Przesunąć próg ochrony słabego gracza

  • Rozpoczynający wątek Horex
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za powiękrzeniem progu słabego gracza?

  • Tak

    Głosy: 6 20,0%
  • Nie

    Głosy: 24 80,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Taki pomysł aby przesunąć ochronę słabego gracza do kilku tysięcy np. 5000. Bo podchodzę do gry drugi raz i za każdym razem gościu co ma z 5 miast mnie podbija. A wierze, że nie tylko ja mam taki problem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Muhahahaha... nie rozśmieszaj mnie...
Taki pomysł się udać nie może, to po prostu nie realne...
Jeżeli gra by sobie czekała aż ktoś sobie uzbiera tyle pkt by był silny to by Grepolis straciło sens.
7 dni zupełnie starczy na rozbudowanie się do minimum ochrony...
Ale można ten czas przedłużyć do 14 dni na starszych serwerach np. Alfa, Beta ale moim zdaniem pomysł zupełnie nie udany
 

DeletedUser

Guest
Tak to niektorzy mieliby wieczna ochrone. Proponuje sie zdecydowac czy ktos chce grac w grepolis czy w simsow (a jesli w simsow to zdecydowanie nie ta gra).
Na NIE.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Przykład mam takiego sąsiada 3300 punktów aż tak się rozwinął prawie do początku Bety i co miałby jeszcze ochronę? Podstawą obrony jest tu umiejętność znalezienia i dogadania się z innymi aktywnymi graczami. Głos na nie
 

DeletedUser

Guest
nie dlaczego? bo wystarczy dojsc do koszar i potem tyko gospodarstwo i wojo i w tym czasie nikt nic by mu nie robil
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem to jak zaatakuje sie kogos innego to sie ochrona wylacza i jak bym ja mial czekac do 5 tysiecy to bym sie najnormalniej skupkal z nudow xd
 

DeletedUser

Guest
głos na NIE bo może ktoś idzie w akademie i ma podbuj zbadany przy np. 4500 ptk no i ma kolona no i bendzie sie nudził przez te 500 ptk?
 

DeletedUser

Guest
To teraz ja głosuję na nie. I powodem nie jest zachowanie autora tej ankiety przy mojej tylko to, że w takim wypadku większość miast w grze, nie przekraczała by magicznego progu 5000 pkt. I nie można byłoby ich podbijać. A te nieliczne przygotowane do podbojów byłyby z nich tak obstawione, że całe plemię musiałoby czyścić jedno miasto.
 

DeletedUser5089

Guest
a mój sąsiad ma troche ponad 4400 punktów i ma 300 szermierzy 300 procarzy , łuczników i hoplitów wiem bo sam szpiegów wysyłałem
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Rozwiązaniem tego problemu byłoby obranie innej strategii. Najwyraźniej ta zastosowana jest nieskuteczna.
Mechanizm gry został tak opracowany, aby nowe konta były osadzane na skraju mapy - w ten sposób silniejsi gracze nie są tak dużym zagrożeniem dla początkujących.
 
Status
Zamknięty.
Do góry