Skrypty

  • Rozpoczynający wątek envi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zauwazylem ze linki do dozwolonych skryptow sa nieaktualne tzn, przekierowanie jest ok, ale kiedy naciskam Pobierz skrypt link nieistnieje. Czy moglbym prosic kogos o wrzucienie skryptow na inny server tak aby mozna bylo je pobrac jeszcze raz ?
 

DeletedUser

Guest
Wszystko działa. Klikasz na instaluj, i jeśli masz FF pojawia Ci się taki pasek, i tam masz zainstaluj...
 

DeletedUser

Guest
Jedyny skrypt, który działa to kalkulator strat w surowcach... Statystki na mapie już nie :(
 

DeletedUser

Guest
Tak, wszyscy maja ten problem.
Kto chce niech sie do mnie na pv zglosi, mam na kompie 6 skryptow ;)

lista :
1.grepolis-map.user
2.grepolis-night-bonus.user
3.grepolis-percent.user
4.grepolis-points.user
5.grepolis-report.user
6.grepolis-user-points.user

ew. mogle spakowac i wrzucic jaki 1 plik na speedy, to kazdy sobie sciagnie :p
tylko mi napiszcie, czy takie "udostepnianie" jest dozwolone ;)
 

DeletedUser

Guest
Beato, juz tlumacze

Przykladowo, pierwszy z brzegu - KLIK - RAPORTY

wyskakuje mi to - "Hostname lookup for "grepolis.odkopa.pl" failed" przy kliknieciu download

poprostu strona, na ktorej byly one wrzucone do pobrania, jest "nieaktualna" :)
 

DeletedUser17

Guest
Więc wystarczy je jak gdyby uploadować, tak?


Nie bardzo orientuje się w tym temacie, ale jeżeli któryś skrypt nie działa, a macie alternatywny link do tego samego skryptu to wystarczy dac mi na PW-->podmienie link z tym starym
 

DeletedUser

Guest
Więc wystarczy je jak gdyby uploadować, tak?


Nie bardzo orientuje się w tym temacie, ale jeżeli któryś skrypt nie działa, a macie alternatywny link do tego samego skryptu to wystarczy dac mi na PW-->podmienie link z tym starym

ktos musi wrzucic te skrypty na nowy host aby nastepnie je udostepniac. Gdybym mial orginaly juz dawno bym to zrobil.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie skończyłem tworzenie skryptu. Jest on prosty i banalny. Nie wiem czy on może być legalny.
A wygląda on tak...

91865758397711646681.png


83424000814069798400.png

Klikając na Grepostats, przenosi nas do strony startowej Grepostats.
Klikając na Ja, przenosi nas do naszych statystyk na Grepostats.
Klikając na Sojusz, przenosi nas do statystyk naszego sojuszu na Grepostats.
Klikając na Mapa, przenosi nas do tworzenia mapy na Grepolismaps.



Wchodząc do senatu ujrzymy zaś takie coś...

04205884232148536800.png


62676493153727171926.png

Klikając na Grepolis 1.19, przekieruje nas do informacji na temat tej wersji.



Oczywiście jest to wszystko na razie umowne, może być zupełnie coś innego w tych "okienkach"​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czemu mi na pv piszecie,ze skrypty wszecha nie dzialaja ? przeciez dobre dal, ja mam takie same :)
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie działają oprócz Statystyk na mapie....zainstalowałem i po kliknięciu na mapie na miasto otwiera się standardowa strona grepolis z opisem itd...i jedno czarne puste okienko po okienkach funkcyjnych w górnej częsci tzn.czary, handel itd...
 

DeletedUser

Guest
No właśnie coś się w tym skrypcie popsuło, jeszcze do niedawna działał sprawnie, a nic przy nim nie było poprawiane.
 

DeletedUser17

Guest
Edytowałem linki do skryptów w FAQ--te które podał Wszechmogący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry