Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Retimno party

Zobaczymy po ochronie co będziecie mówić jak utrzemy Wam nosa ...

Widzę, ze jesteś jedynym człowiekiem w tym towarzystwie, który nie lubi rzucać slow na wiatr.
Wokół szum, przechwałki, a Ty działasz i masz świetne wyniki.
Chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki przystąpienia do akademii Twojego sojuszu.
Mam trochę doświadczenia i dobrze idzie mi budowanie, najlepiej przez pierwsza godzinę, potem trochę gorzej ale mam chyba jakiś błąd, bo po godzinie wszystko się zaczyna budować wolniej.
No nie wiem, bo komputer mam sprawny, ale myślę, ze pod Twoja komenda da się coś z tym zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie że jestem adwokatem.
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
Jeżeli tak bardzo chcecie pokazać co potraficie, to zapraszam na Retimno na nasze morze, pewnie po tygodniu zwiejecie do mamusi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Widzę, ze jesteś jedynym człowiekiem w tym towarzystwie, który nie lubi rzucać slow na wiatr.
Wokół szum, przechwałki, a Ty działasz i masz świetne wyniki.
Chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki przystąpienia do akademii Twojego sojuszu.
Mam trochę doświadczenia i dobrze idzie mi budowanie, najlepiej przez pierwsza godzinę, potem trochę gorzej ale mam chyba jakiś błąd, bo po godzinie wszystko się zaczyna budować wolniej.
No nie wiem, bo komputer mam sprawny, ale myślę, ze pod Twoja komenda da się coś z tym zrobić.

Epicki troll :cool:
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie że jestem adwokatem.
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
Jeżeli tak bardzo chcecie pokazać co potraficie, to zapraszam na Retimno na nasze morze, pewnie po tygodniu zwiejecie do mamusi.
i już cie lubie:)jakie to morze?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie że jestem adwokatem.
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
Jeżeli tak bardzo chcecie pokazać co potraficie, to zapraszam na Retimno na nasze morze, pewnie po tygodniu zwiejecie do mamusi.
hahahaha
Padłem :p
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Retimno party

Dobra dobranocka już dawno się skończyła ,ochronka i bonus działają trzeba iść spać ;) Narka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Odp: Retimno party
...
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
...

Gratuluję wytrwałości, to już chyba z 8 godzin :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie że jestem adwokatem.
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
Jeżeli tak bardzo chcecie pokazać co potraficie, to zapraszam na Retimno na nasze morze, pewnie po tygodniu zwiejecie do mamusi.

Z niepokojem obserwuję jak poziom forum tego serwera drastycznie się obniża.

Zaczynam powoli podejrzewać, że wy tylko tak świrujecie, tzn. zdajecie sobie sprawę, że robicie tutaj beczkę śmiechu, tylko udajecie, że to wszystko na poważnie...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

A właśnie że jestem adwokatem.
A do sojuszu VICTORY należę od początku świata.
Przyjmujemy zakład.
Jeżeli tak bardzo chcecie pokazać co potraficie, to zapraszam na Retimno na nasze morze, pewnie po tygodniu zwiejecie do mamusi.

Chłopcze straszyć to możesz dzieciaki w przedszkolu buduj tam lepiej domki bo jak sie zaloguje chce mieć ładna wioche a i nie zapomnij zepsuć AKADEMII bo kultury mi bedzie szkoda na poprawianie jej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Ale teraz czas się nie liczy tylko po ochronce :eek:
Nawet tydzień nie minie, a UFO nie będzie miał już wiochy :rolleyes:

Założyciel VICTORY to nie UFO, jeżeli twój mózg nie pracuje prawidłowo, to lepiej nie przebywaj na forach.
Zapraszam na m55 cwaniaczku.
A na awatarze jesteś ty, tak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Żałosne ...

Na każdego "MOCARZA" znajdzie się drugi silniejszy .
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Założyciel VICTORY to nie UFO, jeżeli twój mózg nie pracuje prawidłowo, to lepiej nie przebywaj na forach.
Zapraszam na m55 cwaniaczku.
A na awatarze jesteś ty, tak?

buehehehehe ale Ci pojechał :D jak nie U.F.O jak U.F.O
i nie spinaj sie jak plandeka na Żuku bo Ci żyłka peknie :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Retimno party

Założyciel VICTORY to nie UFO, jeżeli twój mózg nie pracuje prawidłowo, to lepiej nie przebywaj na forach.
Zapraszam na m55 cwaniaczku.
A na awatarze jesteś ty, tak?

haha komuś tu już nerwy puszczają :rolleyes:

Nie denerwuj się chłopcze...
 
Do góry