[Wyjaśnione] Rezerwacje miast

  • Rozpoczynający wątek kosiara13
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Siema jestm nowy i niebardzo wiem oco chodzi z rezerwacją miast tzn że ktos chce mnie skolonizowac po zdjeciu ochronu dla nowych graczy? bardzo prosze o szybka odp i nie odsylajcie mnie do grepolis wiki bo czytałem i nic niezrozumialem . THX Z GÓRY ;)
 
Odp: Rezerwacje miast

Spróbuję po ludzku:
Jest miasto na wyspie .
Chcesz je podbić , ale żeby nikt z sojuszu nie rozbił okupacji rezerwujesz to miasto i wtedy każdy członek widzi , ze Ty chcesz tam wpłynąć statkiem kolonizacyjnym lub już wpłynąłeś.
Jak jest rezerwacja na jakimś mieście to się go nie atakuje .
jednak pamiętaj , że rezerwacje sojuszu widzisz tylko ty i reszta jego członków (i paktowicze ) natomiast wróg może rozbić kolona i przerwać okupacje , więc radzę obstawiać każde okupywane miasto.

mam nadzieję, z zrozumiałeś.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Rezerwacje miast

Rezerwacja, czyli takie oznaczenie miasta, poprzez które inni gracze z Twojego sojuszu (lub innych, z którymi dzielicie rezerwacje) widzą, że chcesz to miasto przejąć.

Rezerwacja - jest to umowne prawo wyłączności do zajęcia danej wioski.(w grepolis miasta)

Myślę że pomogłem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rezerwacje miast

czyli w skrocie mowiac jak ktos moje miasto zarezerwował to znaczy że chce to miasto przejąc tak? ale jaki noob przejmóje miasto 1000 pkt na nowym servie..
 
Odp: Rezerwacje miast

czyli w skrocie mowiac jak ktos moje miasto zarezerwował to znaczy że chce to miasto przejąc tak? ale jaki noob przejmóje miasto 1000 pkt na nowym servie..

A widzisz tą rezerwacje?
Czy doniósł Ci ktoś o niej ?
Bo niektórzy gracze rezerwują miasta ,a ich nie przejmują .
Myślą, ze rezerwacja to wyłączność ,ale nie do przejmowania tylko do atakowania .
Sma spotkałem się z takim przypadkiem.
 
Odp: Rezerwacje miast

Jeśli jest z Tobą w sojuszu to napisz do niego lub na forum by nie rezerwował Twojego miasta.
Niech się lepiej wrogiem zajmie :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rezerwacje miast

Bardzo możliwe jest też to że zanim dołączyłeś do sojuszu ktoś wcześniej zarezerwował Twoje miasto a teraz odpuścił widząc że grasz z nim.
 
Do góry