Quiz wiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Szybka piłka :)

Pytanie nr 2

Wymień wszystkie możliwe przypadki, w których można zawrócić statek kolonizacyjny po np. 30h podróży, jeśli jeszcze nie dotarł na miejsce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Jeżeli podczas płynięcia statku kolonizacyjnego na założenie miasta, a stracimy punkt kultury i nie będziemy mieć żadnego wolnego slotu, to statek kolonizacyjny zawróci i kolonizacja się nie rozpocznie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

w [pzypadku gdy inny gracz wcześniej przejmie miasto, to nasz bun zostaje stlumiony i można zawrócić statek kolonizacyjny.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Możemy zawrócić statek kolonizacyjny w przypadku gdy w tym czasie inny gracz przejmie miasto na które płynie nasz statek kolonizacyjny

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i wtedy nasz bunt zostanie stłumiony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Statek kolonizacyjny możemy zawrócić gdy inni gracz przejmie miasto na które płynie statek kolonizacyjny, możemy też zawrócić w przeciągu 10 minut od wysłania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Gdy inny gracz przejmie miasto, gdy stracimy pkt, kultury, gdy nas zbanują xD, możemy sami go zawrócić, albo gdy zamkną serwer, to nie dopłynie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Pytanie nr 3

Czy jest możliwość rzucenia zaklęcia na atak, na który już działa jakiekolwiek zaklęcie? Jeśli tak, to wymień wszystkie te zaklęcia, po których można rzucić kolejne zaklęcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

w takim przypadku nie da się rzucić żadnego zaklęcia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Pytanie nr 3

Czy jest możliwość rzucenia zaklęcia na atak, na który już działa jakiekolwiek zaklęcie? Jeśli tak, to wymień wszystkie te zaklęcia, po których można rzucić kolejne zaklęcie.

Jeśli na atak działa już jakieś zaklęcie rzucone przez agresora to obrońca nie może już rzucić żadnego zaklęcia na ten atak.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Jeśli na atak działa już jakieś zaklęcie rzucone przez agresora to obrońca nie może już rzucić żadnego zaklęcia na ten atak. Jest taka możliwość ale tylko na świcie bohaterów gdzie jest bóg Artemida posiadający czar "Oczyszczenie" które można rzucić na atak, usuwa ono wszystkie oddziaływania innych zaklęć, nie wiem czy można po tym zaklęciu rzucić ponownie czar ale na pytanie już odpowiedziałem ;)
 
Odp: Quiz wiedzy

Taka możliwość istnieje tylko na świecie bohaterów, gdzie na atak można rzucić czar Artemidy-oczyszczenie. Po rzuceniu sąusuwane wszystkie działające na atak zaklęcia i możemy rzucić swoje czary np. sztorm, gniew zeusa, tęsknota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Jeśli na atak działa już jakieś zaklęcie, to nie ma takiej możliwości. Ale na świecie bohaterów występuje Artemida, która ma zaklęcie oczyszczenie. Usuwa ono wszystkie działające na atak zaklęcia i wtedy możemy rzucać swoje czary.
 

DeletedUser19752

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Pytanie nr 3

Wymień wszystkie dostępne jednostki latające (nie wymagające statków transportowych do przemieszczania się pomiędzy wyspami).
mantykora, (hydra nie potrzebuje statków transportowych ale nie lata),harpia, pegaz, erynia

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ranking zaktualizowany :)
Podać już odpowiedzi do pytań Retryka, czy jeszcze chcecie powalczyć?
A dziś dzień piąty zabawy...

Pytanie nr 1

Podaj nazwę świata na polskim serwerze, na którym można uzyskać to odznaczenie: View attachment 2260
grałem na większości światów i takiego trofeum nie znalazłem od kolegów którzy grają na innych światach nie znaleźli takiego trofeum
odpowiedź brzmi :
na polskich serwerach nie ma takiego trofeum

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szybka piłka :)

Pytanie nr 2

Wymień wszystkie możliwe przypadki, w których można zawrócić statek kolonizacyjny po np. 30h podróży, jeśli jeszcze nie dotarł na miejsce.
np jeśli bunt wygaśnie w mieście do którego zmierza kolon

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pytanie nr 3

Czy jest możliwość rzucenia zaklęcia na atak, na który już działa jakiekolwiek zaklęcie? Jeśli tak, to wymień wszystkie te zaklęcia, po których można rzucić kolejne zaklęcie.
każde zaklęcie morze być użyte na atak jednocześnie z innym:
wyostrzone zmysły, myrmidoński atak, tęsknota, heroiczna siła, korzystny wiatr, hełm niewidzialności, mądrość, przyśpieszone ruchy wojsk, ulepszony atak, sztorm, gniew zeusa
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Oj ludki kochane - załamujecie mnie...
Na pytanie drugie nie ma poprawnej odpowiedzi, ale zaliczę te połowiczne.
Na pytanie 3 ani jednej poprawnej - no co z Wami? :(

Kto się pokusi jeszcze odpowiedzieć (oczywiście z tych osób, co jeszcze nie odpowiadały na to pytanie). Do rozdania za nie mam 3, 2 i 1 pkt. To działajcie zanim pójdę spać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

na jeden atak można rzucić 2 zaklęcia: sztorm i gniew zeusa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

można rzucić jeśli zostanie rzucone zaklęcie artemidy oczyszczenie na atak agresora który jest chroniony innym zaklęciem
bóg artemida występuje tylko na światach bohaterów
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Ranking uaktualniony.
Odpowiedź na pytanie nr 2 nie była łatwa. Poprawna miała wskazywać, że kolona można w każdej chwili zawrócić jeśli miasto w między czasie zmieniło właściciela. To dotyczy obydwóch systemów podboju. Dokładanie buntu nie było potrzebne, a pomniejszało wartość wypowiedzi.
Odpowiedź na pytanie nr 3. Niby proste, a jednak okazało się, że nikt nie dał pełnej odpowiedzi. Oczywiście nie można rzucić żadnego czaru jeśli już takowy na atak działa, oprócz zaklęcia oczyszczenie boga Artemidy. Ale to nie była pełna odpowiedź. Trzeba było jeszcze wymienić wszystkie, po których można rzucić następne.

No to kolejna runda niedługo się zacznie. Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Kolejną rundę ja zaczynam :)
a więc pytanie pierwsze:

1. Gdzie na forum znajdziesz skład teamu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Pod działem Archiwum jest napisane "Członkowie Teamu", jak w to klikniemy, to nas przenosi na odpowiednią stronę z członkami Teamu.
 
Do góry