[Wyjaśnione] Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Witam szanowne grono, jako że mam swoje lata (w końcu na wyginięciu) smartfony itp cudeńka są jak latanie samolotem. Ale co ta grajek by ze mnie był jak bym nie miał smartfonu z tym dziwnym programem.

No i mam smartfona i mam tam zainstalowaną chyba aplikacje do grepolis. Ale mam też małe problemy z nią.

Mianowicie pierwszy problem to farmienie z tych zielonych wiosek -- muszę w każdą pojedynczo klikać mimo że załączyłem sobie kapitana -- czy jest jakiś sposób bym to robił jednym puknięciem w szybkę mojego smartfona???

Druga sprawa -- dostaje powiadomienie że leci na mnie atak, ale nie ma nigdzie na jaką wioskę leci atak(prócz w powiadomieniu). Bo jak już wejdę do gry to nie mam informacji, że leci atak i gdzie leci atak i od kogo. Moje pytanie jest gdzie to widać w aplikacji?

Wybaczcie za banalne pytania bo może i to jest oczywiste ale nie dla mnie -- proszę o pomoc w tych dwóch sprawach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Więc tak. Jesli chodzi o farmienie, nie ma opcji Katptana w wersji mobilnej. Musisz robić to pojedynczo.

Jeśli chodzi o ataki, przychodzi powiadomienie, po to, żebyś wszedł na kompa i to ogarnął, tak po ludzku mowiąc.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Masz tą aplikację nową czy toolbox'a? Bo to też ważne by odpowiedzieć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

1. Posiadasz opcję "Podgląd", schowana ona jest na pasku zadań, na dole ekranu (zaraz obok raportów). Wybierasz "Podgląd wiosek", klikasz na wioskę, z której chcesz farmić i dalej się połapiesz co i jak. ;)

2. Tak jak napisałeś - w powiadomieniu jest napisane na jaką wioskę leci atak. To, że masz powiadomienie a ataku nie widać może być spowodowane tym, że w momencie gdy leciał atak miałeś wyłączony dostęp do internetu, a gdy go odpaliłeś (internet) mimo, że już jest po ataku powiadomienie i tak przychodzi.
Ewentualnie jest druga opcja; ktoś wysłał atak i go wycofał. Niektórzy lubią męczyć tym wrogów w środku noc. ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Masz tą aplikację nową czy toolbox'a? Bo to też ważne by odpowiedzieć.

Kurczę nie wiem jaką mam i nie wiem jak to poznac?

Elastynka - to trochę lipa że nie można kapitanowac rolnicze. Co do ataku to też powinienem miec możliwośc zobaczenie coś wiecej. Mam 5 wiosek i chce uciec wojskiem a tu lipa z której wioski
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

2. Tak jak napisałeś - w powiadomieniu jest napisane na jaką wioskę leci atak. To, że masz powiadomienie a ataku nie widać może być spowodowane tym, że w momencie gdy leciał atak miałeś wyłączony dostęp do internetu, a gdy go odpaliłeś (internet) mimo, że już jest po ataku powiadomienie i tak przychodzi.
Ewentualnie jest druga opcja; ktoś wysłał atak i go wycofał. Niektórzy lubią męczyć tym wrogów w środku noc. ;)


nie nie atak leci cały czas a ja go nie widzę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moja nazywa się i tak i tak czyli grepolis tolbax
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

na tej nowe jest zeus na niebieskim tle, na tej starszej na zielonym tle.

Jeśli chodzi o starszą to nie ma możliwości farmienia wioch kilku na raz co jest dobijające okropnie. Jeśli chodzi o powiadomienie to na starsze j powinno pokazać miasto na jakie leci atak., po zalogowaniu po prawej na góze będzie mieć c=się świecił, przechodzisz do miasta któe pokoazało się w powiadomieniu i rozwijasz miejsce w którym masz zapisane wojska, po tym jak zobaczysz jakiś ruch to klikasz na to i pokaże Ci się na którą godzinę owy atak leci.

Co do nowej wersji nie mam pojęcia ale tam w powiadomieniu pisał czas.

E: Jeśli nei masz w mieście ani jednej jednostki to także nie masz możliwości zobaczenia ruchów wojsk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

to znaczy miałem taką sytuacje leci na mnie atak - dostaje powiadomienie i usuwam je i nie przeczytałem na jaką wioskę -- po czym wchodze na grepolis z telefonu i nie wiem gdzie leci atak.

Moje pytanie jest czy gdzies mogę to sprawdzic czy idzie gdzie idzie za ile będzie i od kogo
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

czy idzie - zaświecą się miecze na starej apce a i na nowej coś tam będzie widoczne.
Gdzie idzie? na starej klikając miasta po kolei tak jak wyżej napisane masz.
za ile? także będzie pisać jeśli znajdziesz na jakie miasto
od kogo? takżr bedzie to widoczne.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

ok sprawdzę jak mnie ktoś będzie atakował ale z tego co pamiętam nie miałem takich informacji
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

ok sprawdzę jak mnie ktoś będzie atakował ale z tego co pamiętam nie miałem takich informacji

Bo w toolboxie ciężko znaleźć.
Musisz wejść na miasto, kliknąć na wojska - poniżej masz ruchy wojsk. Tam będziesz miał nr 1 (jeśli jeden atak idzie na miasto) na początku przy pierwszych mieczykach, klikasz na mieczyki i masz Ruchy przychodzące, Ruchy wychodzące i tam w przychodzących pisze Ci już z jakiego miasta i o której będzie. Rozwiniesz strzałką w bok - masz opcję rzucenia zaklęcia na atak.

Czyli największe utrudnienie w tym wszystkim - że na każdym mieście musisz kliknąć na wojska, by wiedzieć gdzie Cię atakują.

Jak szybki świat, a usuniesz powiadomienie, to lipa przy kilkunastu miastach.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Bo w toolboxie ciężko znaleźć.
Musisz wejść na miasto, kliknąć na wojska - poniżej masz ruchy wojsk. Tam będziesz miał nr 1 (jeśli jeden atak idzie na miasto) na początku przy pierwszych mieczykach, klikasz na mieczyki i masz Ruchy przychodzące, Ruchy wychodzące i tam w przychodzących pisze Ci już z jakiego miasta i o której będzie. Rozwiniesz strzałką w bok - masz opcję rzucenia zaklęcia na atak.

Czyli największe utrudnienie w tym wszystkim - że na każdym mieście musisz kliknąć na wojska, by wiedzieć gdzie Cię atakują.

Jak szybki świat, a usuniesz powiadomienie, to lipa przy kilkunastu miastach.


no i pieknie dziekuje za odpowiedz -- teraz już wiem jak to działa
haha problem jest taki że nie podaje sekund ale to już jakoś będę musiał sobie poradzić

+ dla Ciebie sisi
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Sekundy masz kiedy klikniesz na dany atak, wtedy pokażą się większe szczegóły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

Zgadza się
Jak klikniesz na atak to masz co do sekundy i możesz rzucić zaklęcie

Jeśli chodzi o atak
To powiadomienie pokazuje Ci na które miasto idzie atak i jak odpalisz apke to powinno Ci się wyświetlić w powiadomieniach (tu gdzie są budowy itp. taki notes ) od kogo idzie atak i z jakiego miasta
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

W powiadomieniach nie ma informacji o idącym ataku.
Są tam powiadomienia o tym, że atak doszedł, że ktoś napisał, że ktoś rzucił czar itp.

A z sekundami się zgadzam. Są tam gdzie opisali powyżej - jak klikniesz przy ataku tą strzałeczkę w bok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

A ja mam w powiadomieniach na grze
"atak nadciagajacy z xxx(vvv)"
Vv nazwa gracza
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dotyczace wersji mobilnej farmienie itp

zainstalowałem tą nową wersje i jak na razie mi się podoba -- farmienie można robić z kapitanem co jest wg mnie duży plus.

Bardzo ładna grafika - i jak na razie sprawnie chodzi. Trochę się pobawię to napisze coś więcej.

posprawdzam też jak to jest jak leca ataki.
 
Do góry