Skrypty

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zebrałem kilka skryptów do grepolis w jednym miejscu i chciałbym poprosić administracje aby konkretnie określiła legalność używania każdego ze skryptów z osobna.
www.grepolis.odkopa.pl
 

DeletedUser

Guest
Nie, skrypty zamieszczone na stronie nie powielają także funkcjonalności konta premium dlatego wydaje mi się, że nie powinno być problemu z nimi.
 

DeletedUser

Guest
Próbowałem zrobić to z instrukcją, ale żeby ustawić coś w panelu skrótów trzeba mieć chyba zarządce, pisze tak:

Pasek skrótów

*

Pasek skrótów to pasek nawigacyjny, na którym możesz umieścić swoje własne linki. Możesz dzięki niemu na przykład przeskakiwać pomiędzy budynkami swojego miasta.

Aby korzystać z tej opcji, musisz dokonać aktywacji funkcji Zarządca.

Oto mały podgląd:

(tu jest zdjęcie)
 

DeletedUser

Guest
Pomiń pierwsze kroki.
Zacznij od tego paragrafu: "Instalacja skryptów użytkownika (UserJS, Greasemonkey)"
 

DeletedUser

Guest
Ta instrukcja pochodzi z forum plemion, więc informacje o pasku skrótów pochodzą stamtąd. Więc traktować ją należy z przymrużeniem oka.

Nie wydaje mi się by którykolwiek ze skryptów naruszał regulamin:
Przykład:

* Zabronione jest używanie programu, który wysyła wojska automatycznie, bądź poprzez mniejszą ilość kliknięć.
* Zabronione jest używanie skryptów i programów dających zalety konta premium.


Ale decyzja należy do Administracji, więc czekamy na szybką analizę skryptów i ich legalności ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nie, skrypty zamieszczone na stronie nie powielają także funkcjonalności konta premium dlatego wydaje mi się, że nie powinno być problemu z nimi.

Pasek skrotow masz wtedy jak kupisz KP i takie skrypty raczej nie powinny byc dozwolone.
 

DeletedUser

Guest
Pasek skrotow masz wtedy jak kupisz KP i takie skrypty raczej nie powinny byc dozwolone.

Tak wiem, że pasek jest jak się wykupi konto premium. Jest skrypt, który dodaje pasek skrótów ale właśnie z tego względu nie dodałem go na stronę, reszta skryptów nie ma nic z tym wspólnego.
 

DeletedUser

Guest
miejmy więc nadzieję, że admini dadzą szybką odpowiedź o legalności tych skryptów:D
 

DeletedUser

Guest
tak ja też liczę że jakiś Teamowieć się wypowie w tym temacie :)

edit:
Yabber mógłbyś tak mniej więcej je przetłumaczyć ?:D

aha i ronin jak je pobrać ?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chcesz mieć spokój ze skryptami nie używaj ich jak już chcesz ;) nie są super "pomocne" rusz palcem i sprawdzisz wszystko ;D
 

DeletedUser4

Guest
Tu jest wykaz skryptów zalegalizowanych przez Team Grepolis, zresztą twórcami większości tych skryptów są członkowie tego Teamu.

http://wiki.de.grepolis.com/wiki/GM_Skripte

Zalegalizowanych przez team niemieckiego Grepolis. Wersje w poszczególnych krajach się trochę różnią i regulaminy oraz zasady są tworzone odrębnie (choć w sporej mierze są podobne i bazują na sobie nawzajem). Tak więc decyzje innego teamu nie są u nas oficjalne oraz wiążące

Zebrałem kilka skryptów do grepolis w jednym miejscu i chciałbym poprosić administracje aby konkretnie określiła legalność używania każdego ze skryptów z osobna.
www.grepolis.odkopa.pl

Skrypty z tej strony są dozwolone (chodzi o postać obecną - 5skryptów).
 
Status
Zamknięty.
Do góry