - To już czyjś problem, że nie umie odejść od gry nawet w święta i to raczej nie wina adminów.
Za to jestem pewien , że w czasie tych świat wiele osób straci wioski - bo ktos nie chce sobie robić problemu

Wolisz mieć powtórkę z tego co było z przerwą bożonarodzeniową?
Już lepiej nie mieć przerwy na jeden dzień i tyle.
Jednak można przez to zobaczyć kto jeszcze pozostał normalnym człowiekiem i nie wyśle kolona na innych w święto mimo, że blokady nie będzie.
 

DeletedUser

Guest
a jak ktos wyznaje buddę? to po jaco mu swięta?


to buduj co chcesz w swoim mieście , ale grasz w polska wersje tej gry , a POLSKA jest krajem KATOLICKIM.
pozatym zaznaczam - gdyby nie było przerwy bozonarodzeniowej
nie miałbym ale , skoro jednak była wypada i tu zrobic ( nawet nie wypad ale trzeba ) - Poprostu mysle , że wtedy ktoś myslał , a teraz nie i tyle - wszyscy jak te barany przyjmujemy - nie ma to nie ma i juz .

ALE swoje oburzenie mam prawo wypowiedziec moze za rok - ktos pójdzie po rozum do głowy
 

DeletedUser946

Guest
z przerwami świątecznymi to jest zazwyczaj tak, że mniej więcej tyle samo osób jest za co przeciw, więc niech już tak będzie, że dla tych "za" jest przerwa świąteczne w grudniu a dla tych "przeciw" nie ma jej w Wielkanoc ;)

a POLSKA jest krajem KATOLICKIM.
Polska jest krajem świeckim :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Władze tak zdecydowały i nie będzie tej decyzji zmienionej.
Każdy gracz ma możliwość wzięcia urlopu i wtedy nie będzie atakowany.
 

DeletedUser

Guest
Polska jest krajem świeckim :rolleyes:



poczytaj to i gadaj ok ???
wnioski wyciagnij sam - świeckie jest prawo ale nasze tradycje i wiara sa katolickie

Bóg Honor Ojczyzna - znasz to ???

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

PREAMBUŁA

W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,

odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,

wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,

nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej,

zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku,

złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie,

świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej,

pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane,

pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność,

w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,

ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej

jako prawa podstawowe dla państwa

oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot.

Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali,

wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka,

jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi,

a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie co wy macie z tą przerwą jak nie chcesz żeby ci ktoś kolonem wbił to weź urlop może najlepiej zamknąć serwery grepolis bo jest Wielkanoc co?
 

DeletedUser946

Guest
poczytaj to i gadaj ok ???
wnioski wyciagnij sam - świeckie jest prawo ale nasze tradycje i wiara sa katolickie
1. sam przeczytaj, a jak nie rozumiesz co czytasz to niech ktoś Ci wyjaśni co znaczy podkreślony fragment tekstu:
my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł

2. co to znaczy "nasza wiara jest katolicka"? jak już to jest to Twoja wiara, bo na pewno nie moja a Polakiem jestem jak najbardziej i na pewno nie gorszym od Ciebie tylko przez to, że Ty korzystasz z wolności do wiary w jedna z wielu religii jakie na tym świecie istnieją, bowiem ja, korzystając z tej samej wolności co Ty, nie wyznaję żadnej religii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1360

Guest
Władze tak zdecydowały i nie będzie tej decyzji zmienionej.
Każdy gracz ma możliwość wzięcia urlopu i wtedy nie będzie atakowany.

Zapomniałaś dodać pod warunkiem że ta osoba nie była zmuszona wykorzystać go prędzej.

A w takim wypadku nie każdy ma możliwość go wziąć ;)

Co do tego jaka jest Polska. Obowiązującą religią jest religia Rzymsko Katolicka.

