[Nowość] SOJUSZ ---- Odznaczenia

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem odznaczeń sojuszu ?

  • Tak

    Głosy: 19 82,6%
  • Nie

    Głosy: 2 8,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 8,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser

Guest
Witam :) jest to przeniesiona propozycja dla sojuszu która umożliwi przegląd odznaczeń :)


A mianowicie proponuję aby była możliwość żeby sojusz tak jak gracz dostawał odznaczenia praktycznie takie same jak zwykły gracz czyli zwykłe i dzienne (atakujący,obrońca,farmer) lecz za odznaczenia dnia sojusz by dostawał losowy bonus oczywiście bonusy nie muszą być natychmiastowo wykorzystane :) ponieważ tak jak u zwykłego gracza jest ekwipunek i można magazynować zdobyte bonusy :)

Za aktywowaniem danego bonusu odpowiedzialny by był założyciel sojuszu :) lecz tylko 2 bonusy mogły by być jednocześnie użyte :)

Ekwipunek składał by się z 10-ęciu miejsc do zapełnienia.Bonusy do zdobycia można by tutaj przedyskutować jakie mogły by się tam znajdować oczywiście takie które obecnie można zdobyć ale chyba zaraz zrobię temat z bonusami dla sojuszu :D

takrze komentujcie wpisujcie się i ulepszajcie moją propozycję jestem na bieżąco :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Witam :) jest to przeniesiona propozycja dla sojuszu która umożliwi przegląd odznaczeń :)


A mianowicie proponuję aby była możliwość żeby sojusz tak jak gracz dostawał odznaczenia praktycznie takie same jak zwykły gracz czyli zwykłe i dzienne (atakujący,obrońca,farmer)

Z tą częścią mógłbym się zgodzić reszta nie potrzebna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

:) oki mamy 3 głosy na tak śmiało komentujcie jeśli macie jakieś uwagi,bo warto to przedyskutować :)
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Ja jak już napisałem jestem na tak.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Ja jestem na tak, ale zmieniłbym, że ''schowek'' na nagrody ma pięć miejsc, następne można odblokowywać tak jak u graczy - wtedy Inno spojrzy łaskawszym okiem na tę propozycję :)


/A co do bonusów to jutro na to zobaczę i coś wymyślę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7800

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Baaaardzo fajna propozycja:)
bonusy powinny być przydatne przy akcjach sojuszowych:
wzmocnienie ataku zapałek o x %
wzmocnienie ataku mitycznych o x %
wzmocnienie prędkości ruchu wojsk każdego gracza w sojuszu o x %
ale nie powinno być bonusów do zwiększonej siły obrony w przypadku okupacji bo każdy wie jak wygląda odbijanie zapałkami przy ilości 3k białych w zwyż (gdzie 200 zapałek niszczy 150 białych;_;)

za to nie mam pojęcia jakie mogły by być do nowego systemu:D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

odznaczenia - na tak.
Bonusy - raczej nie, bo dawałoby to graczom sojuszy topowych - zwłaszcza w pierwszych miesiącach -gry zbyt dużą przewagę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Ja jestem na tak, ale zmieniłbym, że ''schowek'' na nagrody ma pięć miejsc, następne można odblokowywać tak jak u graczy - wtedy Inno spojrzy łaskawszym okiem na tę propozycję :)


/A co do bonusów to jutro na to zobaczę i coś wymyślę.


Hmm no odblokować ale za co bo nie za premium trzeba coś tutaj wymyślić :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Dobry pomysł jestem na tak z tymi odznaczeniami
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Odznaczenia- tak (Już było takie propo z odznakami chyba)

Bonusy- nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Oj tam bonusy to też dobry pomysł,bo to mobilizuje do aktywnej gry a nie siedzenie i kiszenie woja a zwłaszcza na lato... jeśli gracie na jakiś światach to ile już ludzi brało lub ma na jakiś czas urlop ? albo skończyło grę ? bo tam gdzie ja gram to już z ponad 10 ludzi się udzieliło na ten temat :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Ja jestem stanowczo za bonusami, koło środy je powymyślam i Ci wyślę w PW.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Oj tam bonusy to też dobry pomysł,bo to mobilizuje do aktywnej gry a nie siedzenie i kiszenie woja a zwłaszcza na lato...

Lato- Gorąco, wolny czas... Myślisz, że człowiek spędzi piękną pogodę przed kompem? Zwłaszcza jak ktoś ma żonę, dzieci... Przecież nie powie im "Sorry z wakacji nici, bo nabijam bonusy dla sojuszu"
Na lato zawsze będą postoje z graniem, tak było i tak będzie :)
Co do samych bonusów to ktoś już pisał, że topowe sojusze będą miały z byt dużą przewagę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Lato- Gorąco, wolny czas... Myślisz, że człowiek spędzi piękną pogodę przed kompem? Zwłaszcza jak ktoś ma żonę, dzieci... Przecież nie powie im "Sorry z wakacji nici, bo nabijam bonusy dla sojuszu"

No to nie jest żadna nieznana ;( właśnie w tym okresie dużo fajnych ludzi kończy grę a czasami można to przeczekać ..
ja sam wchodzę tylko zobaczyć w moje tematy na FO i ogarnąć konta i to na tyle
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: SOJUSZ ---- Odznaczenia

Odznaczenia- tak (Już było takie propo z odznakami chyba)

Bonusy- nie

Mi również bonusy nie pasują :/ mam dość nowości, a to tylko niepotrzebne utrudnienie, bo będzie miało zbyt wielką rolę w grze. W ankiecie są tylko 2 propozycje. Tak i Nie, ale nie ma propozycji "Jestem za zmianą, ale nie taką" tak więc głosuje na nie. Chyba jako pierwszy :D
 
Do góry