SMP morale

Czy morale ma być aktywne?

  • Tak

    Głosy: 144 47,1%
  • Nie

    Głosy: 162 52,9%

  • W sumie głosujących
    306
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

A ja jestem za moralami - chcecie słabszych lać, to więcej traćcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

I weź tu pofarm coś a nie tylko klikaj :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Farmienie to jedno, a kasowanie gracza z 10 miastami przez gracza z 80 miastami to różnica chyba?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Gram na światach gdzie nie ma morali - masakra normalnie, jak Cię atakuje 3 graczy z 60 - 90 miastami a Ty masz 40 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Jak dla mnie norma :p


Ale to może dlatego, że zwykle siedziałem w małych sojach i się wyrobiłem :D
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Farmienie to jedno, a kasowanie gracza z 10 miastami przez gracza z 80 miastami to różnica chyba?

Tylko jaki sens strategiczny dla dominacji sojuszu ma kasowanie gracza z 10 miastami przy tak ogromnej tu zasugerowanej przez Ciebie przewadze? Po pierwsze i najwazniejsze głupio tracieie w ten sposów wolne sloty..po drugie są inne powody.

Tu jeszcze w ankiecie trwa walka, nie mam zamiaru nikogo przekownywać, Ja jestem jednym z tych, ktorzy zagłosowali na >Nie.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Farmienie to jedno, a kasowanie gracza z 10 miastami przez gracza z 80 miastami to różnica chyba?

Jak się ktoś uprze to i morale Ci nie pomogą , sam wtopi całe wojo ale dopnie swego albo podpuści kogoś mniejszego i szczodrze go dofinansuje w surowcach - więcej kombinowania ale nie ma rzeczy niemożliwych ...

Ale wątpliwe jest by gracz z tyloma miastami zapychałby sobie sloty na jakiejś myszce ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

morale nie są w stanie zatrzymać takich graczy, za to takich bez złota to i owszem

co złociarzowi szkodzi że straci więcej armii jak odbuduje ją szybko i znów wyśle,

to jest wielki minus dla tych bez złota! jak można tego nie rozumieć?


Nie zaprzeczę morale ograniczają "bardzo aktywnych" jak i "złociarzy" gram na Tau i tam topowych graczy zatrzymały głównie morale tak sądzę inaczej pewnie by mieli już po 15 miast (mogę się tylko domyślać że te osoby skracają budynki czy armie i głównie dzięki temu się szybko wybili w rankingach) owszem jeśli ktoś może i grać parę miesięcy wydając na tą grę dziennie po kilkaset złoty to i morale takiego nie zatrzymają ale wątpie by było dużo takich osób.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: SMP morale

Nie zaprzeczę morale ograniczają "bardzo aktywnych" jak i "złociarzy" gram na Tau i tam topowych graczy zatrzymały głównie morale tak sądzę inaczej pewnie by mieli już po 15 miast (mogę się tylko domyślać że te osoby skracają budynki czy armie i głównie dzięki temu się szybko wybili w rankingach) owszem jeśli ktoś może i grać parę miesięcy wydając na tą grę dziennie po kilkaset złoty to i morale takiego nie zatrzymają ale wątpie by było dużo takich osób.

GoodFella tak czy siak robi co chce (nawet miasta innym oddawał jak chciał i jechał po nowe) a reszta, np. Im just a Witch czy Turek tak pięknie ładnie nie cisną bardziej ze względu na dobre obrony przeciwko nim :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry