[Ulepszenie] Sojusz na przeglądarce mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

Propozycja


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser21225

Guest
trochę trudno wytłumaczyć -
kiedyś miałem apkę do ściągnięcia ale nie używam odinstalowałem ale wiele osób pewnie na telefonie bądź innych urządzeniach tego typu wchodzi na grepolis przez internet wybiera przeglądarka mobilna,i ok jest dużo jest :) tylko mi brakuje tego miejsca "sojusz" w grepolis normalnym jak się włącza grę i ma się sojusz to na pierw się pojawia podgląd i warto by było chociaż ten podgląd sojuszu kto odszedł albo kto przyszedł mieć na przeglądarce mobilnej :) ja używam często wersji na przeglądarke mobilną :) jest pare osób którym by się to przydało więc napiszę o tym propozycję , a w skrócie
jak masz na przeglądarce mobilnej forum sojuszu,profil gracza itp. to jeszcze dodać sojusz by sprawdzać kto odszedł i kto doszedł itp. no i tyle z tej propozycji
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

Wersja na przeglądarke mobilną nie jest aktualizowana.
Ściągnij sobie nową ze sklepu play.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

podaj proszę szyfr, którym piszesz, to spróbuję odszyfrować co masz na myśli w tej propozycji....
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

podaj proszę szyfr, którym piszesz, to spróbuję odszyfrować co masz na myśli w tej propozycji....

dam na przykład telefon
korzystasz z telefonu chcesz grepo włączyć ale nie ściągnąć piszesz w google grepolis ale ci się normalnie nie włącza tylko piszę o tym że trzeba ściągnąć a niżej jest
skorzystaj z przeglądarki mobilnej
jest tam dużo ok jest forum sojuszu ale nie ma ogólnie miejsca sojusz
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

dam na przykład telefon
korzystasz z telefonu chcesz grepo włączyć ale nie ściągnąć piszesz w google grepolis ale ci się normalnie nie włącza tylko piszę o tym że trzeba ściągnąć a niżej jest
skorzystaj z przeglądarki mobilnej
jest tam dużo ok jest forum sojuszu ale nie ma ogólnie miejsca sojusz

No tak, ale z tego co wiem, jest to oparte na starej, nierozwijanej już aplikacji Grepolis Toolbox, czy jakoś tak. Projekt nie jest już rozwijany, zniknął ze sklepu Play, a więc nie sądzę, by twórcy gry chcieli coś w tym aspekcie poprawiać, ponieważ skupiają się na "nowej" (już nie taka nowa) aplikacji.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

On nawet o Toolboxie nie wspominał:) Toolbox nie działa już od dawna i pewnie nigdy więcej nie ruszy...

Jemu chodziło o wersję przeglądarkową gry bodajże...jak wpiszesz w przeglądarce na telefonie/tablecie adres strony i tak zalogujesz się na Grepo.

A przynajmniej tak przypuszczam, bo ciężko zrozumieć o co mu chodzi...
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

On nawet o Toolboxie nie wspominał:) Toolbox nie działa już od dawna i pewnie nigdy więcej nie ruszy...

Jemu chodziło o wersję przeglądarkową gry bodajże...jak wpiszesz w przeglądarce na telefonie/tablecie adres strony i tak zalogujesz się na Grepo.

A przynajmniej tak przypuszczam, bo ciężko zrozumieć o co mu chodzi...

tak o to chodzi
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

On nawet o Toolboxie nie wspominał:) Toolbox nie działa już od dawna i pewnie nigdy więcej nie ruszy...

Jemu chodziło o wersję przeglądarkową gry bodajże...jak wpiszesz w przeglądarce na telefonie/tablecie adres strony i tak zalogujesz się na Grepo.

A przynajmniej tak przypuszczam, bo ciężko zrozumieć o co mu chodzi...

No ale, jeżeli dobrze pamiętam, to wersja mobilna na przeglądarkę wygląda dokładnie tak samo, jak Toolbox.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

Szczerze mówiąc, to nawet nie wiem:) Ja korzystam z apki aktualnie, wcześniej z toolboxa i nie wchodziłem przez przeglądarkę na Grepo. Tak tylko ogarniałem na szybko to blubranie Szymona...ale sprawdzę to w sumie jakoś w najbliższej przyszłości.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

Tiaaa...macie rację. To jest w sumie Toolbox i jak dla mnie, to będę z tego korzystał pewnie, bo apka jak dla mnie czasem tylko utrudnia. Ja tam zawsze klikałem w "wersja deskoptowa" i dlatego nie zwróciłem na to uwagi:)

Dlatego też przychylę się tutaj do zdania powyżej, że nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany tam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

Choć trzeba dodać, że ten stary Toolbox działał sprawniej, niż obecna nowa aplikacja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz na przeglądarce mobilnej

na toolboxie to się 30 ataków w synchro wysył zwyle ze 2 przeskoczyło
 
Status
Zamknięty.
Do góry