Przywódca wojsk

  • Rozpoczynający wątek Król Nikolaj
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie przywódce armii(z bonami artefaktów)

  • Tak,chcę

    Głosy: 29 38,2%
  • Nie,beznadzieja

    Głosy: 36 47,4%
  • Obojętnie

    Głosy: 11 14,5%

  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Powinien być przywódca wojowników tak jak w Plemionach "Rycerz".
Moim zdaniem Rycerz na koniu którego widzimy przy logowaniu i po prawej na gorze na stronie forum (koło Zeusa)najlepiej nadaje się na przywódce ,bo coś "ala Rycerz" musi być fajne

Piszcie co o tym myślicie.
Fajnie by było gdyby wprowadzić to w gre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajnie to by było, gdyby w końcu skończyły się pomysły nawiązujące do Plemion :p
Może byś tak opisał co ten przywódca miał by robić? Bo jeśli miałby tylko fajnie wyglądać, to ja podziękuję. Gra i tak jest fajna i fajniejsza być nie musi, bo się zafajnujemy i przestanie być fajnie...
Ten fajny pan na koniu, to hoplita o ile się nie mylę, tyle że ma dziwną zbroję ;]

Czekam na Twoją odpowiedź i powstrzymam się od zagłosowania póki nie zobaczą jakiegoś fajnego opisu propozycji :p
 

DeletedUser

Guest
ten przywódca mógłby zwiększać morale wojowników i mieć różnego rodzaju bronie i przedmioty zwiększające statystyki wojska.Było by to ciekawsze,bo gra w tym momencie jest fajna ale jest kopiom Ikariam.Przydało by się urozmajcenie kierujące grę do gier firmy ,a nie robić kopie obcej gry:(

P.S Jeśli ktoś się zdecyduje o zapytanie mnie jakie bronie i przedmioty to podam ,ale już mówię ,że to atrybuty greckich bohaterów.Fajnie było by mieć takiego herosa,który urozmaicił by gre
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja jestem na nie beznadziejny pomysł.
Ta gra jest w zupelności inna od ikariam ,tych gier nie da się porównąc prawie.
I właśnie o to chodzi ,że jak firma robi parę gier to nie po to by jedna była kopią drugiej musi się czymś różnic no ludzie ..
 

DeletedUser

Guest
Ikariam i Grepolis mają tyle wspólnego, że to starożytna Grecja i rzecz rozgrywa się na wyspach :] Tak to bardziej przypomina właśnie Plemiona (nie wiem jak z The West, bo nie grałam).
Morale póki co nie działają, więc taki bohater na nic nam się zda. Powiedz mi jeszcze tylko skąd by się brało owe bronie i przedmioty? Zastanawiam się skąd by pochodził sam bohater :D Czy można by go jakoś rozwijać (wartości obrony i ataku itp.)?
Pomysł niestety niedopracowany. Trzeba Cię ciągnąć za język. Osoby nie znający Plemion, nie mają pojęcia co próbujesz przekazać.
....wiem czepiam się :p

Tak się zastanawiam czy możliwość wykonywania questów nie była by ciekawsza, ale to wiązało by się ze znaczną rozbudową gry... (tylko głośno myślę :])

PS, zgadzam się z przedmówcą.
 

DeletedUser

Guest
thisisgrepolis.png
a nie plemiona. to po pierwsze.

po drugie: rzuciłeś hasło
Powinien być przywódca wojowników tak jak w Plemionach "Rycerz".
i nic poza tym... żadnego określenia co by to dawało.
 

DeletedUser

Guest
I tu zgodzę się z moimi przedmówcami. Ostatnio spotyka się tu coraz więcej pomysłów, które zamiast wnosić coś do gry tylko zaśmiecają forum. Nie dość, że ów autorzy spamują to jeszcze warna nie mają (takie głośne narzekanie)

Przejdźmy dalej. Tym razem wypowiem się na temat twego pomysłu, który jest równie wybitny jak ww. Dlaczego ma być tak jak w plemionach? Jak już powstają takie pomysły to autro mógłby je chociaż opisać, gdyż opis "Niech będzie tak jak w plemionach" nie wiele wnosi, a dla osób, które w plemiona nie grały jest on zupełnie niezrozumiały. Gdybyś wymyślił coś bardziej kreatywnego to czemu nie, ale takie "pomysły" (jeśli takowe wypowiedzi można tak nazwać) wolę unikać i nie mieć z nimi nic wspólnego.
Oczywiście jestem na NIE

Pozdrawiam
Esmila
 

DeletedUser

Guest
Ale samo określenie 'jak w plemionach' coś mi mówi, że będzie chodziło o to samo co w rycerzu na plemionach: skrócenie czasu ruchu wojsk, które idą jako wsparcie z rycerzem, przedmioty dla tego 'rycerza', itd. Kopiowanie tego typu rzeczy wg mnie nie powinno mieć miejsca:)
 

DeletedUser

Guest
Ale samo określenie 'jak w plemionach' coś mi mówi, że będzie chodziło o to samo co w rycerzu na plemionach: skrócenie czasu ruchu wojsk, które idą jako wsparcie z rycerzem, przedmioty dla tego 'rycerza', itd. Kopiowanie tego typu rzeczy wg mnie nie powinno mieć miejsca:)

Proszę pomyśleć, iż nie każdy tutaj grał w plemiona i z tego też powodu nie dla każdego "jak w plemionach" coś znaczy, a wręcz przeciwnie - dezorientuje :p
 

DeletedUser

Guest
Względnie zamiast plemionowego rycerza (nie wiem, jak działa, bo nigdy w plemiona nie grałem) do tematyki Grepolis pasowałby heros, względnie bohater/półbóg.
Mógłbyby być wysyłany razem z jakąś armią i jego jedną z zalet byłoby dodawanie bonusów do ataku/grabieży (np. zwiększenie podstawowej siły jednostki czy zwiększenie limitu rabowanych surowców). Rekrutacja odbywałaby się dwufazowo - albo ze specjalnego budynku do razu, albo konkretną jednostkę zamieniałoby się w herosa. Bohater nie miałby własnej siły ataku, własnych punktów obrony, nie brałby udziału w walce, a jedynie dodawał owe bonusy.

Co prawda osobiście nie widzę sensu dodawania takiej jednostki do gry, podejrzewam jednak, że właśnie coś takiego autor wątku miał na myśli.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli gra ma być dobra to trzeba ją urozmaicić.Przedmioty bogły być np.łuk Parysa,maczuga Heraklesa,miecz Achillesa.Ta gra to gniot który nie pobije kultowych Plemion ,a chodziło o właśnie o przywrócenie świetności firmy.
Plemiona są tak rozbudowane że chce się grać np.są medale,dodatkowa zabawa w uzbrajaniu rycerza.W Grepolis to tylko buduj i niszcz.Ta gra ma ten sam silnik co Plemiona ,ale podrasowany..Jak jest kopiom to niech będzie dobrą kopią :(
 

DeletedUser

Guest
Osobiście mi plemiona się znudziły. Grepolis mnie bardzo zaciekawiło, a w ramach tych dodatków to masz bogów.
 

DeletedUser

Guest
Wiedziałem, że będzie kopia rycerza z plemion... eh ta kobieca intuicja:D

Plemiona kiedyś nie miały rycerza (jakiś czas chyba rycerz nie miał przedmiotów), medali, łuczników, ŁnK, kościołów, itd a ludzie grali.
Nie mam nic przeciwko urozmaicaniom... ale kopiowanie urozmaiceń z innych gier mmosg to przesada... Już lepiej wymyśleć coś oryginalnego, np. przywoływanie herosa/bohatera:
co jakiś czas mielibyśmy możliwość przywołać herosa/bohatera (byle nie było to za często - 1-2x w miesiącu) który nie zajmowałby miejsca w gospodarstwie, dawał jakiś bonusy w walce (każdy inny - prędkość, atak, obrona przed czymś, itd, itp.) posiadając przy tym jakieś wartości obrony i ataku. Taki heros/bohater stacjonowałby w mieście np. 48h.

wymyślcie coś świeżego... nie łączone ataki jak w innych grach, nie rycerz jak w plemionach, itd. coś czego jeszcze w mmosg'ach nie było:)
 

DeletedUser

Guest
jak coś nie kopiuj pomysłu Xhodon bo przyzywanie bohaterów to ich pomysł :mad:
 

DeletedUser

Guest
Lol... o Xhodon nawet nie słyszałem:D ale działa to w ten sam sposób co opisałem? czy tylko nazwa podobna?
 

DeletedUser

Guest
mi chodzi o to czy działa tak jak opisałem. twój opis niewiele mi mówi bo gry nie znam. wątpię by działał podobnie - grepolis to gra typu mmosg, natomiast ten twój Xhodon to mmorpg.
 

DeletedUser

Guest
żal mmorpg to np metin2 a Xhodon to gra jak ta tylko jestęś posiadaczem miasta coś w stylu elfów:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem Kurczak Dozymetryczny ma rację o przywoływaniu herosa itd.;)Niezły pomysł jak już się bawimy w mitologie to herosów nie może zabraknąć.
 

DeletedUser

Guest
Mi to akurat obojętne , a tak na margniesie jeśli chcecie by jakis pomysł z plemion przeszedł to łaskawie nie piszczie że ten pomysł jest z PLEMION .
 
Status
Zamknięty.
Do góry