Pytanie do twardogłowych.

  • Rozpoczynający wątek Dobermann
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To co napisałeś jest w 90 % prawdą i dlatego powinna być taka opcja. Jeśli nie chce czegoś przejąć to chciałbym mieć możliwość zniszczenia niechcianego obiektu. I to jest jak najbardziej logiczne, bo póki co tej logiki tu nie ma.

ps. "słabsi" gracze istnieją tylko i wyłącznie z własnej woli, logując się raz na 2 dni lub kompletnie nie radzących sobie z mechaniką gry. I to ich tak bronisz ?

nie, bronię aktywnych graczy takich jak ja którzy potrafią stawić opór wielu agresorom a później zmienić obronę w atak. Jeżeli katapulty będą miały taką moc nie będą mogli tego zrobić, bo ich skończycie :D
Na mnie potrafiły iść ataki 72h bez przerwy co 2h atak falowy jak by katapulty miały tą moc już dawno by mną pozamiatali, a tak ja mam na koncie 17 okrętów kolonizacyjnych zatopionych na różne sposoby :p i 7 osad ich przejętych.
 

DeletedUser

Guest
Panowie, wróćmy do tematu Piorunów ^^.

Dobermanowi zasadniczo chodziło o ten irytujący fakt którym jest sprawa graczy Topowych (50k pkt itd) a słabeuszy grających nazłość puszczających pioruny.Piszecie że można zatakować i zniszczyć chłopa ale co kiedy on ma to brzydko mówiąc gdzieś ? Robi skromnego defa żeby był i pakuje w świątynię dla zwiększenia przyrostu łaski poczym bombarduje miasta graczy którzy nawet nie widzieli jego nicku na oczy...
 

DeletedUser

Guest
a od czego jest kolon

Czy ty przeczytałeś pierwszy post? Jak myślisz pojedziesz kolonem miasto oddalone o 40 godzin drogi mające tylko 2k punktów tylko po to żeby facet nie atakował cie piorunami ? Zakładając że tymasz 8 miast i 50k pkt a on ma jedno miasto i 2k pkt...
 

DeletedUser

Guest
ach fakt sorry :p najlepszym sposobem to na zmiane piorun i trzęsienie :p
 

DeletedUser

Guest
Czy ty przeczytałeś pierwszy post? Jak myślisz pojedziesz kolonem miasto oddalone o 40 godzin drogi mające tylko 2k punktów tylko po to żeby facet nie atakował cie piorunami ? Zakładając że tymasz 8 miast i 50k pkt a on ma jedno miasto i 2k pkt...

a czy ty również przeczytałeś wszystkie posty jemu chodzi o katapulty wyraźnie wspomina o wejściu w sondaż dotyczący katapult w swoim poście nr 2 a nie o pioruny. W nich widzi rozwiązanie.
Jemu nie wystarczają pioruny które może zarzucić cały sojusz na tego gostka co ma tą osadę 2k punktów. I przejmuje się budynkami osad które zdobył, niech kolejne przejmuje a jak coś mu poważniejszego w osadzie uszkodzi niech odbudowuje surowców mu brakuje?
Jeszcze raz powtórzę ile jedna osoba mająca osadę 2k punktów może takich piorunów rzucić a ile musi czekać na kolejne załadowanie łaski?
Nie pasuje rzucaj w niego z całym sojuszem aż trafisz parę razy w świątynię i mur aby nie mógł jej podnieść za szybko, a nie katapulty które są nieadekwatne do szkód wyrządzonych przez niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry