[Ulepszenie] Przyśpieszona budowa

  • Rozpoczynający wątek Kalifskorpion
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 4 30,8%
  • Nie

    Głosy: 9 69,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser

Guest
Witam chciałbym zaproponować pomysł przyśpieszania budowy u sojuszników.Wyglądało by to następująco_Opisałem to w prostych obrazkach, oczywiście jako efekt finalny wyglądać to będzie inaczej:) Efekt przyśpieszenia działa na całe miasto, każdą aktualną budowę i rekrutacje no i badanie w mieście. Efekt będzie wachał się od 1% do 5%, czyli można uzyskać w ten sposób bonus aż do 25%:) Jest to pomysł skierowany dla sojuszy. Da to większą przynależność, że sojusz daje coś a nie tylko wymaga:)
pomysł.jpg
Występuje 5 slotów na przyśpieszenie, po najechaniu wyświetla się nick wspomagającego.Po zajęciu ich budowli itp. nie da się dalej go wspomagać, jednak "zaklęcie" można rzucać dalej, chyba że w mieście nie ma żadnych projektów.

pomysł 2.jpg
Klikając na dane miasto wyświetli się dodatkowa opcja, "przyśpiesz".Można je stosować bez ograniczeń.Tak, wiem jest to ułatwienie, ale weźmy pod uwage fakt że wtedy sojusze będą bardziej zachęcające:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Przyśpieszona budowa

Jak dla mnie, to chyba trochę przesadzona opcja...tym bardziej, że nie będzie żadnych ograniczeń o ile dobrze rozumiem. Czyli mogę wejść w każde miasto należące do członka mojego sojuszu i tam kliknąć "przyspiesz budowę"? Czy może jedno działające przyspieszenie na daną osobę? Czy może tylko jedno przyspieszenie na cały sojusz, które działa w danym momencie?

Jakieś koszty takiego przyspieszania będą, czy tak po prostu, na piękne oczy?

Trzeba pamiętać także, że niektóre sojusze, choćby masówki tworzy szeroka grupa graczy...takie sojusze będą miały dzięki temu przewagę nad tymi mniejszymi sojuszami, gdzie ludzie wpadają swoją, zgraną ekipą, szukając tylko zabawy.
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Przyśpieszona budowa

Jak dla mnie to lekka przesada. Jeszcze bym zrozumiał możliwość użycia nagrody z misji wyspowych, ale
DonBeker napisał:
Trzeba pamiętać także, że niektóre sojusze, choćby masówki tworzy szeroka grupa graczy...takie sojusze będą miały dzięki temu przewagę nad tymi mniejszymi sojuszami, gdzie ludzie wpadają swoją, zgraną ekipą, szukając tylko zabawy.
Czyli łatwo o nadużycia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyśpieszona budowa

jeżeli byłaby to opcja darmowa, to byłbym przeciwko. poza tym przyspieszanie a w zasadzie skracanie czasu budowy jest już obecnie dostępne za złoto więc tej opcji Inno się nie pozbędzie na rzecz darmowego przyspieszania budowy.

tak więc myślę, że sumaryczne skrócenie obecnie budowanego budynku nie mogłoby być większe niż 5%, czyli 1% od każdego gracza i max 5 graczy, by rozważać to jako opcję darmową lub za surowce. ja bym dał za surowce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyśpieszona budowa

Na NIE, bo dojdzie do sporej ilości nadużyć takiej rzeczy, a tak poza tym to mamy sporo bonusów, które przyśpieszają budowę :)
 
Do góry