Przycisk Potwierdź

  • Rozpoczynający wątek abuk96
  • Data rozpoczęcia

Jestem na,


  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Często zdaża (a przynajmniej mi i moim znajomym grającym w grepolis) nam się przy produkcji jednostek kilknąć dwukrotnie na przycisk "OK" (tick) bo za pierwszym razem "akcja" nie wchodzi i wojsko nie dochodzi do listy produkcji i tak np.

Wpisujemy w koszarach do produkcji 5 szermierzy i kilkamy, nie wchodzi klikamy jeszcze raz i przypadkiem wpada nam oprócz tych 5 szermierzy wszyscy możliwi do zrobienia. Dlatego też proponuję wprowadzić przycik "Potwierdź" gdy łączny koszt jednostek przekracza np. 30.000 surowców, zapobiegało by to niepotrzebnym problemom i "miss clicką".

Ktoś może powiedzieć że to przeszkadza - może troszkę w późniejszych etapach gry ale kiedy mamy przypadkiem wybudować max. dostępną ilość wojska jedno kliknięcie więcej nie zaszkodzi.


Głosujesz na NIE? - Uzasadnij
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W życiu :D
Nie nawidzę jak się ktoś pyta mnie o potwierdzenie,kiedy świadomie podejmuję jakąś decyzję. Dobrze wiem i zdaje sobie sprawę z owego błędu,dlatego też zawsze odczekuje chwilę po kliknięciu na rekrutacje,a jak to nie pomaga to wchodzę jeszcze raz w koszary. Błąd występuje na tyle żadko,że nie chce żadnych dodatkowych potwierdzeń. Chyba że będą tylko dla chętnych,i będzie możliwość wyłączenie tego (jak dla mnie) zbędnego dodatku :)
 

DeletedUser

Guest
W życiu :D
Nie nawidzę jak się ktoś pyta mnie o potwierdzenie,kiedy świadomie podejmuję jakąś decyzję. Dobrze wiem i zdaje sobie sprawę z owego błędu,dlatego też zawsze odczekuje chwilę po kliknięciu na rekrutacje,a jak to nie pomaga to wchodzę jeszcze raz w koszary. Błąd występuje na tyle żadko,że nie chce żadnych dodatkowych potwierdzeń. Chyba że będą tylko dla chętnych,i będzie możliwość wyłączenie tego (jak dla mnie) zbędnego dodatku :)

Właśnie dlatego można by odchaczyć tą opcję jeżeli sprawiała by problemy tak jak to jest z filtrami raportów itd.
 

DeletedUser

Guest
No ale "własnie" nie opisałeś takiej opcji, więc założyłem że nie ma jej w Twoich planach :)
Wolałbym raczej,żeby "pisarze" skupili się na rozwiązaniu tego problemu z długim oczekiwaniem na wynik po kliknięciu ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na Nie - jestem typem leniuszka i zbedne klikanie by mnie meczylo :) Chyba, ze bylaby mozliwosc wlacz/wylacz wtedy jest mi to obojetne :)

BTW: Dlatego nie glosuje :)
 

DeletedUser4500

Guest
Nie-Mi się to nie zdarza, nie darzało i nie będzie zdarzać, bo uważam co robie i nie za szybko a tak w ogóle to przecież można poczekać jesden dzień na surowce żeby je odzsykać i już :)

NIE
 

Robin65

Zespół Grepolis
nie
ale czy jesteś pewny?
tak
na 100%?
tak
ale pierwszą odpowiedź dałeś nie?
wiem
czyli nie ?
tak
....
 

DeletedUser

Guest
a ja zdania nie mam też mi sie takie coś zdarzało ale z 2 strony wiecej woja nie zaszkodzi nie :D?
 

DeletedUser4331

Guest
Nawet jak będzie opcja potwierdź, to przy jej dwukrotnym kliknięciu DWA RAZY się potwierdzi rekrutację wojsk i wyjdzie na to samo.
Można by zrobić tak jak pisze osoba wyżej. :)
Nie.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Jest to zbyt utrudniające Grę.

Temat Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry