Sojusz:Wiadomość powitalna.

  • Rozpoczynający wątek artas226
  • Data rozpoczęcia

Czy "Wiadomość powitalna" powinna powstać?


  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chce zaproponować żeby do gry została dodana opcja "Wiadomość powitalna" czyli żeby każdy gracz dostawał automatycznie wiadomość od założyciela. W wielu innych grach istnieje coś takiego i moim zdaniem jest to bardzo przydatna opcja. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby.
 

DeletedUser

Guest
Da automatyczny jednorazowy spam od administracji sojuszu do nowego członka.

Ja jestem na 'nie' - nigdy nie odczytałem z takiej wiadomości przydatnych informacji, a wita się i tak później na forum.

ps. ale ten niebieski daje po oczach -_-
 

DeletedUser

Guest
@x4r01
1. dlatego też zagłosowałem na nie - również nie widzę plusów tego rozwiązania.
2. ja podobnie. z resztą większość brzmi i tak podobnie: witamy w sojuszu życzymy miłej zabawy' a jak sie trafi ktoś z weną to i tak wiele więcej nie wnosi
3. nie ja wybierałem kolory dla teamu:)
 

DeletedUser

Guest
A ja zagłosuje na tak, byłem w wielu sojuszach na plemionach i w części co prawda była wiadomość "witamy w wojuszu" ale część tych wiadomości podała mi od razu zasady panujące w plemieniu itp

ja jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
i nie widziałeś ich później w tekscie wewnętrznym albo na forum plemienia?
 

DeletedUser

Guest
i nie widziałeś ich później w tekscie wewnętrznym albo na forum plemienia?

Owszem widziałem, ale taka informacja czasem się przydaje.

Z drugiej strony wiem, że większość sojuszy w Grepolis będzie dawać wiadomość "Siema, mamy nadzieję że będzie nam się miło współpracowało", ale mam też pewność, że lepsze sojusze dobrze wykorzystają tą opcje
 

DeletedUser

Guest
byłem w wielu sojuszach na plemionach

to nie plemiona
thisisgrepolis.png
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, przyda się. Dodałbym jeszcze opcje włączenia i wyłączenia tej opcji.
Niektóre sojusze chcą poinformować nowego gracza z kim ma się skontaktować w razie pytań, bądź zobaczyć kto zarządza sojuszem, przydatne.
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie. Nigdy nie czytałem takich wiadomości, a tylko zaśmiecały mi skrzynkę.
 

DeletedUser

Guest
w sumie, to przydałoby się coś takiego, bo jak wiadomo: wiadomości są częściej czytane niż forum, ale powinno być w tym coś mądrego, a to jest niemożliwe przy stopniu IQ osób które je piszą :D
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Niejednokrotnie władze sojuszu nie mają nic do przekazania osobie, która została przyjęta do sojuszu (nowo przyjęta osoba jest odsyłana do forum). Regulaminy, zarządzenia, szczegółowe wytyczne i zwyczaje panujące w sojuszu umieszcza się na forum. Mogą być one posegregowane w odpowiednich zakładkach i tematach.
Forum ma tą przewagę nad wiadomością prywatną, że informacje zawsze znajdują się w tym samym miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry