Quiz Wiedzy

  • Rozpoczynający wątek Ariene
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

to co Cię wzięło tak na sam koniec Manfredzie?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

to co Cię wzięło tak na sam koniec Manfredzie?

co mnie wzięło a lubię uczciwość. Prawda to jest, że nie za bardzo Ciebie lubię za Twoją arogancje i pewność siebie ale Spartaker wygra ten konkurs i bez mojej pomocy.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

Upewniłem się, ze ilości surowcow potrzebnych do 5 poziomu Zeusa nie zerżnęłaś bezmyslnie z Wiki tylko sama doświadczyłaś - tyle chciałem wiedzieć.

No tego to ja nie wiem a pakowałem w niego kiedyś. Takich spraw się nie zapamiętuje.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

co mnie wzięło a lubię uczciwość. Prawda to jest, że nie za bardzo Ciebie lubię za Twoją arogancje i pewność siebie ale Spartaker wygra ten konkurs i bez mojej pomocy.

no i ze wzajemnością choć jak sam tu przyznałeś zrobiłeś to celowo. tyle starczy mi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

Ja się przyznam.
Przeczytałem na wiki, bo cudów jeszcze nie budowałem, ale mam zamiar to zrobić w tym roku. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

pytanie dwudzieste pierwsze : Wymień Światy Bohaterów.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

no i ze wzajemnością choć jak sam tu przyznałeś zrobiłeś to celowo. tyle starczy mi ;)

nie powiedziałem że to zrobiłem specjalnie by mu pomóc. Po prostu od tak odpowiedziałem. A już zrezygnowałem specjalnie dla Ciebie a wiec doceń to
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

na polskim serverze światem bohaterów jest świat Achilles, reszta to wojowników.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

Kiedy wyniki?:)

E: post nr 666 z dedykacją dla Elastynki hehe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz Wiedzy

A ja miałem jakiegoś laga
Ja chciałem odświeżyć a tu się ładuje i ładuje .
Musiałem zamknąć i jeszcze raz załadować FO .
Ale nie czas na narzekanie . Koniec koczowania na pytanie ;)
 
Do góry