Pytanie 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20887

Guest
Odp: Pytanie 2

Pytanie nr 2

Kiedyś podbój miasta był znacznie dłuższy niż obecnie. Na ilu światach (otwartych oraz zamkniętych) okupacja trwa lub trwała 24 godziny?


Macie 24 godziny na odpowiedź! Przypomnę, że odpowiedzi udzielamy w tym temacie :) Po wysłaniu odpowiedzi nie będzie ona widoczna ani dla was, ani dla innych graczy. Zachęcam również do zapoznania się z zasadami konkursu.

Odpowiedzi na pytanie nr 1 zostaną ujawnione dziś wieczorem.

moja odpowiedż , to 10 światów

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie 2

5

..
w ogłoszeniach dot. urodzin napisaliście że każdy może świętować urodziny nawet ten co gra od kilku dni, a nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat długości okupacji na starych światach, sam osobiście też strzelam, zawsze lepiej strzelic moze się trafi ;D
pozdr.
 

DeletedUser26682

Guest
Odp: Pytanie 2

Na ilu światach (otwartych oraz zamkniętych) okupacja trwa lub trwała 24 godziny?

odp.18
 

DeletedUser26648

Guest
Odp: Pytanie 2

Pytanie nr 2

Kiedyś podbój miasta był znacznie dłuższy niż obecnie. Na ilu światach (otwartych oraz zamkniętych) okupacja trwa lub trwała 24 godziny?


Macie 24 godziny na odpowiedź! Przypomnę, że odpowiedzi udzielamy w tym temacie :) Po wysłaniu odpowiedzi nie będzie ona widoczna ani dla was, ani dla innych graczy. Zachęcam również do zapoznania się z zasadami konkursu.

Odpowiedzi na pytanie nr 1 zostaną ujawnione dziś wieczorem.

Okupacja z tego co słyszałam trwała na 3 światach 24 godz.
Teraz trwa 12godz.
 

DeletedUser10358

Guest
Odp: Pytanie 2

Pytanie nr 2

Kiedyś podbój miasta był znacznie dłuższy niż obecnie. Na ilu światach (otwartych oraz zamkniętych) okupacja trwa lub trwała 24 godziny?
Macie 24 godziny na odpowiedź! Przypomnę, że odpowiedzi udzielamy w tym temacie :) Po wysłaniu odpowiedzi nie będzie ona widoczna ani dla was, ani dla innych graczy. Zachęcam również do zapoznania się z zasadami konkursu.

Odpowiedzi na pytanie nr 1 zostaną ujawnione dziś wieczorem.

30 światów
 
Status
Zamknięty.
Do góry