Ale nie jest ona obowiązkowa. Co to oznacza ? Trzeba się podporządkować pewnym regułom które w niej panują, gdyż ona steruje póki co pewnymi prawami w Polsce czy to się komuś podoba czy nie .
Natomiast firma nie jest zarejestrowana w Polsce i nie musi się tym prawo podporządkowywać.
Mało tego twórcy gry nie muszą iść na jakie kol wiek ustępstwa z wiązane z jakim kol wiek świętem. Jest ich dobra wolą wybranie takiego rozwiązania.

Z szacunku do klienta jaki jest naród Polski mogli oczywiście uszanować Święta Wielkiej Nocy. Bo dla chrześcijan jest to najważniejsze święto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Co do tego jaka jest Polska. Obowiązującą religią jest religia Rzymsko Katolicka.

Ale nie jest ona obowiązkowa. Co to oznacza ? Trzeba się podporządkować pewnym regułom które w niej panują, gdyż ona steruje póki co pewnymi prawami w Polsce czy to się komuś podoba czy nie .
Natomiast firma nie jest zarejestrowana w Polsce i nie musi się tym prawo podporządkowywać.
co Ty wygadujesz a głupoty? nie ma żadnego prawa które by stawiało religię katolicką ponad jakiekolwiek inne wyznanie - i być nie może bo każde takie prawo by zostało od razu zaskarżone do trybunału konstytucyjnego i by nie miało szans wejść w życie...
paradoksalnie chyba działalność różnych ludzi "walczących" z krzyżami w szkołach itp. wprowadza w błąd ludzi, że faktycznie w jakimkolwiek elemencie prawa religia katolicka różni się od jakiekolwiek innej w tym kraju... jedyne co można powiedzieć o wolność wyznania to to, że jest ono tej samej jakości co nasza demokracja - czyli na pewno daleka od ideału, ale to nie zmienia faktu, że jesteśmy państwem demokratycznym i świeckim (świeckość państwa nie ma nic wspólnego z tym jaka religia jest wyznawana przez społeczeństwo - nic nie stoi na przeszkodzie żeby państwo świeckie stanowili w 100% ludzie wierzący, np. katolicy)
 

DeletedUser1360

Guest
muszę ci przyznać racje bo źle to sformułowałem. Społeczeństwo tak to rozumuje gdyż jeżeli większość stanowi o danej ideologi to zaczyna ukazywać się za obowiązujące bądź właściwie wymagane, co ni jak ma się to do naszej konstytucji czy naszego prawa. Nasza konstytucja daje nam wybór i nie nakazuje odnosić się do danej Religi jako obowiązującej. Daje nam pełny wybór, możemy również wieżyc w kartonik soku. Lecz nie pozostaje bez uwagi fakt iz większość społeczeństwa taka wiarę wyznaję, co Polskę ukazuje w świetle iż jest uznawana narodem Katolickim.
Należało by się zastanowić dlaczego święta Wielkiej Nocy są traktowane inaczej prze twórców gry niż święta Bożonarodzeniowe, przecież dotyczy tej samej osoby bądź Syna Bożego według uznania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Lecz nie pozostaje bez uwagi fakt iz większość społeczeństwa taka wiarę wyznaję, co Polskę ukazuje w świetle iż jest uznawana narodem Katolickim.
ale naród to nie państwo :) i mimo iż naród ten faktycznie jest w większości katolicki i mocno jest w tej religii umocowany kulturowo i światopoglądowo, powołał do życia państwo świeckie

Należało by się zastanowić dlaczego święta Wielkiej Nocy są traktowane inaczej prze twórców gry niż święta Bożonarodzeniowe, przecież dotyczy tej samej osoby bądź Syna Bożego według uznania.
no właśnie, może by tak Team się wypowiedział tym razem i podał powody takiej decyzji? (bo chyba teraz nie możecie się zasłaniać niemożnością podania przyczyn jak ma to miejsce w przypadku decyzji dot. banów? ;) )
 
Status
Zamknięty.
Do góry