Serwer ze starym systemem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym aby serwer że starym systemem powstał dopiero po drugiej połowie września ?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Cześć,

Mam propozycje do graczy ale także prośbę do inno games. Otóż teraz nadchodzi wakacyjny okres gdzie jest ciepło i nikt nie ma ochotę na grę, lecz po tym pięknym czasie nastąpi depresyjna jesień gdzie większość z nas poza pracą i szkołą, często będzie w domu. I tutaj wychodzę z propozycją dla graczy staro systemowych aby nasz kolejny serwer wystartował dopiero po drugiej połowie września :). Większa przerwa między serwerami staro systemowców sprawi że na ten serwer weszłoby napewno więcej ekip i ludzi, a my nie mielibyśmy lipnego serwera postawionego w lato. Tutaj na przykład mogę rzucić tego screena gdzie nowosystemowcy w 2015 roku mieli podobną sytuację o którą wnioskuje ja i osoby które poprą to w ankiecie.

1622104690499.png

Pozdrawiam,

Vari Kruger, Władca Grepolis (etc. etc. etc.)
 

DeletedUser15394

Guest
Ja tu nie napisałem kto przegrał tylko nikomu więcej nie będzie chciało się męczyć szczególnie że teraz jeszcze więcej luda wbije od waszego nowego grona młodych talentów, więc przewiduje że mało kto wejdzie chyba że turek na jakimś 22 będzie się murował
 

DeletedUser29689

Guest
A ja osobiście uważam że weszłoby dużo osób na taki serwer przy dobrej reklamie od inno ;).

nikomu więcej nie będzie chciało się męczyć szczególnie że teraz jeszcze więcej luda wbije od waszego nowego grona młodych talentów,
Nie rozumiem, nikomu od nas nie będzie chciało się męczyć ? Myślę że ludzie wiedząc co to za gra i jak wracają to są na to dowód.
Czy nikomu nie będzie się z nami chciało męczyć ? Jak pokazał Nagidos i takiego super szefa jak Oszczep można pokonać w końcowym etapie gry.
A co do słów "więcej luda wbije" masz na myśli że my byśmy wbili większą ekipą czy co :p ?

Edit: słyszałem o jakiś dużych sojuszach których na Nagidosie nie było np. sezony czy tam ktoś inny, myślę że są na tyle odważni i nie przestraszą się zapowiadanego ragnaroku na jesień.
 
Ta ankieta jest całkowicie pozbawiona sensu i egoistyczna. Jedyna sensowna opcja to przywrócenie wypuszczania światów na przemian, a nie jak jest od ponad roku, ze po dwa danego systemu pod rząd przez co trzeba czekać 3 msc. na nowy świat.

W takiej sytuacji w połowie Czerwca wychodzi stary potem początek sierpnia nowy i polowa września stary.

A co do gry na świecie z patologią Oszczepa to lepiej unikać bo serio nic dobrego na takim świecie nie może spotkać poza samą satysfakcją, że na koniec przegrali ale sama gra to niestety męczenie się z nieczystymi zagrywkami i szeroko rozumianą patologią.

Dlatego ja wolę spokojniejsze serwery z normalnymi ekipami.

Dla mnie idealnie w połowie lipca stary system z normalnymi ludźmi i tam sobie pograć pół roku a patologie puścić na jesień niech w swoim sosie się wszyscy "bawią"
 

DeletedUser29689

Guest
Po pierwsze drogi Turku, kłania się przed tobą §7. Każdy gracz jako osoba jest wyjątkowy, dlatego też może posiadać i korzystać wyłącznie z jednego konta na forum.
Po drugie egoistyczne jest twoje podejście, ja tu nie widzę żadnego egoizmu. Została stworzona ankieta aby zobaczyć czy moja propozycja się przyjmie czy nie.
Po trzecie zdefiniuj nam swój pogląd na temat "patologii" który niby tworzy ktoś. Chyba dostałeś dobrą lekcje gry na nagidosie że tak nie miło to wspominasz.
Ta ankieta jest całkowicie pozbawiona sensu
Wytłumacz mi dlaczego nie ma sensu ? Ja widzę w niej taki sens że w lato i tak mało osób by grało a tak to na jesień może być fajna kumulacja graczy.
 
Po pierwsze drogi Turku, kłania się przed tobą §7. Każdy gracz jako osoba jest wyjątkowy, dlatego też może posiadać i korzystać wyłącznie z jednego konta na forum.
Po drugie egoistyczne jest twoje podejście, ja tu nie widzę żadnego egoizmu. Została stworzona ankieta aby zobaczyć czy moja propozycja się przyjmie czy nie.
Po trzecie zdefiniuj nam swój pogląd na temat "patologii" który niby tworzy ktoś. Chyba dostałeś dobrą lekcje gry na nagidosie że tak nie miło to wspominasz.

Wytłumacz mi dlaczego nie ma sensu ? Ja widzę w niej taki sens że w lato i tak mało osób by grało a tak to na jesień może być fajna kumulacja graczy.

Korzystam i posiadam tylko jedno konto.

Moje podejście nie jest egoistyczne gdyż daje możliwość gry zarówno na wakacje jak i na jesień więc każdy może wybrać. Twoje natomiast jest egoistyczne bo Tobie pasuje akurat w połowie Września i chcesz aby Ci specjalnie zrobili taki serwer. Oczywiście też inne osoby chcą ale to jest promil tego ilu graczy gra w GP.

Egoistyczne jest też to, że aby Ci wyszedł serwer jak Ci pasuje to oczekujesz, że cała reszta nie będzie mogła pograć na szybkim świecie ze starym systemem przez pól roku...

Ankieta w, której kilkadziesiąt osób zagłosuje na tak ma być miarodajna i odzwierciedlać to czego chce społeczność GP?

Zawsze jest mówione, że na wakacje mało osób chce grać a zawsze gra dużo osób na te wakacje. Rok temu też na wakacje były serwery i grało dużo osób. Oczywiście zgodzę się, że na jesień więcej osób będzie grać ale nie znaczy, że na wakacje nikt nie chce grać...

Tobie ciężko zaczekać na jesień miesiąc czy 1,5 dłużej an swój serwer i dlatego inni mają czekać pół roku? To nie jest egoistyczne?

Kolejny argument czemu ta ankieta jest bez sensu to to, że GP ma swoje plany i to na długo na przód i jeżeli Tobie się wydaje, że jak zrobisz ankietę dla kilkudziesięciu osób czy 200 i na tej podstawie INNO zmieni plany i zatrzyma przyszłe serwery i puści je na jesień to sorry xD no wybacz ale jesteś naiwny.

W ogóle ta ankieta jest tak miarodajna jak internetowe sondaże na niszowych portalach gdzie nagle jakiś król fejsbuka doda linka dla swoich fanatyków by głosowali i nagle w wyborach prezydenckich ma 70% a konkurencja 7%. (gdyby faktycznie zrobić ankietę np. na serwerze GP i głosowali wszyscy gracze to uwierz mi wynik by był zupełnie inny)

Podsumowując jak nie chcesz być egoistą to zrób sobie ankietę gdzie prosisz INNO by specjalnie dla was zrobili serwer w połowie września. A nie to aby nie robili zaplanowanego i spodziewanego przez wielu serwera w lipcu abyś Ty miał we wrześniu.

Co do patologii to może nie wiesz tego bo jesteś nią otoczony i ona jakby nie dotyka Ciebie tylko Twoich przeciwników. Ale bardzo wielu normalnych graczy męczą różne zagrywki nieczyste i po trupach do celu dążenie za wszelką cenę do wygranej. Chodzi o wszelkiego rodzaju nieczyste zagrywki i toksyczne relacje między przeciwnymi sojuszami ale też i sojusznikami bo co jak co ale pewne ekipy też jako sojusznicy są toksyczni np. wyzywając i obrażając albo traktując źle sojuszników.

Nie raz rozmawiałem z ludźmi co po prostu mają dość takiej rywalizacji i styczności z takimi ludźmi.

Toksyczni też są tu na FO gdzie wyzywają kobiety, obrażają wulgarnie ludzi i ogólnie dyskusja sprowadza się to tego, że tylko pojawi się ktoś co skrytykuje ten sojusz i zaraz hasło na DC dawaj na FO i wszystkie chamy i prostaki się zlatują i mogą sobie poużywać wyzywając i obrażając każdego kto jest przeciw nim.

Myślę, że po Nagidos wielu już ma dość tych ludzi i nie chce z nimi grać na jednym świecie.
 

