Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

a propo mórz, to czemu tak mało ludzi poszlo na lewy góra? z tego co pamiętam to tam zawsze topka startowała, a tu proszę m44 prawie puste haha
heh pewnie jeszcze nie wszyscy się zalogowali, którzy chca tam grać :) dopiero 12h upłynęło od startu świata:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

a propo mórz, to czemu tak mało ludzi poszlo na lewy góra? z tego co pamiętam to tam zawsze topka startowała, a tu proszę m44 prawie puste haha

Ja próbowałam, a i tak wywaliło mnie w środek. Równo wszystkich chyba od środka sypie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Odnosząc się do paru stron wcześniej: kto sieje wiatr, ten zbiera burzę- nawet jeśli ledwie ledwie kleci zdania.

Miałem po cichu nadzieję, że bez tego się obędzie- ale jak widać- najpierw musi nastąpić pewna selekcja.
Zwłaszcza bez nader dorosłych postów w stylu: idź do mamusi, tamten się zaczął.. itd. No nic to.

Widzisz kolego (U.R.F),napisales pare nie do konca przemyslanych postow i poruszyles gniazdo żmij.

siebie osobiście nie zaliczam do płazów, po prostu taki spamm irytuje- bo ileż można się brechać? Wszystko ma granice...

Nie drąże dalej, bo temat szczęsliwie zboczył na inne tory.

Ja próbowałam, a i tak wywaliło mnie w środek. Równo wszystkich chyba od środka sypie.

Zapewne cztery centralne morza nie są jeszcze nawet w połowie zajęte, a zatem - trzeba poczekać. Nic to- jak mawiał Mały Rycerz- co się odwlecze...
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Retimno party

jest Kapitan39 i Rothi89, dwa nicki które kojarzę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Spartaker :) widze wstaje wcześnie żeby go VICTTORY i UFO nie porwalo :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak tam buduje sie domki i wiochy plądruje :D??

Nuda nie lubie budować :(
A wstaje tak zawsze nigdy do 7 nie śpie;)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Nuda nie lubie budować :(
A wstaje tak zawsze nigdy do 7 nie śpie;)

A no teraz jeszcze możesz spać bo za niecały tydzień skonczy sie sielanka zacznie się Nocne i po bonusowe wstawianie KOLONÓW

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a do tego pomyśl że poźniej będzie cięzko do WC wyjść :D bedzie trzeba na nocniku siedzieć hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A no teraz jeszcze możesz spać bo za niecały tydzień skonczy sie sielanka zacznie się Nocne i po bonusowe wstawianie KOLONÓW

I tak co tydzień lub co dwa zarywalem nocki dzięki grepo to dla mnie wielkiej różnicy nie ma
A i tu nie zamierzam dużo grać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Przyzwyczaić to się mogę wstawać o 2
Ale nigdy nie spać całą noc ;)
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

no cóż wiem jak to jest w pracy tez nie przespałem 52h -niestety musiałem to odchorować organizm nie wytrzymał :( ale grepo to co innego sama przyjemność :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Przyjemnością jest nie dawanie spać przeciwnikowi
 
Do góry