[To nie błąd] Przywódca Rzymu

Teraz to już są całkowite jaja, w pierwszy dzień dostałem wszystkie dzienne posiłki, a od drugiego dnia, już ani jednego, buduję, wojo zadaję atakuję i ciemna dupa. Zmieniałem przeglądarki, odświeżałem i tylko kamieni kupa i troszkę gruzu żeby nie było luzu.
No chyba że to działa tylko przy użyciu złota????
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Chyba tylko u Ciebie tylko taki błąd.
U mnie zaraz po odświeżeniu eventu
co nie kliknę dostaję posiłki dodatkowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Najłatwiejszym sposobem na jednostki jest badanie Dyplomacji i anulowanie w trakcie badania. Można uzbierać wszystkie 10 paczek wojowników rzymskich w niecałą minutkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Panowie i panie skoro jest już temat dot eventu to chciałbym skorzystać z okazji i zadać pytanie. Nijak nie mogę zaatakować nawet 1 pola bitwy. Mam niby kupę wojsk ale jak naciskam na ikonkę mieczy w 1 lokacji to mi wyświetla tylko obrońców i nagrodę a nie pokazuje ramki z wyborem moich wojsk. Nie wiem czy czegoś nie zauważyłem , czy robię coś źle ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Teraz to już są całkowite jaja, w pierwszy dzień dostałem wszystkie dzienne posiłki, a od drugiego dnia, już ani jednego, buduję, wojo zadaję atakuję i ciemna dupa. Zmieniałem przeglądarki, odświeżałem i tylko kamieni kupa i troszkę gruzu żeby nie było luzu.
No chyba że to działa tylko przy użyciu złota????
Sprawdziłam twoje konto, odebrałeś dzisiaj już wszystkich żołnierzy.
Panowie i panie skoro jest już temat dot eventu to chciałbym skorzystać z okazji i zadać pytanie. Nijak nie mogę zaatakować nawet 1 pola bitwy. Mam niby kupę wojsk ale jak naciskam na ikonkę mieczy w 1 lokacji to mi wyświetla tylko obrońców i nagrodę a nie pokazuje ramki z wyborem moich wojsk. Nie wiem czy czegoś nie zauważyłem , czy robię coś źle ?

Używasz Firefoxa? Spróbuj proszę kliknąć ctrl + 0, żeby przywrócić standardowy rozmiar ekranu w przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, zaloguj się przez inną przeglądarkę, np. Google Chrome, i podbij tam pierwsze pole. Pozostałe powinny działać poprawnie na Firefoxie. Przekazaliśmy informację na temat tych problemów do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Zabawy z Firefoxem niczego nie dały ale faktycznie na chromie wszystko poszło tak , jak powinno. Dalsze lokacje na firefoxie już normalnie działają. Serdecznie dziękuję za błyskawiczną pomoc.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Ja na chromie jestem.
Przy wlaczonym DIO event od 2h przestal dzialac calkiem:)
Ale po wylaczeniu jest normalnie DIO dziala bez zarzutow.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Ja mam DIO włączone i nie ma problemu żadnego z eventem...a do tego pragnę zauważyć, że na działanie skryptów nikt tutaj nie będzie zwracał uwagi:/
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Ja mam Norkę Krecika i także żadnych problemów,
a do tego mogę sobie maksymalizować/minimalizować te okienko. :rolleyes:
 
Odp: Przywódca Rzymu

Sprawdziłam twoje konto, odebrałeś dzisiaj już wszystkich żołnierzy.

No właśnie, po napisaniu tego tematu, po 30-40 minutach wyskoczyły wszystkie dzienne posiłki, ale to nie znaczy że nie ma problemów, są i to wiele, które powodują że gra staje się już dużo mniej interesująca dla wielu graczy.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Nieraz to az sie odechciewa wszystkiego.
Wylaczylem DIO zeby event dzialal to znowu handel jest przekrecony i pohandlowalem nie tak jak chcialem.
Porazka.
Jedno dziala to drugie nie dziala!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Tak jakby nie mogli wreszcie nie wprowadzać do gry bzdetów, a w zamian popracowali na nowymi ciekawymi strategiami (ale nie takimi gierkami w gierce jak przywódca rzymu czy podbój troi). Ostatnio na Kalidonie zarabiać złotko mogę tylko przez apke mobilną, handel złoto-surowce jest nieaktywny na komputerze, czyszczenie przeglądarki / komputera CCleanerem , wyłączanie skryptów nic nie daje, problem występuje na FireFoxie ale na Chromie działa.. kolega też tak ma.. zgłosiliśmy do suppu.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

Ja nigdy nie handlowalem zlotem.
Robie to od dwoch dni na Kalidonie i dziala mi tak jak mowisz.
Chcialem kupic surke za zloto przez apke to nie dzialalo bo niby nie mam zlota handlowego wbilem na lapka i surka idzie.
Gra jest zepsuta juz.
Co z tego ze gracze staraja sie o skrypty,aby ulatwic gre to co z tego jak pojawia sie jakies kolejne nowe badziewie i skrypty wariuja(skrypt jest pod obecne ze tak powiem ustawiena a co nowego sie pojawia to skrypt glupieje.
Szkoda ze grajac bez zlota juz niema szans utrzymac miasto na starcie swiata logujac sie w przeciagu godziny od startu.
A zreszta brak slow.
 

DeletedUser13228

Guest
Odp: Przywódca Rzymu

kto mi powie co trzeba zrobić by otworzyć ten klucz ??
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Przywódca Rzymu

kto mi powie co trzeba zrobić by otworzyć ten klucz ??
Kluczem to raczej coś się otwiera, ale jeśli chodzi o zamki blokujące misje to aby móc je zrealizować trzeba mieć pokonane wojska w poprzednich zgodnie ze ścieżką widoczną na mapce..
 
Do góry