DeletedUser32517

Guest
Chłop co wstawił tylko PROPOZYCJE... xd

Panie Turku ja panu powiem że był taki tam serwerek Olous się nazywał i on został wprowadzony tak jakby dlatego że może dwie trzy osoby wypowiedziały się tu na FO że fajnie by było zobaczyć „jedynkę” ja sam osobiście trollowałem że będzie się dobrze grało. Darsen z bratem wtedy jak najbardziej byli zachwyceni mimo że znacząca większość była totalnie przeciwko takiemu serwerowi. Miał być żart... wyszedł Olous wiec myśle że Team jak najbardziej bierze pod uwagę nasze propozycje.

Pozdrawiam,
Leituś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A śmialiście się jak na forum nagidosu mówiłem, że doprowadzicie do tego że ludzie będą omijać światy gdzie wchodzicie.

A takie głosowania powinni robić wysyłając nam na maila ankiety, gdzie każdy mógłby sobie wybrać jedną propozycję systemu, dwie czasu i byłoby cacy.

O takiej ankiecie, powinno iść dodatkowo ogłoszenie na grze. A sama ankieta powinna być przeprowadzona w czasie, gdy na grze jest maksymalna liczba graczy, czyli po starcie i trwać troszkę dłużej, by gracze, którzy akurat nie grają mieli też prawo głosu.
 
Czasami takie ankiety przeprowadzamy, jeśli wychodzą Światy specjalne.
A czy jest możliwość wysyłania takich ankiet do graczy na maila a nie poprzez forum? Może udałoby się sprawdzić oba rozwiązanie w praktyce na przestrzeni np miesiąca, raz głosując za pomocą maila drugi raz poprzez forum i porównać ilość oddanych głosów w obu "konkursach".
 
Pysiu – Nie wiem, jak Ty, ale ja mam inne konto email do gry, a inne do poważniejszych spraw.
I z całym szacunkiem, ale nie widzę powodu do zaglądania na email z gry co chwile. Wystarczy gra, Forum i DC.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Przypominam Państwu, że propozycja dotyczy daty otwarcia nowego świata z określonymi ustawieniami.
Proszę więc skupić się na temacie propozycji i oszczędzić nam wszystkim wszelkich uwag personalnych kierowanych pod adresem innych osób.
 

DeletedUser23982

Guest
Uważam, że propozycja miała by sens gdyby na jesień we wrześniu wyszły 2 serwery, bo jednak jeżeli ktoś jest nowosystemowym graczem to woli by świat jego również zaczynał się we wrześniu. Jak napisał Maximus trochę egoistyczna myśl. Ale po wakacjach to najlepszy okres na grepolis. Zawsze możecie poczekać na październik. Miesiąc w tą czy w tamtą co za różnica. Pewnie i tak kronika wejdzie na jakiś szybki serwer
 

DeletedUser32517

Guest
Grepo Team na pewno o nas nowosystemowców zadba :) Zwłaszcza że pamiętają jak bardzo nie popularna (nie wiem z jakiego powodu... chyba ekipy się unikały xd) okazała się Messembria a następny serwer po niej z nowym system wyszedł... 7 stycznia!!!:eek: Dopiero wtedy świetne ekipy mogły zagrać przeciwko sobie:eek:
Celowo pominąłem listopadowy Olous większość nie oszukujmy się. Zalogowała się po to aby przetestować nowego Boga i zgarnąć trochę złota.

Pomysł Variego jest super. A już zwłaszcza jak wyjdą dwa rownoległe systemy... bajka.
 

DeletedUser33478

Guest
Grepo Team na pewno o nas nowosystemowców zadba :) Zwłaszcza że pamiętają jak bardzo nie popularna (nie wiem z jakiego powodu... chyba ekipy się unikały xd) okazała się Messembria a następny serwer po niej z nowym system wyszedł... 7 stycznia!!!:eek: Dopiero wtedy świetne ekipy mogły zagrać przeciwko sobie:eek:
Celowo pominąłem listopadowy Olous większość nie oszukujmy się. Zalogowała się po to aby przetestować nowego Boga i zgarnąć trochę złota.

Pomysł Variego jest super. A już zwłaszcza jak wyjdą dwa rownoległe systemy... bajka.

Z Olousem akurat źle mówisz Leituś, weszło tam dużo graczy żeby grać.
Chyba że mówisz o tych handlarzach co giełdę czyścili, to się zgadzam
 
Status
Zamknięty.
Do góry