Ratunku! Jak się bronić?

  • Rozpoczynający wątek MaśćNaOdciski
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W tym momencie jestem atakowana i nie wiem jak temu zapobiec. Do końca walki zostało ponad 7 godzin, a ja nic nie mogę zrobić. Nie wiem jak. Czy teraz jakoś mogę tę dodatkową armię wezwać. Coś takiego na początku czytałam. A siły boski? Mogę ich jakoś teraz użyć? Pomocy!
 

DeletedUser

Guest
w gospodarstwie wiejskim jest "powołaj oddział obywatelski" ale na 6 godzin więc powołaj wtedy kiedy atak będzie blisko
rób wojo
rób mur
jakiego masz boga?
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że ja nie mogę w ogóle wejść w gospodarstwo, ani nawet na podgląd miasta. Ciągle mi się wyświetla, że w tym momencie miasto jest oblegane. Ten ktoś się na mnie uparł i atakuje mnie od wczoraj już szósty raz i wybił mi całe wojsko.... Nie wiem jak to przerwać. A mój bóg to Zeus.
 

DeletedUser

Guest
on cię okupuje
jeśli nie masz innego maista to będziesz musiał zacząć od nowa jeśli nie rozwalisz go
ile ma woja i czy masz sojjusz
 

DeletedUser7039

Guest
Podaj który świat,ile w mieście jest birem,czy masz blisko sojuszników(kogoś silnego)?? Jeśli masz blisko jakiś sojuszników to napisz do nich aby atakowali Cię ognikami i żeby ogniki doszły przed zakończeniem okupacji...
 

DeletedUser

Guest
34 szermierzy i 10 jakichś różnych statków (jednego rodzaju jest 6, później 2 i dwa jakieś pojedyncze statki).
Mam sojusz, ale jest jakiś ********, nikt tam ze sobą nie współpracuje i w ogóle jest tylko kilka osób. Smutno mi. Przywiązałam się do tego miasta;) hehe
 

DeletedUser

Guest
34 szermierzy to bardzo mało, 2 to transportowce
jeśli nie masz innego miasta to problem
jheśli masz inne miasto zaatakuj tamto
pproś sojusz żeby ci zaatakowali to maisto i pwoeidz że ma tylko tyle woja
 

DeletedUser

Guest
Dzięki, poproszę, ale nie wiem czy coś z tego będzie. A mam tylko to jedno miasto. Szkoda. A inni gracze nie mogą mi pomóc? Tylko mój sojusz??
 

DeletedUser

Guest
moze każdy, tylko musi się zgodzić
musi zaatakować okupowane miasto
 

DeletedUser7039

Guest
Zobacz kogo masz blisko i napisz do nich aby pomogli Ci,jeśli nie uda się rozbić okupacji to zapraszam na Alfa(południowy-zachód)...
 

DeletedUser

Guest
Pewnie skorzystam;) I do tych obok też napiszę. Jesteście pomysłowi. Ale coś czuję, że jednak będę musiała zakładać nowe miasto.
 

DeletedUser

Guest
Kurczę, ja nawet na mapę nie mogę wejść, bo ciągle mi się to wyświetla, że jestem oblegana. To nie mam jak napisać do kogoś obok. Apokalipsa normalnie. hehe, on mnie unicestwi;)
 

DeletedUser

Guest
to przenieś się na inny świat

swoją drogą, to trochę śmieszna że wygra 34 szermierzami
na innych światach nawet 3 tysiącami hoplitów tródno wygrać (w późniejszym etapie gry)
 

DeletedUser

Guest
To znaczy, że mam już zapomnieć o tym mieście?? A jak się przenieść? Mam nowe konto założyć?
 

DeletedUser7039

Guest
Zapraszam na Alfa(południowy-zachód) :) Tam Ci nic nie grozi,możesz już zacząć jak chcesz i napisz mi jakie morze jak się zdecydujesz...
Zaloguj się jeszcze raz i kliknij inny świat a potem wybierz Alfa :)
 

DeletedUser

Guest
nie, wchodzisz na grepolis.pl i jak wybierasz świat klikasz zamiast tego "inne światy" i wibierasz sobie (możesz grać jednocześnie na ilu tylko swwiatach chcesz)

lepiej dź na Epsilion bo alfa jest najstarszym światem i jest tam najdródniej
 

DeletedUser7039

Guest
Na alfa mam pełno kolegów i mnie będziesz miał/a :) Najlepiej grać na wolnych światach,wtedy łatwiej jest się bronić niż atakować ;p
 
Do góry