Skład wojsk

  • Rozpoczynający wątek Heanor
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może ktoś kto gra na innych polis odpowie mi jak podzielić jednostki.
W plemionach miałem swój układ ale tu jakoś nie mogę sie rozeznać wiem jak podzielić wojska na def i off ale co dalej jak podzielić miejsca w zagrodzie?
I jeszcze jedno co z flotą? Muszę mieć ją w każdym mieście?
 

DeletedUser

Guest
patrz na ilość obrony i ataku w danej kategorii

np.łuki uzupełniają się z rydwanami w stosunku 2:1 lub 3:1
flota lepiej w wyznaczonym miescie do ataku a obronne po kilka można mieć

z ataku lepiej dobierać konkretnie do obrony --jak nożyce i papier
 

DeletedUser

Guest
Ja mam stosunek szermierzy, łuczników i hoplitów równy 1:1:1 - to najlepsza konfiguracja obronna na początek :)
 

DeletedUser

Guest
Co kryje się pod symbolem hełmu a co pod symbolem pancerza, na statystykach jednostek?

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
eh, tylko tyle pozostaje napisać ...

najedz i wtedy ci sie pojawi tekst .
 

DeletedUser

Guest
Domyśliłem się nawet tego. Tylko, że nie mogę znaleźć miejsca, w którym statystyki nie znikają po przesunięciu myszką z nad ikonki jednostki. W takim razie zmieniam pytanie: gdzie można najechać myszką na symbole o których mówimy?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
u mnie to działa w koszarach

klikasz przy jednostce + i pokazują ci się dodatkowe informacje, takie jak atak obrona przeciw broniom itp.
 

DeletedUser

Guest
A widzisz... Czyli muszę poczekać na to, aż wybuduję koszary, żeby dowiedzieć się co kryje się pod symbolem hełmu a co pod pancerzem. Dziękuję za pomoc, chociaż wystarczyło by, abyś napisał: hełm - ....... a pancerz - ....... Albo podał adres: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Jednostki Na pewno była by to konkretniejsza odpowiedź na moje pierwsze pytanie.

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
fajnie hoplita w obronie, super,...

hoplita jest drugim co do jakości obrońcą przeciwko broni obuchowej (18 na miejsce w zagrodzie), niewiele ustępując rydwanom (19), więc może służyć jako uzupełnienie defa przeciwko kawalerii
 

DeletedUser

Guest
ja mam inna tańsza politykę obrona robię prawie same proce i morduje pokoleji graczy z nie mojego plemienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry