Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20046

Guest
Odp: Retimno party

Ale co ma wiersz do pisania postów na forum w każdym dziale ? :) wiersz widzieli tylko gracze z aten i nikt o tym nie pisał na ogólnym :) i nie ja go ułożyłem :) ja go umieściłem tylko na swój profil a tutaj chodzi o pewną osobe co wszedzie na ogolnym wypisuje jaki to kot jest a fakty są takie ze na kazdym serwie przegrywa :) widzisz teraz różnicę ? przy okazji pozdrawiam sojusz ktory zaczyna się na literkę R i gra na serwerze pl29

- - - Automatycznie połączono posty - - -



uważasz mnie za bajkopisarza? dobre hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Po co broniłeś go :) nie tylko on szaraki zostawił tutaj

ale spokojnie nie ma co się nerwować;) mamy nowy świat i zupełnie nowych przeciwników
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

nie ma to jak darmowy urlop :) czasem warto skorzystać jesli sytuacja jest nagla a dni urlopowych brakuje

Dokładnie ;)
Ale teraz i tak lepsze zajęcia do roboty niż grepo.
Jak to w piłce bywa mundial ledwo się zaczął i już kontrowersję na dzień dobry:rolleyes:
Dzisiaj Hiszpania z Holandią gra...

btw. Jak się trzymają Hiszpanie tutaj na świecie? Bo widziałem, że jakiś tam szaraka strzelił po ochronce :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

ale spokojnie nie ma co się nerwować;) mamy nowy świat i zupełnie nowych przeciwników

smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


nie denerwuje się a jak się tak stanie to znowu będę miał wakacje
smiley_emoticons_hecheln.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dokładnie ;)
Ale teraz i tak lepsze zajęcia do roboty niż grepo.
Jak to w piłce bywa mundial ledwo się zaczął i już kontrowersję na dzień dobry:rolleyes:
Dzisiaj Hiszpania z Holandią gra...

btw. Jak się trzymają Hiszpanie tutaj na świecie? Bo widziałem, że jakiś tam szaraka strzelił po ochronce :)

kilku strzelilo szaraki podobno :eek: bo nawet nie sprawdzalem co do meczu to widze tam remis ale bardziej ze wskazanie na Holendrów

nie wiem czy to ci którzy mieli profile na polaków ustawione że nooby i coś tam dalej..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Tylko zanim Holandia i Hiszpania najpierw Meksyk i Kamerun :p

Hiszpanie znikną pewnie tak szybko jak się pojawili... haha
Polaczki sobie jaja robią- tak jak to stwierdzili tutaj co poniektórzy :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Tylko zanim Holandia i Hiszpania najpierw Meksyk i Kamerun :p

Hiszpanie znikną pewnie tak szybko jak się pojawili... haha
Polaczki sobie jaja robią- tak jak to stwierdzili tutaj co poniektórzy :)

mozliwe ze jaja :) nie mam potrzeby sprawdzania tego
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

uważasz mnie za bajkopisarza? dobre hehe

Co do bajkopisarstwa - sam nie wiem, nie znam za bardzo Twojej historii grepolis, aczkolwiek "cośtam" zasłyszałem na Twój temat i, nawet podchodząc do tego "cośtam" z dystansem i dozą niedowierzania, też nie świecisz tak bardzo, jakby się wydawało z Twoich słów (naczytałem się do przesytu...) :cool:

Mi zresztą nie chodziło o to, ale właściwie o to Wasze spamowanie - obydwaj równie uparcie bronicie swoich racji, jakby od tego zależało Wasze życie, niejednokrotnie doprowadzając widzów do śmiechu lub pożałowania dla Waszych osób. Akurat ja jestem poplecznikiem tej drugiej osoby, ale, jak widać, potrafię również być obiektywny :rolleyes: Więc wiesz - raczej nie jest w Twojej kwestii obmawianie go w taki sposób i jednoczesne wyśmiewanie - również nie świecisz :rolleyes:
Także mała prośba - nie wspominaj tutaj już osób, które wogóle tu się nie udzielają, nawet jeśli masz swoje powody sądzić, iż jeden z tutaj obecnych spamowiczów to w rzeczywistości ...wspominany przez nas, okey? ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Co do bajkopisarstwa - sam nie wiem, nie znam za bardzo Twojej historii grepolis, aczkolwiek "cośtam" zasłyszałem na Twój temat i, nawet podchodząc do tego "cośtam" z dystansem i dozą niedowierzania, też nie świecisz tak bardzo, jakby się wydawało z Twoich słów (naczytałem się do przesytu...) :cool:

Mi zresztą nie chodziło o to, ale właściwie o to Wasze spamowanie - obydwaj równie uparcie bronicie swoich racji, jakby od tego zależało Wasze życie, niejednokrotnie doprowadzając widzów do śmiechu lub pożałowania dla Waszych osób. Akurat ja jestem poplecznikiem tej drugiej osoby, ale, jak widać, potrafię również być obiektywny :rolleyes: Więc wiesz - raczej nie jest w Twojej kwestii obmawianie go w taki sposób i jednoczesne wyśmiewanie - również nie świecisz :rolleyes:
Także mała prośba - nie wspominaj tutaj już osób, które wogóle tu się nie udzielają, nawet jeśli masz swoje powody sądzić, iż jeden z tutaj obecnych spamowiczów to w rzeczywistości ...wspominany przez nas, okey? ;)

udzielał się z multi konta :) pierwszy zaczął pisać o mnie, moim wywiadzie z Marta i itd :) wymyśla jakieś chore romanse miedzy mną a kobietami z którymi grałem kiedyś itd :) to raczej jest chore i chyba normalne ze sie broniłem :)


btw ja nie pisze jakiś historyjek (jak mnie oszukuje obsługa gry itp) na profilach, forum ogólnym o pewnych sprawach a moją grę w jakiś sposób pokazują staty a jeśli ktoś nie potrafi się pogodzić z tym ze ktoś jest w czymś lepszy to ma problem :)

czasami to wygląda tak

10441922_772181232834761_6734620775239478489_n.jpg


tylko słowa bym zmienił :) wiele osób sie przekonało jaki jestem po dlugich rozmowach ze mna ale sa tez tacy co wola wierzyc w to co inni gadaja :) zawsze beda osoby ktore beda jechac po mnie i po innych graczach i to sie pewnie juz nie zmieni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Też po części prawda, ale wg.mnie niepotrzebnie odpowiadasz na zaczepki - i ja z kolei tego się uczepiłem :p

Zresztą, rozmawiałem też z osobą, która miała okazję z Tb współpracować (z przyzwoitości nie wymienię nicka), więc też mam niejakie podstawy, aby myśleć o Tobie tak, a nie inaczej.
pozdro :cool:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Też po części prawda, ale wg.mnie niepotrzebnie odpowiadasz na zaczepki - i ja z kolei tego się uczepiłem :p

Zresztą, rozmawiałem też z osobą, która miała okazję z Tb współpracować (z przyzwoitości nie wymienię nicka), więc też mam niejakie podstawy, aby myśleć o Tobie tak, a nie inaczej.
pozdro :cool:

Wiesz jakie jest te forum, nie odpiszesz to każdy uwierzy że tak było :p a co do TB to ja z nimi nie walczyłem na heraklionie tylko z MS a osoby z TB ktore mnie troszke znają to ci co grali na atenach czyli niewielu bo to na palcach jednej reki mozna zliczyc

reszta zyje wylacznie plotkami jak wielu na tym forum :) roznica jest taka ze ja tu nie wypisuje kto z kim sie spotyka, zna itd jesli juz cos pisze to wyalcznie o grze, nie interesuje mnie kto z kim i co robi:) a teraz wracam do atakow na pewny sojusz bo na razie uciekają z wojskiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Sorry - mi chodziło tam o skrótowiec Tb=Tobą... przepraszam za brak jasności w wypowiedzi, ale takie przyzwyczajenia... :cool:

I znów odnośniki... jejuuu... A co Ci zależy, czy uwierzą, czy nie? heh ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

mecze oglądać ,forum na czas mistrzostw zamknięte :D
Hiszpania -Holandia wszystko wskazuje na remis,Hiszpanie wydają mi się wypaleni trochę,Holendrzy zawsze są groźni jak będzie to się okaże ,na razie Meksyk oszukany (nie zaliczony gol) hehe 2 mecze i 2 bardzo duże błędy sędziów
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Meksyk oszukany (nie zaliczony gol) hehe 2 mecze i 2 bardzo duże błędy sędziów

Tego pierwszego nie uznanego gola nie widziałem, bo byłem w sklepie ;)
Ale ten drugi hm... Był "lekki" spalony.
Kamerun też miała sytuację tylko, że słupek stał tam gdzie nie powinien :rolleyes:
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Retimno party

Powoli temata się zmienia w MS W Brazyli ..
ps jaki wynik ?:p
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

Powoli temata się zmienia w MS W Brazyli ..
ps jaki wynik ?:p

Coobras lepiej napisz jak tam Deejay i jego plany bojowe, bo chyba na dzien dobry urlop zalaczyl, ehhh nawet sie nie przywitał :) i widze, ze Shaiya-Boss pięknie złoci, ciekawe kiedy zacznie wymyślać u Was nieaktywnych, żeby przejmować na starej zasadzie jego i Deejay'a-typuja typa do wywalenia, rezerwuja najwieksze miasta i reszte daja do rozpiski po uprzednim napisaniu do delikwenta pw i sprawdzenia, ze nie odczytał :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Retimno party

Ale ten drugi hm... Był "lekki" spalony.

Nie było spalonego ani faulu. 2 nieuznany gol dla Meksyku był zdobyty prawidłowo. Inna sprawa przy tej akcji piłkę strącił piłkarz Kamerunu, podając do GDS, a przy podaniu od rywala nie może być spalonego... Radzę na przyszłość najpierw zapoznać się z zasadami piłkarskimi, a dopiero potem komentować, bo od czytania tych bredni się słabo robi...
 

DeletedUser20046

Guest
Odp: Retimno party

zgadzam się z Tobą co do tego 2 gola;w tym pierwszym może lekki był:rolleyes:
ale to nie ważne Hiszpania-Holandia to prawie jak finał licze na Inieste
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Nie było spalonego ani faulu. 2 nieuznany gol dla Meksyku był zdobyty prawidłowo. Inna sprawa przy tej akcji piłkę strącił piłkarz Kamerunu, podając do GDS, a przy podaniu od rywala nie może być spalonego... Radzę na przyszłość najpierw zapoznać się z zasadami piłkarskimi, a dopiero potem komentować, bo od czytania tych bredni się słabo robi...

Zalecam maść na ból dolnej części ciała...
Widzę, że już normalnie nie można się wypowiedzieć, bo od razu spina... :p
Po pierwsze czy ja chłopie napisałem coś o faulu?
Po drugie nie wiem o której akcji piszesz? Pierwszej czy drugiej? Bo ja chyba ślepy jestem ale żaden piłkarz Kamerunu nie podał piłki do przeciwnika- przy drugim nie uznanym golu... On ją musnął- a to jest różnica.
Trzecia sprawa z perspektywy sędziego różnie to mogło wyglądać i inaczej mógł to zobaczyć. Sędziowie robią błędy i je będą robić...
Może najpierw warto założyć okulary i dobrze spojrzeć, a nie od razu się spinać. :)
Zasady piłkarskie znam.
Dzięki za troskę :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

No ładnie, to teraz na tym forum będziecie sobie skakać do gardeł już nie tylko w pościgu kto lepszy DEBEŚCIAK w grze, ale też i o mecze piłkarskie w TV
 
Do góry