Quiz wiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Pytanie nr 3

Wymień wszystkie dostępne jednostki latające (nie wymagające statków transportowych do przemieszczania się pomiędzy wyspami).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Jednostkami latajacymi w grepolis są Mantykora Harpia Pegaz i Gryf na Świecie Bohaterów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Mantykora gryf, Harpia i Pegaz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I Meduza !!!

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sorry nie meduza nie !
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Jednostkami latajacymi w grepolis są Mantykora Harpia Pegaz i Gryf na Świecie Bohaterów
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Radek męczysz mnie... Powiedziałam, że można dopisać, ale nie dwa razy... I co ja mam z Tobą zrobić? :confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

To ja się boję... koty mnie nie lubią.
Jakbyś napisał psami to jeszcze :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

No i kolejne pozakonkursowe pytanie - przyznam dość kontrowersyjne... Dacie radę?
Pytanie gracza Retryk ;)

Ile można maksymalnie zbudować statków ogniowych w mieście, nie uwzględniając czynników zewnętrznych działających na miasto?
 
Ostatnia edycja:
Odp: Quiz wiedzy

Jeżeli będą zbudowane łaźnie, gospodarstwo na najwyższym poziomie, zbadany pług, wszystkie budynki zburzone na 1 poziom (z wyjątkiem gospodarstwa), można zbudować ok. 338 statków ogniowych :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Nikt więcej się nie skusi by odpowiedzieć ile ogni max? A liczycie też świat bohaterów? Tam to ciut inaczej wygląda :D

Za chwilkę zaktualizuję ranking :)

Edit:
Zaktualizowałam i niestety, ale było wiele błędów w odpowiedziach na pytanie pierwsze.
Kochani konta nie można sprzedać, bo nie jest naszą własnością, a InnoGames.
Przypominam również o udzielaniu odpowiedzi własnymi słowami.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Quiz wiedzy

Oj, oj - znawcy Grepolis, a tak mało osób wie (lub potrafi obliczyć) ile można ogników zrobić? Nadal czekam na odpowiedzi do tego pytania. Myślę, że tu, gdzie tak wiele osób wchodzi, specjalne gratulacje przekażę osobie, której się to uda - może ktoś się jeszcze skusi?

A dziś dzień czwarty naszego Quizu i bawimy się dalej ;)

Pytanie nr 1

Podaj nazwę boga, który oferuje zaklęcie sprawiające, że siła rażenia ataku dystansowego wzrasta o 15%.
 
Do góry