Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

ponawiam pytanie co do resetu licznika w wioskach -wszystkie juz dawno mam zablokowane a jak widze co niektórzy sobie ostro jada do góry -co to ma byc wybrancy jacys czy co mam to zgłosić dalej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

ponawiam pytanie co do resetu licznika w wioskach -wszystkie juz dawno mam zablokowane a jak widze co niektórzy sobie ostro jada do góry -co to ma byc wybrancy jacys czy co mam to zgłosić dalej ?

Może jeszcze niektórzy nie zdążyli jeszcze wszystkiego wyciągnąć
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Dostałem wiadomość żę ci co wykupili 1000+ złota mają wioski normalnie odświeżone przykro mi..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Gram w grepo od 2011r ale pierwszy raz zdazyło mi sie azeby surka z wiosek znikła mi juz po 12 w południe przez to spadłem w rankingu o 20 miejsc bo co niektórzy widocznie maja co jest grane ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Chyba żartujesz przelicz sobie wartość budynków skad na to mieli z powietrza ?

Ja też spadam a surke jeszcze mam
to zależy kto i co buduje

Może kupuja każdy budynek o 25% taniej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Kurcze, mi też się już surka skończyła... :( Na szczęście do 1:30 budowa zapełniona...
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Są 2 wyjścia albo podbijć wioski i rozbudować albo kupić 1000złota ...
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Retimno party

z tym złotem to nie jest prawda bo wszyscy by mieli odnowione.. jako jeden z top łącze się z wami w bólu i obecnie tylko na 1 wiosce jadę;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Dzięki za informację, błąd został już zgłoszony. Na przyszłość, w wypadku takich krytycznych błędów dobrze jest napisać ticketa, im szybciej tym lepiej.

Błąd? buhahahaha
A na Maratonie ze skracaniem budynków to też był błąd??? haha
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

nie mam nic w zadnej wiosce mozna zwijac sie na tym etapie gry to sa duze straty gdzie głównie z wiosek ciagnie sie surke -kopalnie na niskim poziomie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

kazdy ma tak samo jak Ty wiec sie nie przejmuj
albo daj reseta ;)
przynajmiej zadanie z samouczka wykonaM bo nie ma kogo szpiegowac :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A ja mam wioski dopiero do polowy zapełnione a 6 w ogole, wiec nie narzekam :D
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Retimno party

nie mam nic w zadnej wiosce mozna zwijac sie na tym etapie gry to sa duze straty gdzie głównie z wiosek ciagnie sie surke -kopalnie na niskim poziomie


bez przesady duże straty to są dopiero po miesiącu.najlepsi będą dopiero wchodzić na serwer.poza tym kazdy jest w takiej samej sytuacji jak ty nikt nie miał więcej surków od ciebie(chyba ze wioski na wyzsze lvl rozbudował) ale na tym błędzie cierpią wszyscy a nie pojedynczy gracze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

takie błedy nie mozna sobie tego ot tak przemilczec jest coraz gorzej pamiętam stare swiaty beta ,jota bardzo szybki swiat i tam jakos wszystko grało a teraz co rusz cos :(
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Retimno party

niestety nic na to nie poradzimy.. trochę czasu już mineło od zgloszenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Wiadome, nie wolno tego przemilczeć, ale spokojnie wypłakiwanie sie tutaj na forum nic nie da. Moderatorzy nie maja nic do gadania, zgloszenie zostalo przyjęte wiec teraz wystarczy czekac, a tak btw 880 surowców/h to malo ;d ? Da sie grac
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Retimno party

jak na senat kolejny poziom mi potrzeba prawie 4k z 6 wiosek to nie jest wcale tak duzo;d
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Retimno party

widzę problemy pierwszego świata
2pisze.gif


było tyle nie klikać ^^
 
Do góry