[Ulepszenie] Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

  • Rozpoczynający wątek Ravereth
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Jestem za

    Głosy: 8 66,7%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 1 8,3%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 3 25,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser

Guest
Witam!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad tym, czy nie byłoby dobrym pomysłem dodanie do interfejsu koszar ilości wojska po zakończeniu aktualnych rekrutacji. Oczywiście można też policzyć to w pamięci, bądź użyć kalkulatora, ale gdy mamy zajęte 7 okien rekrutacji przez tę samą jednostkę w różnych ilościach, to sprawa jest troche męcząca i dość trudno planuje się wtedy rozwój armii i miasta.

Załączam drobną wizualizację i ankietę, czekam na wasze opinie.

KOSZARY.png

Ot taki prosty pomysł :)

EDIT: I oczywiście z jakiegoś powodu ankieta się nie załączyła ;) (Moderatorzy, można prosić o pomoc?)

EDIT2: Nie chodzi mi o wyświetlenie tego ile jeszcze można wojska wyprodukować, tylko ILE BĘDZIE WOJSKA PO ZAKOŃCZENIU PRODUKCJI

Ja np. gdy planuję zagrodę offa lądowego, to ustalam sobie konkretne liczby konkretnych jednostek, żeby wszystko zmieściło się na transportery. Jak mam kolejno w kolejce 97 procarzy, 30 katapult, 173 procarzy 79 procarzy, 219 procarzy, 113 procarzy, to muszę uruchomić kalkulator, żeby dowiedzieć się ilu procarzy mogę jeszcze wyprodukować, żeby mieć ustalony 1000 sztuk, a nie więcej (jesli wyprodukuję więcej procarzy, to nie będę już mieć miejsca np. na tyle transów, żeby się zmieścić ze wszystkim). A w ten sposób już by wszystko było wiadomo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Zmiana nie jest mi potrzebna bo łatwo obliczyć to w pamięci ale jeśli komuś miała by pomóc to jestem za.
Dodaj ankietę jeśli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z tego FAQ.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Ciekawa propozycja jednakże mam pytanie:
Czy ma pokazywać ile jeszcze będziesz w stanie zrobić tylko to wojo co rekrutujesz, czy przelicznik ma być na inne jednostki. Wiadomo, że to co zabierają jednego mieszkańca to jest oczywiste, ale może chcesz by np. pokazywało jeszcze ile katapult zrobisz czy coś.

Poproszę o dodanie ankiety. Jeśli będziesz miał z tym problem, zapraszam na PW :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Hehe...no przecież napisał w poście, że ma problem i prosi o pomoc moderatora z ankietą
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

heh w czasie tych pw ktoś by z 10 razy ankietę zrobił:D

Co do propozycji całkiem ciekawa. mi aż tak bardzo potrzebne to nie jest więc jestem na obojętnie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Jestem za :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Gdyby była ankieta, to dałbym głos na obojętnie, ponieważ nie bardzo wiem, co taka opcja miałaby mi dać. Lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie opcji pokazywania, ile robimy w danym momencie punktów kultury (była taka propozycja, ale gdzieś przepadła chyba).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Dodałam ankietę :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Żeby nie było, że wszystko mi nie pasuje to napiszę- GŁOS NA TAK :)
 

DeletedUser18473

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Ja jestem na tak. Czasami trzeba na przykład wyliczyć ile się czegoś dokładnie potrzebuję a tutaj miało by się od razu wyliczone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rekrutacja wojsk i liczebność jednostki po rekrutacji

Ja jestem na tak. Czasami trzeba na przykład wyliczyć ile się czegoś dokładnie potrzebuję a tutaj miało by się od razu wyliczone.

Dokładnie o to mi chodzi.

Ja np. gdy planuję zagrodę offa lądowego, to ustalam sobie konkretne liczby konkretnych jednostek, żeby wszystko zmieściło się na transportery. Jak mam kolejno w kolejce 97 procarzy, 30 katapult, 173 procarzy 79 procarzy, 219 procarzy, 113 procarzy, to muszę uruchomić kalkulator, żeby dowiedzieć się ilu procarzy mogę jeszcze wyprodukować, żeby mieć ustalony 1000 sztuk. A w ten sposób już by wszystko było wiadomo.

Nie chodzi mi o wyświetlenie tego ile jeszcze można wojska wyprodukować, tylko ILE BĘDZIE WOJSKA PO ZAKOŃCZENIU PRODUKCJI :)


PS. Przepraszam za ankietę, ale miałam tyle spraw na głowie, że nie miałam kiedy nawet zajrzeć na forum
 
Do góry