Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19999
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19999

Guest
Przyjmujemy w swoje szeregi każdego, który ma powyżej 1000 punktów.

Podanie:
Nazwa:-------
Morze:-------
Punkty:------

Pierwsze 5 osób które napisze podanie, dostanie 10 szermierz i 10 łuczników jako wsparcie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

To ma być prezentacja?
Gdzie dane o założycielach ,rekrutantach,dyplomatach, reszcie rady(to ostatnie opcjonalne) i miejscu rekrutacji?
Brak grafiki , 0 bb-code , brak dodatkowych informacji o sojuszu (te które może i nie są potrzebne ,ale często umilają prezentację). Zachęty nie będę komentował ,bo mnie załamała. Jedyny plus to w miarę zachowana ortografia... człowieku ,ty lepiej się nie zabieraj za tworzenie prezentacji ,tylko poczytaj wpierw jak to się robi.

0/10​

ps. a co do wymagań ,które były jedyną podaną tu informacją ,to są jak do sojuszu noobów, ludzie z 1k pkt to mogą być farmy nieposiadające portu, sam bym swoje zgłosił ,gdybym mógł , bo 27 pw zawsze się przyda :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

To ja ujme to tak -1/10 Przeraszam ale nic nie ma i to, ze dacie 10 szermierzy i 10 łuków to nic gracz nie będzie miał z nich żadnego porzytku :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

tal0 - ten temat służy do prezentowania sojuszu, a Twój post raczej wygląda tylko jak zaproszenie.
Może jednak edytujesz swój post i pokażesz nam jakieś mocne strony sojuszu, założycieli, dodatkowe informacje...
Tak by zachęcić nas do oceniania?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

dla mnie to jest prezentacja, nazwa sojuszu podana, warunki przyjęcia również o i jeszcze nagroda dla 5 na początek, normalnie nic dodać nic ująć jak ktoś się skusi to dojdzie 5/10 za konkrety a nie kolorowe czcionki
Ps nieochrzczony metalowiec, po co podawać nick radnych i założyciela? nawet w opcjach ustawień sojuszu można to zastrzec. Pomyśl może w tym sojuszu można do każdego napisać podanie rekrutacyjne i zostanie ono rozpatrzone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

Słabo praktycznie nic tu nie ma 0/10.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

uuu nic niema mam nadzieje , że poprawisz :) na razie 0/10 :(
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sojusz TOP GEAR zaprasza w swoje szeregi!

Jako ze prezentacja niezgodna z regulaminem a autor nie kwapil sie jej naprawic, zamykam.
@tal04: Jezeli chcesz poprawic prezentacje, napisz wiadomosc prywatna, otworze wtedy watek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry