[Ulepszenie] Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jest za wprowadzniem tego raportu?

  • Tak

    Głosy: 21 87,5%
  • Nie

    Głosy: 1 4,2%
  • Objętne

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić do gry raport informujący nas o otrzymanym zaproszeniu do współdzielenia zakładki na forum.
Obecnie nie ma żadnej informacji że ktoś wysłał jakąkolwiek zakładkę, więc jeśli nie zostaniemy poinformowani poprzez wiadomość, forum może nie być zaakceptowane lub odrzucone przez długi czas. Myślę że taki raport byłby pomocny dla wielu liderów i założycieli.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

Niby znajdą się pewno ludzie ,którzy będą spamować zaproszeniami do wspólnych zakładek ,więc proponowałbym ,aby była również możliwość wyłączenia powiadomień ,ale ogólnie jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

Oczywiście na tak

Przyda, się a nie obciąży gry
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

Na tak, mały szczegół a zmieni dużo ;P a nie ... w sumie to zmieni mało :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

Zmieni mało ale pomoże liderom i przyśpieszy akceptację zakładek :)
Oczywiście wiem, A może jeszcze dodać żeby wszyscy to widzieli ? Wtedy mogli by głosować czy akceptować :) Ale nie w sumie to bez sensu ... A swoją drogą to czy jak wchodzi się na forum nie ma takiego "powiadomienia" ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

Nie ma powiadomienia żadnego o "zaproszeniu" do współdzielenia danej zakładki. Ostatnio tak mieliśmy, że z zakładki łączonej na cztery sojusze trzy ją widziały, a czwarty nie, bo nie wiedzieli o jej istnieniu. Dopiero jak się do nich napisało PM, to akceptowali współdzielenie.

Także wprowadzenie takiego samego rozwiązania jak to jest z rezerwacjami powinno być ok.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Raport o zaproszeniu do wspólnego forum

W sumie to liderzy czy założyciele powinni się informować o takowych zakładkach.
Ale jeśli ma to komuś ułatwić życie, to jestem na tak :)
 
Do góry