Puk! Puk! Co to było?

Odp: Puk! Puk! Co to było?

Jakby tak szybko nie była dogrywka rozstrzygnięta to i ja bym się pobawiła w liczenie ale cóż, ja tam w tym czasie to oglądałam se filmiki:D
Twoja odpowiedź nie zmieniła by zwycięskiej trójki :p Ale i tak zapraszam do przesłania mi Twojej odpowiedzi, to Ci napiszę, czy udało Ci się dobrze to rozpracować :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Puk! Puk! Co to było?

No ale gdyby załóżmy moja odpowiedź byłaby przed którymś z trzech zwycięsców a żze tylko 3 było punktowanych to automatycznie mój nick byłby w tej trójce jak dobrze myślę:d

Liczyć mi się póki co nie chce bo dopiero co udało mis ie do domu wrócić:D


Manfred możesz nie wnioskować i nie myśleć za wiele? Gdzie jest napisane że NIE UMIEM tego policzyć? Bo taki jest wniosek z tego co piszesz.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Puk! Puk! Co to było?

Manfred możesz nie wnioskować i nie myśleć za wiele? Gdzie jest napisane że NIE UMIEM tego policzyć? Bo taki jest wniosek z tego co piszesz.
Nie mogę! po prostu jestem facetem

Gdzie jest napisane że NIE UMIEM tego policzyć? Bo taki jest wniosek z tego co piszesz.
No jesteś kobieta to wystarczy.

jest takie powiedzenie "jak tancerka nie potrafi tańczyc mówi że jej majty w pupe wchodza" - trochę mi to tu przypomina. Nie liczyłam bo mi się nie chce haha
 
Odp: Puk! Puk! Co to było?

No ale gdyby załóżmy moja odpowiedź byłaby przed którymś z trzech zwycięsców a żze tylko 3 było punktowanych to automatycznie mój nick byłby w tej trójce jak dobrze myślę:d
Gdybyśmy tak założyli, to faktycznie miałabyś szansę na bycie na podium, ale niestety Twoja odpowiedź nie padła przed odpowiedziami od 2 z 3 zwycięzców, gdzie Michał i tak wymiatał w prawie wszystkich rundach, więc sobie uzbierał punktów wcześniej :)

No jesteś kobieta to wystarczy.
Londi, pokaż mu, że to dla Ciebie pikuś:D Przy okazji który z chłopaków wrzuci swoje rozwiązania, żeby można było porównać?:D
 
Do góry