Serwer

  • Rozpoczynający wątek zaky
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałabyś grać na takim serwerze.

  • Tak

    Głosy: 19 65,5%
  • Nie

    Głosy: 8 27,6%
  • Obojętne

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje by stworzyć serwer dla bardziej hardcorowych graczy.
Speed*(4-8).
Brak bonusu nocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
speed razy 8 0.o?
co dokładnie masz na myśli mówiąc hardcorowych? dużo punktów,wojsk,super sojusz?
I dla ilu graczy ten serwer by był top lista czy co? jak na razie to nie głosuje opisz to bardziej
 

DeletedUser

Guest
Większa szybkość to wiadomo że utrzymają się ludzie grający po 10-12 godzin dziennie, a nie zaglądający sobie raz czy dwa razy na dzień.
Wiec Top listy itp. nie potrzeba bo i tak naturalna selekcja załatwia wszystko.
A jeśli chodzi o szybkość sądzę że 8 będzie idealna
( większość serwerów jest *2 ).
Na sąsiednią wyspę by się płynęło 30 minut a nie 2 godziny.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na NIE.

Jak by wyszedł taki serwer. To już widzę co by się tam działo. Pierwsze co to ci co mają KP pójdą na przód... i zmiotą wszystkich bez KP. Potem wojna między "mocnymi" i nic ciekawego... Po za tym. Na możliwości grepolis to raczej by to nie wypaliło. Chodzi mi o to, że ilość wojsk jest bardzo (Jak dla mnie) mała. Więc ten serwer byłby tylko szybkim przyspieszeniem na start, a potem to co up opisałem. I nuda :) takie jest Moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie serwer speed*2 robi się coraz nudniejszy.
Na starcie musiałem wywalczyć odpowiednia pozycje i to jedynie był fajny okres. Teraz to już jedynie przejmę osadę później buduje wojsko przez 3 dni(nuda) i znów przejmuje osadę. 0 zaskoczenia gdy atak trwa 2 godziny a atak na przejecie min. 6.
Osobiście w inne gry zawsze grałem na speed serwerach: travian 2plx 3comx, ikariam speed obecny. I nie zauważyłem żeby gracze z premium mieli jakąś wielka przewagę, ja konta nigdy nie kupowałem a na 6 speedów z tych 2 ww. gier na 5 bylem w najlepszych sojuszach.
 

DeletedUser

Guest
Może przesadziłem co do tych KP. Ale dobra. Sam powiedziałeś, że na speed na początku się wybijesz a potem nuda. A jak będzie 8x speed to jeszcze szybciej się zaczniesz nudzić. OCZYWIŚCIE to jest Moje zdanie. Mogę się mylić.
 

DeletedUser

Guest
Na serwerze speed*2 dla mnie jest nuda ale jakbym miał grac na speed*1 to bym skasował konto po 5 minutach.
 

DeletedUser

Guest
What taki serwer jest w travianie i chyba w plemionach pozatym speed - grepolis nie pasuje do siebię - na nie :)
 

DeletedUser

Guest
What taki serwer jest w travianie i chyba w plemionach pozatym speed - grepolis nie pasuje do siebię - na nie :)

To jeśli dla ciebie nie pasuje nie znaczy ze dla wszystkich nie pasuje. Następnym razem rozwiń swą wypowiedz, dla mnie na chwile obecna jesteś miłośnikiem szachów(miłośnik != gracz(do tego potrzeba wiedzy i inteligencji)).
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli są gracze chętni aby grać na takim serwerze to zdecydowanie na TAK;)
 

DeletedUser

Guest
To jeśli dla ciebie nie pasuje nie znaczy ze dla wszystkich nie pasuje. Następnym razem rozwiń swą wypowiedz, dla mnie na chwile obecna jesteś miłośnikiem szachów(miłośnik != gracz(do tego potrzeba wiedzy i inteligencji)).

Ale przecierz twoja propozycja jest poto by każdy sie wypowiadał jak jemu pasuje ;) .
 

DeletedUser

Guest
Ale nie chodzi mi o wypowiedzi nie bo nie, tylko żeby uzasadnienie jakieś było wypowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Ale nie chodzi mi o wypowiedzi nie bo nie, tylko żeby uzasadnienie jakieś było wypowiedzi.
Przeto było uzasadnienie... trzeba czytać uważniej :p


Jest mi wsio ryba czy taki serwer powstanie, sama na nim grać nie będę, bo stracę kontakt z rzeczywistością ;] ale jak inni chcą, to niech mają i grają.
Czy odpowiada Ci takie uzasadnienie?? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry