[Naprawiony] Rejestracja na świcie

  • Rozpoczynający wątek Kaliszaneczka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11926

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Witam - mam zapytanie : dlaczego nie mozna zapraszac graczy na swiecie korynt na wyznaczone miejsce ? mam kilka osob chetnych ktore chca zagrac w moim teamie i nie ma mozliwosci bo poprez zaroszenie sojuszu to wywalilo mi gracza o dwa morza :(


Prosze o odpowiedz

KINGSIZE0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Witam - mam zapytanie : dlaczego nie mozna zapraszac graczy na swiecie korynt na wyznaczone miejsce ? mam kilka osob chetnych ktore chca zagrac w moim teamie i nie ma mozliwosci bo poprez zaroszenie sojuszu to wywalilo mi gracza o dwa morza :(


Prosze o odpowiedz


KINGSIZE0

Nie jestem pewna czy na pewno o to chodzi. Ale zwykle gracza zakładającego nowe konto rejestruje na właściwym miejscu, natomiast gracza logującego się na starym koncie wywala gdziekolwiek. No chyba, że po prostu nie ma już blisko Ciebie miejsca...
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Szkoda że nikt z administracji nie napisze że zablokowanie wchodzenia na nowe światy było celowe.
Lepiej udawać nieświadomych, ludzie o tym i tak zapomną :(
 

DeletedUser11926

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Nie jestem pewna czy na pewno o to chodzi. Ale zwykle gracza zakładającego nowe konto rejestruje na właściwym miejscu, natomiast gracza logującego się na starym koncie wywala gdziekolwiek. No chyba, że po prostu nie ma już blisko Ciebie miejsca...

kolomie jest kilka miejsc ale jak klikne na taki palik to mi sie wyswietla "Tu mozesz zalozyc nowe miasto" i nie da sie na to miejsce zaprosic nikogo ?? - o tym wlasnie pisze i moze sie doczekam jakiejs logicznej odpowiedzi :)

Pozdrwawiam wszystkich i wszystkiego dobrego w nowym roku :)
 
Odp: Rejestracja na świcie

kolomie jest kilka miejsc ale jak klikne na taki palik to mi sie wyswietla "Tu mozesz zalozyc nowe miasto" i nie da sie na to miejsce zaprosic nikogo ?? - o tym wlasnie pisze i moze sie doczekam jakiejs logicznej odpowiedzi :)
Proszę zerknij na tę stronę Wiki. Są tam między innymi 3 obrazki przedstawiające miejsca dostępne na wyspie do skolonizowania albo/lub zaproszenia nowych graczy. Jeżeli masz komunikat "Tu możesz założyć nowe miasto" i nie masz drugiej opcji, to nie możesz zaprosić tam innego gracza. Domyślam się, że grasz na jednym z nowszych światów i po prostu wszystkie okoliczne wyspy przeznaczone dla nowych graczy są jeszcze w pełni zajęte.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Proszę zerknij na tę stronę Wiki. Są tam między innymi 3 obrazki przedstawiające miejsca dostępne na wyspie do skolonizowania albo/lub zaproszenia nowych graczy. Jeżeli masz komunikat "Tu możesz założyć nowe miasto" i nie masz drugiej opcji, to nie możesz zaprosić tam innego gracza. Domyślam się, że grasz na jednym z nowszych światów i po prostu wszystkie okoliczne wyspy przeznaczone dla nowych graczy są jeszcze w pełni zajęte.
Slietie jemu chyba nie o to chodzi. Głowy nie daję, bo jakoś rzadko kogoś zapraszam ale jest takie coś, że jak zapraszany gracz zakłada nowe konto to wyskakuję w dobrym miejscu. Natomiast jeśli zapraszany gracz loguję się z linku na swoim już istniejącym na innym świecie koncie to wywala go gdzieś na pipiduwek. Już parę razy widziałam, że ludzie się na to żalili, zawsze twierdziliście, że to błąd. Ale jeszcze nie widziałam, żeby ktoś starym kontem się dał radę zalogować w pobliżu kumpla. No chyba, że coś przegapiłam... W każdym razie z tego powodu ludzie jak chcą grać razem to rejestrują się na nowych kontach i wtedy nie ma problemu,nawet nie dla tych 200 monetek, tylko, żeby w dobrym miejscu wyskoczyć....

Zresztą łatwo to sprawdzić. Niech mi ktoś wyślę refka do jakiegoś nowszego świata na pw i spróbuję starym kontem się zarejestrować... Zobaczymy co wyjdzie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rejestracja na świcie

Kaliszaneczka, ze starym kontem też da się zaprosić kogoś w swoje okolice. Na początku Koryntu tak zrobiliśmy, aby być blisko siebie. Możliwe, że opisany wyżej problem z niemożliwością zaproszenia gracza wynika z faktu, że gracz chce zaprosić na palik na wyspę, gdzie nie ma wiosek rolniczych, a tego się nie da zrobić. Można zaprosić jedynie na wyspę z wioskami rolniczymi.
 
Do góry