[Powielone zgłoszenie] rezerwacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12136
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12136

Guest
Nie wiem czy na innych swiatach też jest z tym problem, ale na retimno nie można zarezerwować miast. W ustawieniach sojuszu jest wolna liczba slotów + 1. Problem w tym, że mimo tego iż są wolne sloty, to powyżej iluś tam rezerwacji nie można już rezerwować, chociaż powinno dać radę.. Nie wiem za bardzo jak to wyjasnić. Podam na moim obecnym przykładzie. Trwają u mnie 4 okupacje. Slot się robi, a żebym mogła kolejne miasto zarezerwować musiałam zmienić w rezerwacjach na 6+1. Wczoraj chociaż miałam 8 slotów, mogłam zarezerwować z tego co pamiętam 5 miast. Żeby więcej musiałam zmieniać ustawienia. Tak jakbym tych slotów nie miała..
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: rezerwacje

W momencie gdy w ustawieniach rezerwacji mamy ilość slotów + 1 oraz posiadamy jednego wolnego slota i założymy okupacje w mieście, to system rezerwacji traktuje ten przypadek jak byśmy mieli już slota zajętego (czyli zostawia nam możliwośc zrobienia jeszcze jednej rezerwacji), problem tkwi w tym, że gdy już podbijamy to maisto i to samo miasto mamy zarezerwowane to on odejmuje nam też tą rezerwację. Zatem przez jedno miasto tracimy możliwość rezerwowania kolejnych. Problem jest znany i zgłoszony.

PS: Mam nadzieję, że dość jasno opisałem w czym tkwi problem, jak nie to śmiało pytaj. :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: rezerwacje

Dzięki za odpowiedź :) Już rozumiem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry