Rozbudowa agory

Czy chcecie rozbudowy agory?

  • Tak

    Głosy: 5 33,3%
  • Tak, ale z poprawkami

    Głosy: 4 26,7%
  • Nie!

    Głosy: 6 40,0%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To nie tyle propozycja co pobożne żyzenie.:( Chciałbym móc rozbudowywać agore, żeby to jakoś ładnie wyglądało, bo mi psuje widok miasta. Błotnista sadzawka i taki mały kamień koło mojego wypasionego senatu? :D Za każdym jej poziomem koszty festynu, igrzysk czy występów trochę by spadały, podobnie jak czas ich trwania. A na najwyższym poziomie dało by się wrzucić do symulatora jednostki mityczne. Oczywiście rozbudowa nie "pożerałaby" wolnych mieszkańców. Podobieństwo do plemion i tak jest już za duże, więc może pora iść o krok dalej. Co o tym sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

DO symulatora możesz w każdej chwili dać mityczne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

wystarczy, że wybierze bóstwo i Ci się pojawiają jednostki mityczne danego boga.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Rozbudowa agory

jestem za rozbudową agory, ale co ona miała by nam dawać poza punktami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

rozbudowana agora, mogla by dawac zwiekszona szybkosc rekrutacji jednostek, oraz budowy. Oczywiscie nie za duzo, bo bez przesady xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Jestem przeciw budowie Agory ... czemu??

Bo to zwiększa punkty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

No sory, z tymi jednostkami mityznymi zorientowałem się jakiś czas temu, to pomyłka.
Norbert a komu to szkodzi, że rozbudowa zwiększa punkty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

No sory, z tymi jednostkami mityznymi zorientowałem się jakiś czas temu, to pomyłka.
Norbert a komu to szkodzi, że rozbudowa zwiększa punkty?

ekhem ... posłuchaj , mi pasuje tylko to , by było lepsze Grepolis bez agory.
Warto nie zmieniać punktów.
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Jestem za. Moim zdaniem każdy kolejny poziom agory powinien dawać 1 punkt kultury, z poziomu na poziom cena agory powinna się podwajać i oczywiście powinna zmieniać wygląd :D
Ile powinna na początku kosztować?? Ile powinna trwać budowa?? To już powinna uzgodnić Administracja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Moim zdaniem jest to nie najgorszy pomysł, jednakże nie powinna dawać pkt. Kultury bo byłoby za łatwo :p (no chyba że dopiero od np. 10 poz. rozbudowy :))
Jestem za. Moim zdaniem każdy kolejny poziom agory powinien dawać 1 punkt kultury
Mogłaby za to skracać długość trwania "Pochodu triumfalnego" czy np. zmniejszać koszty "Występów teatralnych" itd.
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Rozbudowa agory

to można uzgodnić :)
może skracać bądź zmniejszać koszt 1 poziom= 1% max, poziom rozbudowy 20
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Jestem na nie, ale prawda, agora nie jest najpiękniejsza :p może niech zmienia się jej wygląd razem z rozbudową senatu? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

O! Myślałem, że ludzie będą na mnie wieszać psy, a tu wychodzę na plus:D No ale marne szanse, żeby z taką ilością głosów pomysł poszedł wyżej:( Trzeba było zostawić ankietę otwartą. Moje pochody triumfalne do końca gry będą brodzić w błotnistej sadzawce zwanej "agora". Szkoda, jak na ośrodek życia kulturalnego mojego polis, ten obelisk wygląda dość skromnie. Dziękuję wszystkim głosującym za zainteresowanie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

zmniejszanie kosztów i czasów pochodów teatru i innych jestem za
plus lepszy wygląd jak najbardziej :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Kristakles;171384...
Norbert a komu to szkodzi, że rozbudowa zwiększa punkty?

Norbert ma 13 lat i jest z pod Koszalina więc nie wymagaj od niego żeby potrafił logicznie argumentować swoje wypowiedzi.

Propozycja moim zdaniem nic nie wnosi do gry. Co mnie obchodzi jakiś wygląd agory?

Ta gra może dla mnie wcale nie wyglądać oby chodziło wszystko płynnie, wysłanie 1000 ataków w jednej minucie nie stanowiło problemu dla serwera, nie było potrzeby cofania serwerów po 2 dni wstecz i nie pojawiał się na okrągło komunikat Response Error.

Cała reszta to pierdoły.

Głos na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Jestem teraz na nie. A może tak od razu dać ulepszenie agory od ilości punktów kultury?:p
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Rozbudowa agory

Po co rozbudowywać agorę? Zmniejszanie kosztów wydarzeń do punktów kultury tylko przyspieszy zdobywanie kolejnych maist. Nie widac w tym większego sensu.

Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry