Sojusz S.P.Q.R.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18309
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18309

Guest
Witam, jest tutaj na forum ktoś kto grał w legendarnym sojuszu S.P.Q.R. na delcie? :)
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Tak grałem :) Ale takiego sojusz S.P.Q.R. jak na Delcie nie było już nigdzie... Byłem jeszcze na kilku światach, prawie wszędzie powstawał sojusz o nazwie S.P.Q.R., czasem był to zbieg okoliczności, a czasem taki sojusz zakładał pojedynczy gracz.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Tak grałem :) Ale takiego sojusz S.P.Q.R. jak na Delcie nie było już nigdzie... Byłem jeszcze na kilku światach, prawie wszędzie powstawał sojusz o nazwie S.P.Q.R., czasem był to zbieg okoliczności, a czasem taki sojusz zakładał pojedynczy gracz.

A tak się składa, że Ateński składał się min. Z tych graczy co grali na Delcie
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Arehiba siemanko :) No grałem - szkoda Delty :) a na Atenach było 4 z Delty tylko :) Ja, Zolwik, Maciek i Kaczoros i przez chwile Andzia z Tytanów :p
 

DeletedUser9137

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

uuuu ale temacik fajny, Witam Was :)
Niektórzy mnie pamiętają inni może nie ? :)
Ja spotkałem z S.P.Q.R. już takich graczy jak Kaczoros, Maciek, zolwik, redzisan, lopezik, leah24 hmmmm...i nie pamiętam czy jeszcze kogoś spotkałem...
Przydało by się reaktywować SPQR na jakimś świecie o przynajmniej podobnych ustawieniach :) Ma ktoś jakiś kontakt z innymi graczami ze starej ekipy ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Widze ze ludzie pamitają:]
Ciekawe czy pamiętacie współtwórce SPQR w tedy byłem w sojuszu Zając Mracowy.
Własie próbuje reaktywowac sojusz na Itace dzwoniłem juz do zająca marcowego (przez ktorego dostalem bana :D ale niestety odmówił:() I 2 braci oraz naszej kolezanki czyli bylych radnych WOJOWNICZYCH KUR NINDŻA, King Opat jako Gniewko , Veritas jako Skszypek i Prozerpina równiez:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18309

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Nie ma już nikogo ze starego S.P.Q.R.?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Na Itace się pojawiliście, to oryginalny sojusz czy jakieś podróbki ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Oryginał;D
Czekamy jeszcze teraz na brata Tomka King Opat ;]
Gdyby ktos chciał jeszcze dołączyć to pisać do mnie na gg 6459342
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

orginał ale pod nazwa Elita z Delty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz S.P.Q.R.

Andrzej, a gracze z Kur też się nadadzą? ;p
jeśli tak napisz mi na pw albo na e-mail (pwojcik1997@wp.pl) co i jak to może wbije i znowu powalczymy razem ;)
zapewne mnie niezbyt pamiętacie, ale doświadczenie posiadam, 8 w rankingu agresorów swego czasu na delcie.
teraz wojuje na achillesie, jakby ktoś chciał niech pisze ;p
 
Do góry